Startlap fórum:: floridai magyarok - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 28 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

floridai magyarok

#21 Felhasználó nem aktív   forida11 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2013. szeptember 16. - 14:46:23

Üzenet megtekintéseIdézés: csilla0079 - Dátum: 2013. szeptember 03. - 21:17:38

Hello!
A ferjemet erdekelne az epitoipari munka! Kerlek adj bovebb tajekoztatast :-)
Koszonom

Sziasztok!
Engem is érdekelnének Floridai munkák.
Tud valaki valamilyen elérhetőséget a fenti hirdetéshez?
Köszönöm szépen!
0

#22 Felhasználó nem aktív   csilla0079 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2013. szeptember 03. - 21:17:38

Üzenet megtekintéseIdézés: FLMUNKA - Dátum: 2013. július 22. - 20:01:24

Sziasztok!

Dolgozni vagyok jelentkezeset varom Florida teruleteire. Hotel takaritasi, konyhai es epitoipari munkak vannak.

Hello!
A ferjemet erdekelne az epitoipari munka! Kerlek adj bovebb tajekoztatast :-)
Koszonom
0

#23 Felhasználó nem aktív   kingucika54 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 7

Elküldve: 2013. szeptember 03. - 09:47:47

Szia!

Szeretnék egy oldalt a figyelmedbe ajánlani. Itt megtalálod a megfelelő szakembereket: http://www.docplanne.../szekesfehervar
A fogorvos székesfehérvár és még sokan mások profi segítséget nyújtanak a betegeknek. országosan lehet válogatni.
Ha nem ismered ezt az oldalt, nézz be!
0

#24 Felhasználó nem aktív   kiki75 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2013. szeptember 01. - 10:51:22

Üzenet megtekintéseIdézés: FLMUNKA - Dátum: 2013. július 22. - 20:01:24

Sziasztok!

Dolgozni vagyok jelentkezeset varom Florida teruleteire. Hotel takaritasi, konyhai es epitoipari munkak vannak.

Szia!
Érdekelne a dolog és gondolom ezzel nem vagyok egyedül, de ez így elég kevés információ, ha lehet kicsit részletesebben is írhatnál róla. Köszi
0

#25 Felhasználó nem aktív   FLMUNKA 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2013. július 22. - 20:01:24

Sziasztok!

0

#26 Felhasználó nem aktív   Ritavagyok 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2013. június 30. - 13:41:20

Sziasztok!

Szeretnék nyelvtanulás céljából kimenni dolgozni. Itthon már nincs semmim, gyerekeim felnőttek. Fiatalos , energikus és világot látni akaró bevállalós nő vagyok.
Ha valaki tud családnál munkát vagy bármit lécci szóljon. Köszi mindenkinek.. rita.peter.72@gmail.com
0

#27 Felhasználó nem aktív   xidi 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2013. május 10. - 17:23:11

Sziasztok!

En fel eve vagyok az USA-ba,turistaket jottem ki,de nem akarok haza menni.Floridaba keresek munkat. Ha valaki tud, segitsen!
0

#28 Felhasználó nem aktív   babilonmen6 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2012. december 10. - 23:09:33

Sziasztok!
Én nagybritanniában "élek" már 8 éve ...Szeretnék kijutni floridába dolgozni párommal, mert már nagyon ránk férne egy kis változás..Kedves amerikában élö Magyarok ha tudtok tippeket adni vagy esetleg segiteni mit érdemes és hogyan irjatok erre az e-mail cimre : babilonmen6@freemail.hu
Köszönöm elölre is

Szerkesztve babilonmen6 által: 2012. december 10. - 23:10:35

0

#29 Felhasználó nem aktív   Veronica 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2012. november 30. - 10:12:24

Sziasztok,

remélem minnél többen - kinti magyarok- olvassátok /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
Jövő évtől kint leszek Floridába Tampa környékén (vőllegényem amerikai /rolleyes.gif' class='bbc_emoticon' alt=':rolleyes:' /> , a zöld kártya folyamatban).
Szeretnék kisebb nagyobb munkákat addig is vállalni magyar családoknál, azok cégében vagy azok közvetitési segitsége által más családoknál, helyeken. Angolol nyelvtudásom: erősen haladó.
vállalnék: gyermekfelügyelési, házi állatgondozási, nyelvtanitási (magyar, szlovák, cseh), kisegitői, takaritási, öreg gondozási és egyéb munkákat.
Elsősorban idénymunka lenne, de lehetne hosszabb távra is megbeszélni.
Ha hallotok/tudtok valamiről, itjatok: kunigunda.veronika@gmail.com
/smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
0

#30 Felhasználó nem aktív   edem26 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2012. október 18. - 14:38:28

Sziasztok! Most találtam rá erre a fórumocskára még hozzá azon okból mert szeretnék 2-3 hét felhőtlen üdülést eltölteni másod magammal kint Floridában. Ezen okból szállást keresek, nem túl magas áron. Kérem ha valaki tud segítsen. A szállás nekem lenne illetve barátnőm részére. Régóta vágyunk arra hogy kimenjünk és megtekintsük az ottani környéket életet. Ha valaki tud segíteni kérem írjon erre az email címre. : edem22@gmail.com
Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget magam és barátnőm nevében is.

Sziasztok.
0

#31 Felhasználó nem aktív   Zoli1966 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2012. szeptember 24. - 09:36:34

A világ egyik vezető gazdasági lapja a Wall Street Journal felfigyelt egy közép európai vállalkozásra, mely a válságból kivezető utat a piacainak bővítésében látja.
Most azoknak van esélyük részt venni az USA piacának megnyitásában, akik képesek nagyban játszani.

http://live.wsj.com/...23-BABC75CDE7E6

http://www.flavonmax...sponsor=M-11304
0

#32 Felhasználó nem aktív   lbve 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2012. július 12. - 14:56:01

Magyar kuriózum az Egyesült Államokban!

Magyar irodát nyitott júniusban cégünk nálatok, Floridában, ha ismertek valakit akit érdekel
nézze meg az alábbi linket:

http://www.flavonmax...ponsor=M-401836

Bármely kérdésére szívesen válaszolok!

e-mail: balint.fmax@gmail.com
1

#33 Felhasználó nem aktív   Berseg 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2012. március 06. - 09:23:42

Kedves Topikozók!

Szeretnék képet kapni arról, milyen az élet Floridában?!
A férjem munkája révén 1-2 évre mehetne Boca Raton-ba, és mivel ez hosszú idő, menne a család is. Van két kislányunk 5 és 3 évesek.
Az érdekelne, hogy ez milyen környék? Milyen a közbiztonság? Milyen az élet két kis gyerekkel? Ovis tapasztaltok, orvosi ellátás... bármilyen információnak örülnék. Milyenek az emberek, milyen az időjárás...
Vannak "hivatalos" leírások, de én jobban szeretnék első kézből kapott, saját tapasztalatokat!
Elég nagy bennem a félsz, és a nyelvet sem beszélem...

Köszönök minden hozzászólást akár pozitív akár negatív!

Üdv!
-1

#34 Felhasználó nem aktív   mazsika60 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 6

Elküldve: 2012. február 16. - 11:10:29

Pénzem itthon sincs lakást, nemhogy házat venni, de köszi, hogy szóltál, elgondolkodom rajta /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Természetesen ez itthon is így van. A lakás árak ennyire jelentősen nem csökkentek, de nagy a túlkínálat ezért egy-egy eladó, sokat enged ha el akarja adni a lakását, vagy házát gyorsan. A másik meg az, hogy itthon is van a réteg akinek van pénze, amit természetesen ki is használ és most jól bevásárol jó árú ingatlanokból, melyek ára pár év múlva visszatér az eredeti árára. De szerintem általánosságban elmondható, hogy több az eladó lakás, ház, mint a vevő. Nem tudom budapesti vagy e, vagy jártál e már Pesten, de a Nagykörút mindkét oldala anno üzletek sokaságától hemzsegett. Most minden 10-ik ha nyitva van, a többire ki van írva, hogy eladó, vagy kiadó. Itt sem rózsás a helyzet és nem kell irigyelni minket /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

Üzenet megtekintéseIdézés: greenamerica - Dátum: 2012. február 16. - 03:23:09

Most azert erdemes amerikaba jonni hogy hazat vegyel ugyanis a padlon van minden ingatlan ara, az autok hasonlokeppen. 30 ezer dollartol lehet lakast venni ami korulbelul 6,5 millio forint ezek a hazak minimum haromszor ennyibe kerultek par evvel ezelott. par ev mulva valoszinu mindennnek ujra felmegy az ara szoval megint azok az emberek csinalnak penzt akiknek mar van. A masik dolog meg itt amerikaba mindenki europarol almodozik itt meg ok hiszik azt milyen jo nekunk europaiaknak /biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' /> hehehe...

0

#35 Felhasználó nem aktív   greenamerica 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 9

Elküldve: 2012. február 16. - 03:23:09

Most azert erdemes amerikaba jonni hogy hazat vegyel ugyanis a padlon van minden ingatlan ara, az autok hasonlokeppen. 30 ezer dollartol lehet lakast venni ami korulbelul 6,5 millio forint ezek a hazak minimum haromszor ennyibe kerultek par evvel ezelott. par ev mulva valoszinu mindennnek ujra felmegy az ara szoval megint azok az emberek csinalnak penzt akiknek mar van. A masik dolog meg itt amerikaba mindenki europarol almodozik itt meg ok hiszik azt milyen jo nekunk europaiaknak /biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' /> hehehe...

Üzenet megtekintéseIdézés: mazsika60 - Dátum: 2012. február 08. - 15:49:20

Akkor ott sem más a helyzet mint itthon. Akinek van pénze az boldogul, akinek nincs az meg nem. Én nem szeretnék amerikába menni, és nem is tervezem, csak több embertől hallom a környezetemben és kicsit hihetetlen nekem ez az egész. De akkor nem tévedtem /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Ott sem kolbászból van a kerítés, mint ahogy itthon sem.

0

#36 Felhasználó nem aktív   mazsika60 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2012. február 08. - 15:49:20

Akkor ott sem más a helyzet mint itthon. Akinek van pénze az boldogul, akinek nincs az meg nem. Én nem szeretnék amerikába menni, és nem is tervezem, csak több embertől hallom a környezetemben és kicsit hihetetlen nekem ez az egész. De akkor nem tévedtem /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Ott sem kolbászból van a kerítés, mint ahogy itthon sem.

Üzenet megtekintéseIdézés: greenamerica - Dátum: 2012. február 08. - 00:37:23

Jelenleg az a helyzet amerikaban hogy akinek van penze annak mindig is lesz akinek meg keves van annak meg kevesebb lesz vagy semmi.Aki magyarorszagon nem tud boldogulni az itt meg inkabb nem fog tudni, papirok nelkul meg, akar jobb is ha kivered a fejedbol csak kihasznal mindenki.Penz nelkul terv nelkul kijonni nem ajanlatos.Haverom 3 honap utan hanyatt homlok menekult haza mert nem talalt munkat.Biztos van par ember aki nagy erookel meg fog indulni es sikerul majd az amerikai alom. Az en sztorim vegtelenul egyszeru,egy jol meno vallalkozasom volt,es egy internetes bizniszem van,amikor befuccsolt az epitoipari cegem meg ott volt az internetes ami mindig hozott egy kis apropenzt ez miatt mindegy volt hogy hol is lakok,ekkor dontottem el hogy lelepek,mert barhol is vagyok akkor is jon egy kis penz, igy ki tudtam jonni amerikaba. Azota mar tobb vallakozasom is van itt valahonnan mindig csurran cseppen valami.Egy labon itt biztos nem lehet megelni. Ha valakit erdekel egy nemzetkozi internetes biznisz csatlakozhat en ezzel foglalkozok: www.goherbalife.com/life/en-US Barmilyen kerdesed lenne keress meg telefonon a +1-424-274-8577

https://www.goherbalife.com/life/en-US

0

#37 Felhasználó nem aktív   greenamerica 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2012. február 08. - 00:37:23

Jelenleg az a helyzet amerikaban hogy akinek van penze annak mindig is lesz akinek meg keves van annak meg kevesebb lesz vagy semmi.Aki magyarorszagon nem tud boldogulni az itt meg inkabb nem fog tudni, papirok nelkul meg, akar jobb is ha kivered a fejedbol csak kihasznal mindenki.Penz nelkul terv nelkul kijonni nem ajanlatos.Haverom 3 honap utan hanyatt homlok menekult haza mert nem talalt munkat.Biztos van par ember aki nagy erookel meg fog indulni es sikerul majd az amerikai alom. Az en sztorim vegtelenul egyszeru,egy jol meno vallalkozasom volt,es egy internetes bizniszem van,amikor befuccsolt az epitoipari cegem meg ott volt az internetes ami mindig hozott egy kis apropenzt ez miatt mindegy volt hogy hol is lakok,ekkor dontottem el hogy lelepek,mert barhol is vagyok akkor is jon egy kis penz, igy ki tudtam jonni amerikaba. Azota mar tobb vallakozasom is van itt valahonnan mindig csurran cseppen valami.Egy labon itt biztos nem lehet megelni. Ha valakit erdekel egy nemzetkozi internetes biznisz csatlakozhat en ezzel foglalkozok: www.goherbalife.com/life/en-US Barmilyen kerdesed lenne keress meg telefonon a +1-424-274-8577

https://www.goherbalife.com/life/en-US

Üzenet megtekintéseIdézés: mazsika60 - Dátum: 2011. december 27. - 20:57:11

Inkább valami más piszkál /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Tényleg nem érdekel a nagy amerikai álom. Van akinek sikerül és van akinek nem, csak sajnos akinek nem, az nem dicsekszik vele így arról kevesebbet tudunk. Hobbi szinten egy internetes blogot vezetek, mindenféle témáról és mikor már a tizedik ismerősömtől is ezt hallom, hogy menni akar Amerikába, akkor a düh fogott el, hogy hogy lehetnek ennyire birkák, hogy azt hiszik ott jobb, mint itt. Honnan tudják hogy majd ott megcsinálhatják a szerencséjüket, amit itthon nem sikerült? A válasz igen egyszerű, sehonnan, csak mivel a környezetükből ezt hallják, hogy xyz-nek sikerült, úgy gondolják, hogy nekik is. Mikor megkérdezem, hogy mi is sikerült xyz-nek nem tudnak rá válaszolni, mert azt nem kérdezték meg. A lényeg, hogy sikerült. A nagy amerikai álom, mint marketing nagyon működik, de engem az érdekel, mi van mögötte. És abban igazad van minél többet olvasok blogokat, amit kint élő magyarok írnak, többet is foglalkozok ezzel a témával mint azelőtt. Ez idáig nem találtam egy olyan kint élő magyart sem, aki megvalósította az álmát, amit itthon nem tudott és azért kerestem meg ezt a fórumot, hátha itt találok olyat, aki el tudja nekem mondani, hogyan és miként jutott arra az elhatározásra, hogy elmegy itthonról és a nagy Amerikában próbál szerencsét és olyan pozitív irányt vett az élete amiről előtte csak álmodni mert /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
Mi a te történeted? /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Úgy érzed neked összejött? Gondolsz arra, hogy hazajönnél, vagy arra, hogy ha itthon maradtál volna akkor jobb lett volna neked?

0

#38 Felhasználó nem aktív   mazsika60 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. december 27. - 20:57:11

Üzenet megtekintéseIdézés: greenamerica - Dátum: 2011. december 27. - 17:10:42

Azert piszkalja a fantaziad ne tagadd :-) ha mar a tema gondolata felmerult a fejedben annak oka van, nincs abba semmi gond ha kitapogatod az utat,egyre rosszabb a helyzet itt, nemreg be kelett fogadnom egy magyar lanyt aki az utcara kerult,es egyre tobb uj hajlektalant latok amerre csak megyek.talan meg egyszer ujra visszajon a nagy amerikai elet! Udv!

Inkább valami más piszkál /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Tényleg nem érdekel a nagy amerikai álom. Van akinek sikerül és van akinek nem, csak sajnos akinek nem, az nem dicsekszik vele így arról kevesebbet tudunk. Hobbi szinten egy internetes blogot vezetek, mindenféle témáról és mikor már a tizedik ismerősömtől is ezt hallom, hogy menni akar Amerikába, akkor a düh fogott el, hogy hogy lehetnek ennyire birkák, hogy azt hiszik ott jobb, mint itt. Honnan tudják hogy majd ott megcsinálhatják a szerencséjüket, amit itthon nem sikerült? A válasz igen egyszerű, sehonnan, csak mivel a környezetükből ezt hallják, hogy xyz-nek sikerült, úgy gondolják, hogy nekik is. Mikor megkérdezem, hogy mi is sikerült xyz-nek nem tudnak rá válaszolni, mert azt nem kérdezték meg. A lényeg, hogy sikerült. A nagy amerikai álom, mint marketing nagyon működik, de engem az érdekel, mi van mögötte. És abban igazad van minél többet olvasok blogokat, amit kint élő magyarok írnak, többet is foglalkozok ezzel a témával mint azelőtt. Ez idáig nem találtam egy olyan kint élő magyart sem, aki megvalósította az álmát, amit itthon nem tudott és azért kerestem meg ezt a fórumot, hátha itt találok olyat, aki el tudja nekem mondani, hogyan és miként jutott arra az elhatározásra, hogy elmegy itthonról és a nagy Amerikában próbál szerencsét és olyan pozitív irányt vett az élete amiről előtte csak álmodni mert /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
Mi a te történeted? /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Úgy érzed neked összejött? Gondolsz arra, hogy hazajönnél, vagy arra, hogy ha itthon maradtál volna akkor jobb lett volna neked?
0

#39 Felhasználó nem aktív   greenamerica 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. december 27. - 17:10:42

Üzenet megtekintéseIdézés: mazsika60 - Dátum: 2011. december 21. - 11:00:43

Írtam, hogy NEM AKAROK AMERIKÁBA menni! Gondolom ez elkerülte a figyelmed. Szerinted nem olvashatom és írhatok a fórumba anélkül, hogy én Amerikába szeretnék menni? Tényleg ne haragudj, de ha valaki azt hiszi, hogy én csak azért írtam ebbe a fórumba, pláne azt, hogy nem szeretnék menni, de kíváncsi vagyok a véleményetekre című hozzászólást, annak nem sok sütnivalója van.

Azert piszkalja a fantaziad ne tagadd :-) ha mar a tema gondolata felmerult a fejedben annak oka van, nincs abba semmi gond ha kitapogatod az utat,egyre rosszabb a helyzet itt, nemreg be kelett fogadnom egy magyar lanyt aki az utcara kerult,es egyre tobb uj hajlektalant latok amerre csak megyek.talan meg egyszer ujra visszajon a nagy amerikai elet! Udv!
0

#40 Felhasználó nem aktív   mazsika60 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. december 21. - 11:00:43

Üzenet megtekintéseIdézés: greenamerica - Dátum: 2011. december 16. - 19:47:17

Gondolom azert tajekozodsz mert amerikaba szeretnel jonni kulomben nem olvasnad a forumot.Amerikaba mindenki el szeretne jutni,ami valakinek bejon, valakinek nem. akinek bejon az azt mondja jo amerika aki hulye es nem er el semmit az azt mondja majd hogy nem jo es hazamegy.Akinek van esze az boldogul barhol, akinek meg nincs az mehet akarhova..........

Írtam, hogy NEM AKAROK AMERIKÁBA menni! Gondolom ez elkerülte a figyelmed. Szerinted nem olvashatom és írhatok a fórumba anélkül, hogy én Amerikába szeretnék menni? Tényleg ne haragudj, de ha valaki azt hiszi, hogy én csak azért írtam ebbe a fórumba, pláne azt, hogy nem szeretnék menni, de kíváncsi vagyok a véleményetekre című hozzászólást, annak nem sok sütnivalója van.
0

• 28 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó