Startlap fórum:: Átverés! :-( - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Átverés! :-(

#1 Felhasználó nem aktív   aikalav 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2016. augusztus 12. - 02:06:36

FIGYELEM!

Csak személyes kipróbálással vegyél bármit is G.Gábor Sándor u. 1x lakostól, mert később letagadja az Úristent is !
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2006. augusztus 24. - 16:35:02

A Tescóban minden vásárlásnál átverik az embert,a legritkább esetben mutatja a pénztár azt az árat ami a polcon van kitéve.Volt,hogy az 50db-os írható cd-én a dobozon 700MB volt,belűl 650MB.
Ha a vásárló lop rendőrt hívnak,nekik meg szabad? Sokszor még elnézést sem kérnek !
0

Elküldve: 2006. augusztus 01. - 13:33:41

Igen, így már én is jártam. Én mindig betoltam (vagy inkább felcipeltem) a babakocsit, és ott a "folyosón" hagytam... nem nézik jó szemmel, mert alig lehet elférni így ott... de nem fogom kint hagyni! A lányomat meg én is mindig beviszem magammal!
0

Elküldve: 2006. július 31. - 20:37:03

Babakocsival voltam ott a babamat nem hagyom kint ez termeszetes se a kocsit mert draga.Láták hogy megyek es kinlodok a lépcson fel és le de nem segitet t volna senki!Pedig sajnos penzt vittem nekik.(borsos gyogyszer árak)
0

Elküldve: 2006. július 27. - 13:51:04

Nézegettem a topic-ok címét, de szerintem ez egyikbe sem "illik" bele!
A gondom az lenne, hogy ma, (és már nem először...) át akartak verni a Hősök-terén a Révay patikában!
És amikor szólni mertem, még nekik állt feljebb!
Az történt, hogy mivel párszor nagyon drágán vettem ott a gyógyszert mostanában már csak úgy megyek el a patikába, hogy megnézem a neten a gyógyszer árát! Most is ez történt! Receptre, kedvezményesen vettem, és mégis a teljes árat kérték tőlem... de szóltam. A nő csak a pofákat vágta! És még én éreztem magam kellemetlen helyzetben... pedig csak nem hagytam, hogy átverjen!!!
Amikor szóltam, akkor egyből ki tudta hozni a megfelelő összeget!
Se egy elnézést, se egy bocsánat nem hangzott el a részéről... Felháborítónak tartom! És sajnos ez már nem először fordult ott elő!!!
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó