Startlap fórum:: Bowling ing - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Bowling ing

#1 Felhasználó nem aktív   Belzebub 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2011. április 13. - 19:57:38

Helló Cobretti!

Üdvözlöm a törekvésedet a bowling ing divatba hozásával kapcsolatban. Régóta keresek már ilyen ruhát, de Magyarországon nem nagyon lehet kapni, amint azt Te is írtad! Megnéztem a Vaterán meghirdetett ingeket, engem meggyőztél, szerintem rendelek is a közeljövőben. Egyedül a puplin anyagról nem hallottam még, ezért megkérdeztem egy ismerősömet és ő azt mondta, hogy igen drága, és valóban nagyon jó kelméről van szó, ami ilyenből készül, szóval bízom benne, hogy nem csalódok a termékbe majd. A többi fórumozó érdekében közzéteszem a véleményem itt, ha megkapom az inget. Addig is "Viva bowling ing!!" /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
0

#2 Felhasználó nem aktív   Cobretti 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2011. április 13. - 16:01:22

módosított leírással, már az olx.hu,expressz.hu,szuperpiac.hu,apróhirdetés.com, teszvesz.hu, és természetesen a vatera.hu-n is megtalálhatóak, jelenleg 5 stílusban, de hamarosan lesz még másik 2 stílus is fent.
0

#3 Felhasználó nem aktív   Cobretti 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2011. március 18. - 20:22:35

Amikor eleinte bowlingoztam, azt tapasztaltam, hogy a pályákon nemigen látni olyanokat, akik bowling inget hordanak, ez azóta sem változott, vagy én nem járok olyan helyekre ahol már látni bowling ingben bowlingozó embereket. ez adta az ötletet, hogy varrassak pár inget, amiket fel is tettem pár napja a Vaterára Fcsaba81 felhasználó néven a következő termékismertetővel.

Sötét homok szín és répa szín kombinációjú embléma nélküli bowlinging, alig használt, üzletben nem kapható, 52-es konfekció méretben.
A későbbiek folyamán lesznek más stílusú és más színkombinációkból álló ingek is, melyek különböző méretekben, illetve két féle ingnyakkal megrendelhetőek lesznek, illetve jelenleg egy embléma is tervezés alatt van, és a későbbiekben azzal is megrendelhető lesz
Fontos megjegyezni, hogy az ingek színei a képeken nem tökéletesek, így az utolsó 1-2 kép, a pontos, 99%-ban megegyező szín, melyből az ing készült.
Az ing 100% puplinból készült, mely nehezen gyűrődő, de könnyen mosható, természetes, jól szellőző anyag.
Amennyiben tetszik, a termék fix áron a tied lehet, amennyiben teljesen újat szeretnél ezen az áron, akkor vedd fel velem a kapcsolatot, és gyors választ adok, természetesen ebben az esetben az anyag megvásárlása, és megvarratása miatt több idő kell, hogy postára tudjam adni.
Jelenleg Magyarországon új bowlinginget nem sok helyen lehet vásárolni, és nem is gyakori viselet, de ez a hullám is eléri hamarosan a hazánkat.
Légy te is az elsők között, akik bowlinginget hordanak!
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó