Startlap fórum:: Asztma ellen gyógynövényekkel - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Asztma ellen gyógynövényekkel tapasztalataim: Lányom asztmás volt!

#1 szuperfater

• Csoport: Guests

Elküldve: 2011. december 28. - 14:37:02

Sok mindent kipróbáltunk, de az éjszakai rohamok nem igen szűntek sem a felírt Anti-allergén gyógyszertől, sem a hideg-párásítóba öntött Salvus víz használatától sem. Próbáltunk "vegyszerekkel" a lakásban is fertőtleníteni (penészgombák, poratkák) de nem sok sikerrel.
A megoldás Lányunk javulásához egy kerülőútról jött. Ugyanis magamnak keresgéltem infarktusom után alternatív megoldásokat, mivel nem akartam 45-évesen életem végéig gyógyszereken élni. A keleti medicinákban találtam rá a megoldásra, és egy három hónapos szív- és érrendszeri tisztító kúra után elhagytam mind a hat gyógyszeremet. Azóta is remek a közérzetem és elmúltak a gyógyszerek mellékhatásai. E cég filozófiáját és termékeit jobban megismerve tudtam meg, hogy Lányunknak elsősorban az immunrendszerét kell felerősítenünk, és akkor valószínűleg a saját szervezete leküzdi majd az asztmatikus rohamokat. El is kezdtünk adni Neki immunerősítést szolgáló gyógynövényes kivonatokat (spirulina, propolisz tabletta) és a biokalciumot. Hónapot alatt eltűntek a rohamok, de még az oviból se hiányzott, pedig háromszor is végigsöpört valami vírusos, vagy bacis járvány. A felülvizsgálaton orvosa meglepetten örült a javulásnak, de kérte még félévig a gyógyszer szedését. (nem mondtuk el Neki, hogy már több, mint féléve nem is szedi, sőt mást adunk a Lányunknak) Magunkban örültünk, hogy megtaláltuk a megoldást, és ráadásul olyan készítményekben, melyek tiszta, természetes gyógynövény kivonatok és biotechnológiás készítmények. Bővebben oldalamon: http://goo.gl/mMWKu

Emellett találtam e termékek között egy igazi megoldást otthonunk fertőtlenítésére, a tisztító ionizátort. Mely Ózonnal (O3) tisztít, szagtalanít és fertőtlenít. Igazi megoldás a penészgombák és poratkák ellen, ráadásul természetes módon, nem káros vegyi anyaggal! Ezenkívül még rengeteg másra is alkalmazható ez az ügyes kis készülék: http://goo.gl/wfaEK
Tapasztalatainkat szívesen osztottam meg minden ezen problémával szembesülőkkel, és remélem segíthetek a gyógyuláshoz vezető úton!
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó