Startlap fórum:: SEGÍTSÉG BALALAJKA - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

SEGÍTSÉG BALALAJKA

• Csoport: Guests

Elküldve: 2008. december 01. - 13:36:20

Tanulj balalajkázni valódi orosz zenetanártól. Tel: 30-485-44-64 E-mail: katika_m@citromail.hu
0

Elküldve: 2006. szeptember 09. - 09:42:39

Sziasztok, én is balalajkát kerenék, végülis tökmindegy milyet de leginkább bassz és kontrabasszbalaljkát keresek, sztem könnyen meg lehet ismerni őket, mert nem kicsi darabok:)
Ha valaki észrevenne vmi ilyesmi képződményt a környezetében, akkor szeretném megkérni hogy szóljon, az mégjobb, ha eladó is. (asszem egyébnént ilyen hangszeren csinálja a basszust a Nova kultúrzenekarban a egyik zenész)

Köszi, Trebór
0

Elküldve: 2006. február 14. - 21:06:17

Üdvözlet Bobii és Dri!
Balalajka kérdésben talán tudok segíteni.A világhírű"KRISTALL-BALALAYKA"orosz folklór együttes magyarországi koncertkörútjainak szervezésében veszek részt,napi kapcsolatban állunk.Honlapjuk,amely hamarosan magyar nyelven is olvasható lesz: www.balalayka.com.Telefonszámom:06-20 228-64-04
0

Elküldve: 2005. június 03. - 16:13:04

Mit jelent az, hogy "igazi nagy méretű balalajka"? Mert nekem van egy, csak ebből nem tudom, hogy megfelel-e ennek a "feltételnek". És mit jelent az, hogy "viszonylag olcsón"?
0

Elküldve: 2005. január 27. - 11:41:19

Üdv minden hangszer kedvelőnek. Nekem nagyon kellene egy igazi nagy méretű balalajka viszonylag olcsón. Sehol nem találtam a neten. Aki tud kérem írjon.
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó