Startlap fórum:: Munkát keresek - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Munkát keresek

#1 Felhasználó nem aktív   acn 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 61

Elküldve: 2014. június 19. - 07:07:16

Üzenet megtekintéseIdézés: roverpetike - Dátum: 2014. június 18. - 22:11:36

Sziasztok

Olyan kéréssel fordulok hozzátok hogy amennyiben valaki tudna valamilyen munkát South Carolina & Florida vonalon kérem jeleyye nekem.

Floridába indultam lakoautommal Virginiabol. Sajnos South Carolina, Manning városban a lakoautómban a motor tönkrement. A motor nagy valoszinuseggel megszorult. Utána jártam a lehetőségeimnek jelenleg árulom a lakoautót hibás motorral. Vennem kellene egy egyszerű személyautót, amivel el tudnék jutni floridába.
Ehey munkára lenne szükségem. Kérem ha valaki tud valamilyen munkát MINDENKÉPP jelezze nekem.
Köszönöm előre is.
üdv Péter

Üdv Péter!

Internetes munka is érdekelne?
Ha igen , várom a jelentkezésed!
Üdv : Sanyi!
0

#2 Felhasználó nem aktív   roverpetike 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2014. június 18. - 22:11:36

Sziasztok

Olyan kéréssel fordulok hozzátok hogy amennyiben valaki tudna valamilyen munkát South Carolina & Florida vonalon kérem jeleyye nekem.

Floridába indultam lakoautommal Virginiabol. Sajnos South Carolina, Manning városban a lakoautómban a motor tönkrement. A motor nagy valoszinuseggel megszorult. Utána jártam a lehetőségeimnek jelenleg árulom a lakoautót hibás motorral. Vennem kellene egy egyszerű személyautót, amivel el tudnék jutni floridába.
Ehey munkára lenne szükségem. Kérem ha valaki tud valamilyen munkát MINDENKÉPP jelezze nekem.
Köszönöm előre is.
üdv Péter
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó