Startlap fórum:: A mesterséges lélek (ML) - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

A mesterséges lélek (ML) mesterséges lélek, mesterséges pszichikum, mesterséges tudat, mestersé

#1 Felhasználó nem aktív   EAsk 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 25

Elküldve: 2015. július 21. - 12:03:24

Kedves A mesterséges lélek (ML) topik látogatók !
A mesterséges lélekkel való foglalkozásom többek között elvezetett az aranyötletek könyvéhez. Az aranyötletek könyve pedig elvezetett a struktúrált asszociációkhoz. Ajánlom, hogy ismerkedjetek meg mind kettővel. Az aranyötletek könyve olyan napló féleség, ami nem érzelem alapján íródott, hanem ész alapján neked kell írnod magadnak, én csak az útmutatást adom hozzá. A struktúrált asszociációk olyan asszociációk, amely elemei komplikált kapcsolatban vannak egymással, így alkotva egészet.
:)
0

#2 Felhasználó nem aktív   EAsk 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. december 22. - 10:55:23

A mesterséges_lelket (ML) nevezhetnénk lélek_szimulátornak is vagy szintetikus_léleknek is.
/huh.gif' class='bbc_emoticon' alt=':huh:' />
0

#3 Felhasználó nem aktív   EAsk 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2014. december 15. - 15:17:01

Kedves Fórumozók !
Szeretném felhívni az új mesterséges lélek (ML) elméletemre a figyelmüket, hátha érdekli önöket. Kérem, hogy válaszoljon, írja meg a véleményét nekem ide ebbe a topikba. Nem muszáj szóról szóra elolvasni, mert sok, hanem elég csak úgy átfutni. Továbbá kérem arra, hogy propagálja az interneten és máshol is, mert a Google-val nehéz rátalálni. A ML lényege az, hogy a természetes lélek (TL) leírható osztálydiagramokkal, az osztálydiagramok pedig leprogramozhatóak, ezért a természetes lélek is leprogramozható, sőt a leprogramozot ML tovább feljavítható. Az igazságtartalom logika új fajlom, az univerzallingua mesterséges nyelv új fajlom és a fejlődésfilozófia új fajlom a ML-hez kapcsolódó rádás. A mesterséges nyelvem lényege, hogy a nyelvi sablonokban látja a megváltást. A fejlődésfilozófia lényege, hogy a fejlődést a változásban látja. Az igazságtartalom logika lényege, hogy a kijelentések felbonthatók-szétírhetók. A portálocskám URL-je.

A mesterséges lélekkel (ML) kapcsolatos tanulmányaim:

1. A mesterséges lélek (ML) elmélete! <=> a ML alapjairól
2. A mentális domének szerveződése a mesterséges lelken (ML) belül! <=> a személyiséget képző program rész
3. Az értelem szerveződése a mesterséges lelken (ML) belül! <=> az értelem moduljairól
4. A reagálások szerveződése a mesterséges lelken (ML) belül! <=> és a ML fejlesztéséről
5. A szövegértés és a mesterséges lélek (ML)! <=> a nyelv leírásszerkezeteiről
6. A mesterséges lélek (ML) eligazodása az analóg világban!
7. A mesterséges lélek meghaladása!
8. Utószó a mesterséges lélek (ML) tanulmányaimhoz!
+
Az én új igazságtartalom logika elméletem!
Az én új univerzallingua mesterséges nyelv elméletem!A fejlődésfilozófiám!

Üdvözlettel: Erdös Attila, Rimaszombatból.
/biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' />
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó