Startlap fórum:: Petefészek ciszta természetes kezelése otthon, petefészek ciszta okai - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Petefészek ciszta természetes kezelése otthon, petefészek ciszta okai Mi okozhatja? Petefészek ciszta, petefészek ciszta természetes kezelés

#1 Felhasználó nem aktív   rigo tea 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 98
  • HelységEger

Elküldve: 2017. május 06. - 08:57:49

Hölgyi tea fogyasztásával kapcsolatos visszajelzés: Mellműtét elmaradásáról.

"Üdvözlöm István!

Történetem:

Rendszeresen jártam mammográfiára + ultrahangra és ott megállapították, hogy mellcisztám van a bal mellemben több ciszta illetve a jobban is de azok kisebbek. 1 év múlva kontroll, ismét rossz hír, mivel a bal oldalon növekedtek. Nekem elég fájdalmas volt maga az ultrahang. Az orvos közölte megszúrja mintavétel miatt. Én ekkor ezt megtagadtam és kerestem egy maszek orvost. Akihez mentem korrekt és fantasztikus keze van fájdalmat nem éreztem. Először Ő is mintavétel + egy kis levegőt nyomott a legnagyobb cisztához kb.1/2 ml. Mivel igen feszült és érzékeny volt. Nem is volt semmi gondom, félévenként kontroll.
Sajnos felelőtlenül 1 esetet kihagytam és mikor mentem ismét már 3 cisztám volt baloldalon. Ezeket le kellett szívni a legnagyobb 20 ml-s volt + még kettő. Nem mondom, hogy jól esett, de kilehetett bírni. Viszont közölte az orvos, hogy valószínűleg legközelebb már műtétről beszélünk.
Igen megdöbbentem és ekkor jött az ötlet mi lenne, ha fogyasztanék teát. Egy ismerősöm találta Nekem és megvásároltam a hölgyi teát és rendszeresen elkezdtem inni. 6 hónpon keresztül minden reggel éhgyomorra és utána 1 óráig nem fogyasztottam semmit. Mentem ismét kontrollra és ott közölte az orvos, hogy nagyon szépen visszhúzodtak a cisztáim, amit Én is éreztem, mivel nem feszült és nem volt érzékeny a mellem. Ennyi a történetem. N. Attiláné 54 éves Budapest"

Hölgyi teakeverék kapható és életmód tanácsok ciszták, miómák, endometriózis esetére: http://gyogynoveny-e...ometriozis_tea/

Figyelem! A gyógynövények, a gyógynövényes teák, teakeverékek, beleértve a Hölgyi tea gyógynövényes teakeveréket is, nem helyettesítik a helyes és kiegyensúlyozott étrendet, az egészséges életvitelt és a szakorvosi vizsgálatokat vagy gyógyszeres terápiákat!

Jobbulást kívánok!
Rigó István
tanuló természetgyógyász, gyógynövény-őstermelő

Szerkesztve rigo tea által: 2017. május 06. - 09:01:43

5

#2 Felhasználó nem aktív   rigo tea 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • HelységEger

Elküldve: 2017. április 18. - 10:09:01

"Kedves Rigó István!

Szeretném megosztani kedves olvasóival, és a gyógyulni vágyó betegekkel saját tapasztalatomat.
Hálásan köszönöm a segítséget.

Üdvözlettel, M. Adrien. Érd

Kedves Érdeklődő.
Szeretném megosztani Veled tapasztalatomat a Rigó teakeverékkel kapcsolatosan.
2015-ben rákot diagnosztizáltak nálam, akkor az emlő valamint a petefészkek voltak érintve. Az orvosok döntése szerint először az emlővel kell foglalkozni, mert az a kritikus, utána a petefészkekkel. A szokásos kezeléseket megkaptam, (kemo) melyek után az emlőből teljesen felszívódod a daganat, azonban a petefészkekben továbbra is volt valami elváltozás, mind a jobb, mind a baloldalon, aminek eltávolítására műtétet javasolta. A megkapott eredmények (PET CT) kiértékelése után úgy döntöttem segítséget kérek és felhívtam Rigó Istvánt, aki türelmesen végighallgatott, és a Hölgyi teakeveréket ajánlotta. A teát naponta 2x ittam, 2hónapon keresztül. 2017-januárjában eljött a következő PET CT vizsgálat ideje, mely szerint ugyan változott a daganatok mérete és darabszáma, de még mindig volt valami, ami miatt további kezeléseket helyeztek kilátásba. Ekkor újra a telefon után nyúltam, és egy jó 30-perces beszélgetés következett Rigó Istvánnal, aki mindent türelmesen végighallgatott és kérdezett, a beszélgetés végére egy speciális teakeveréket ajánlott nekem, amit 3nap múlva már ittam is. El kell mondanom, hogy a gyógyteák kifejezettem jó illatúak, és jó ízűek, valamint nagyon, de nagyon hatásosak! A soron következő (2017 március) orvosi vizsgálat alkalmával, már semmilyen kitapintható érezhető és látható elváltozás nem volt a petefészkekben!
A korrekt tájékoztatáshoz azonban még az is hozzá tartozik, hogy én más terápiás módszereket is alkalmazok, és teljes életmódváltáson mentem keresztül, azonban azt tudom, hogy mindez a gyógyteák nélkül nem ment volna! Én a magam részéről, csak köszönettel tartozom Rigó Istvánnak a Rigó teákért és a lelkiismeretes támogatásért, ami legyünk őszinték, nem teljesen természetes mai világunkban.
Szép napot, és jó gyógyulást kívánok. De arra kérlek, engedj meg nekem még egy fontos gondolatot! Hidd el hogy a gyógyulás lehetséges!
Üdvözlettel. M. Adrien, Érdről."

Hölgyi teakeverék kapható, rendelhető: http://gyogynoveny-e...dometriozis_tea

Kedves Hölgyek! Kérem, hogy a teák fogyasztása mellett: Hölgyi teakeverék és melléje palástfű tea monoteaként a fenti weboldalon javasolt életviteli tanácsokat is igyekezzenek újra és újra átgondolni, életükbe apránként beépíteni.

Figyelem!
A Hölgyi teakeverék, a palástfű tea és más gyógynövényes teák, teakeverékek a szervezet harmonizáló és öngyógyító folyamatait segíthetik elő, ám az orvosi vizsgálatokat, ellátást, valamint az esetleges gyógyszeres kezelést nem helyettesíthetik.

Jobbulást kívánok!
Rigó István

Szerkesztve rigo tea által: 2017. április 18. - 10:12:20

2

#3 Felhasználó nem aktív   rigo tea 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • HelységEger

Elküldve: 2016. november 17. - 10:44:41

Újabb visszajelzések a Hölgyi teakeverék fogyasztásáról ciszták és mióma eltűnéséről, csökkenéséről és műtét elmaradásáról.

Kedves Hölgyek.
Köszönjük a Hölgyi tea fogyasztással kapcsolatos újabb visszajelzéseket!
Álljon itt közülük pár megosztásra.

1. Csak ajánlani tudom mindenkinek! 6,5 cmes cisztám 3 hónap alatt teljesen felszívodott!! Reggel ittam a hölgyi teát, este lefekvés előtt a palástfű teát!! Teljesen elhagytam a cukrot, helyette barna nád cukrot használtam, nem ittam tejet és teljes lisztmentes életet éltem! Nagy öröm volt mikor visszamentem kontrolra és azt mondta az orvos hogy eltűnt! Köszönöm Rigó Istvánnak hogy az interneten megtaláltam ezt az alternatív gyógymódot, a segítségét és a bíztató szavait!!!!!
Gágó Anita, Svájc

2. Kedves István!

Pár hónappal ezelőtt már ittam a teájukat, és örömmel tapasztaltam, hogy cisztám kisebb lett, így most szerencsére nem kellett megműteni!
Nagyon szépen köszönöm, és örülök, hogy rátaláltam erre a csoda teára! :-)
Sipos Judit

3. Kedves Rigó István!

2016.06.08. óta iszom rendszeresen az Ön által küldött Hölgyi teát az útmutatása szerint. Azóta megszűntek a ciszta okozta panaszaim. A teától jó a közérzetem, nyugodt vagyok.
Már három hónap telt el azóta, hogy megállapították, ciszta van a petefészkemen. A héten kellett mennem ellenőrző vizsgálatra. Az orvos alaposan megvizsgált és kijelentette, hogy eltűnt a petefészek cisztám. Nagyon örültem a hírnek.
Hiszek a gyógytea gyógyító erejében.

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGÉT!

Üdvözlettel
P.A. Szolnok

4. Tisztelt Uram!

Böbe vagyok Budapestről. Két hónapja iszom a Hölgyi teájukat az előírtak szerint és a PMS (mensturáció előtti) görcseim elmúltak, a fehérfolyásom megszűnt.
További jó hír! Nagy örömömre és csodálkozásomra eltűnt a diónyi nagyságú méhmiómám!! Hálásan köszönöm és az életmód tanácsokat is betartom!

Munkájához további sikereket és hosszú egészséget kívánok!
Böbe - Budapest

Figyelem! A gyógynövényes teák, teakeverékek, így a Hölgyi teakeverék is a szervezet harmonizáló és öngyógyító folyamatait segítheti elő, ám az orvosi vizsgálatokat, ellátást valamint az esetleges gyógyszeres kezelést nem helyettesíthetik.

Fontos hangsúlyoznunk, minden esetben öngyógyulás van. A gyógynövények, teák, teakeverékek hatóanyagaik és a bennük lévő információ révén a szervezet öngyógyító, harmonizáló folyamatait támogathatják, mellyel az érintettek testét, lelkét segítik emlékezni az Egészség, a harmónia állapotára, ahová amúgy is törekszik. Tapasztalataink szerint ennek egy fontos szelete lehet a Hölgyi teakeverék három hónapon keresztüli napi egy bögrével történő fogyasztása, kiegészítve palástfű tea ivásával a menstruációs ciklus 15-26. napjai között.

Érdemes ciszták, miómák vagy endometrikus elváltozások kapcsán megvizsgálni két Lényegi kérdést:
1. Hogyan élek? (hiszen ezzel hoztam létre testemben ezeket az elváltozásokat fizikai-, energetikai-, érzelmi- és gondolati szinten egyaránt vizsgálódjunk!)
2. Miben tudok változni?

Kérem, hogy e cikkben javasolt étrendi és egyéb hasznos tanácsokat igyekezzenek megfogadni és "Jó Gazdasszonyként" támogatni szervezetüket, lelküket az öngyógyulás méltó útján, hisz a teák nem élhetik helyettünk életünket:
https://www.facebook...881017731920239

Köszönettel,
Rigó István
+36 20 386 04 78

Hölgyi tea rendelhető: http://gyogynoveny-e...teakeverek-eger

Kép

Szerkesztve rigo tea által: 2016. november 17. - 10:51:35

8

#4 Felhasználó nem aktív   rigo tea 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • HelységEger

Elküldve: 2016. július 05. - 07:48:34

Visszajelzések a Hölgyi teakeverék fogyasztásával kapcsolatosan petefészek ciszta, egyéb ciszta, endometrikus elváltozás eltűnéséről, műtét elmaradásáról és a menzesz rendeződéséről.

A gyógynövényes teakúráinkról pozitívak a visszajelzések, de az öngyógyulási idő személyenként eltérő. Az általános tapasztalat szerint ez három-kilenc hónap között mozog, bár voltak rövidebb idő alatt is eredmények. Javasolt teakúra időtartama: három hónap, ami 3 x 60 gramm Hölgyi teakeveréket jelent. A tapasztalataink alapján a Hölgyi teakeverék mellett érdemes még külön, monoteaként palástfű teát is inni a lenti facebook cikkben foglaltak szerint.

Kérem, hogy a teák fogyasztása mellett ebben a cikkben javasolt életviteli tanácsokat is igyekezzenek újra és újra átgondolni és életükbe apránként beépíteni: https://www.facebook...881017731920239

Jó tudatosítani, hogy a gyógynövényes teák, teakeverékek a szervezet harmonizáló és öngyógyító folyamatait segíthetik elő, ám az orvosi vizsgálatokat, ellátást valamint az esetleges gyógyszeres kezelést nem helyettesíthetik.

Kedves István!
Köszönetemet szeretném kifejezni, mert az Ön által összeállított Hölgyi teakeveréknek köszönhetően elmaradt a már időpontra kiírt petefészek ciszta műtétem, továbbá köszönöm az önzetlen, kedves, gyors segítséget. Manapság ez sajnos már nagyon ritkaság számba megy. A cisztám már 10 cm-es volt, az orvosok már csak a műtétet tudták javasolni. Mindenkinek ajánlom és ajánlani fogom hasznos tevékenységét. Továbbiakban is szeretném igénybe venni tanácsait és tudását, hogy megőrizzem egészségemet.
Hálával és köszönettel: Anita Érdről

A Hölgyi teakeverékről bővebben honlapunkon olvashatnak: http://gyogynoveny-e...teakeverek-egerhttp://gyogynoveny-e...teakeverek-eger

Üzenet megtekintéseIdézés: rigo tea - Dátum: 2016. május 03. - 09:38:17

Köszönjük a petefészek ciszta, bokacsont ciszta és egyéb hölgyi panaszokkal kapcsolatos visszajelzéseket a teafogyasztással kapcsolatosan!

1. Kedves István!

Elsőként szeretnék Békés, Boldog Új évet kívánni Önnek!
Korábbi levelemet nem véletlenül küldöm újra. Tegnap voltam vizsgálaton, s lám eltünt a ciszta. Az orvosom is meglepődött - de természetesen nagyon örült -, mert az a fajta ciszta ami nekem volt, állítása szerint nem jellemző hogy felszívódik, eltűnik stb. Azt mondta, nem tudja mi történt, mit csináltam, de gratulált.
Valójában a gratuláció az Öné. Nagyon szépen köszönöm a segítségét!

További szép estét Önnek!
Üdvözlettel: K.A., egy Eger környéki településről

2. Kedves Rigó Úr!
Ígértem, hogy jelentkezem hírekkel... Én vagyok az a budapesti tea-rendelő, aki nem hisz a teás cisztakezelésben. Telefonon beszéltünk közel egy hónapja. Két csomag Hölgyi teakeveréket rendeltem.
Egy 9x9x5 centis cisztát találtak nálam. Ez volt az április ultrahangom. Ma befeküdtem a kórházba, holnap lett volna a műtétem. Már itthon vagyok. A ciszta eltűnt. Jelenleg 3 pici, 1 cm alatti cisztácskát mutat az UH.
Még van bőven teám... Talán 1,5 havi adag... Ha elfogy, újra jelentkezem.
Mindent köszönök.
Üdvözlettel,
Sz.J., Budapest

3. Szia István!

Szeretném tudatni veled a jó hírt, hogy az endometrikus természetű cisztám eltűnt. Köszönet a teákért és a beszélgetésért.
Jöhet a baba! :) Továbbra is sok-sok sikert kívánok munkádhoz, Krisztina Dunakesziről

4. Tisztelt Uram! Szeretném hálásan megköszönni a teát és elmondani Önnek, hogy a műtéti előjegyzésem már tárgytalan, hiszen 1 hónap alatt a férfi ökölnyi méretű petefészekcisztám, 2 x 1 cm-re csökkent, amit nem akart elhinni az érdi kontroll ultrahangot végző orvos.
Üdv, Anita Érdről

5. Kedves István!

Kérte, hogy írjak pár szót az állapotomról. Nos, azért rendeltem meg korábban a teáit, mert 2 hónapja petefészek cisztát állapított meg a nőgyógyászom. Ezt megelőzően egy éve volt egy kisebb nőgyógyászati műtétem, P4-es citológia miatt. A műtétem után természetgyógyász segítségét is kértem, melynek köszönhetően azóta is tünetmentesek a 3 havi rendszeres rákszűréseim.

A mostani cisztásodás bízom benne, hogy csak átmeneti volt és már talán nem is jelent problémát. Szerencsére a nőgyógyászom nyitott az alternatív gyógymódokra, így ő is felhívta a figyelmem a gyógyteák hatására. Így találtam el Önhöz.

A teáit 2 hónapja rendszeresen fogyasztom. Amit biztosan állítok, hogy a ciklusomat már az első hónapban helyrehozta (a ciszta miatt sajnos sokszor rendszertelenül véreztem). 35 napról a ciklusom lerövidült a normális, 28 napos hosszra. Nemsokára az orvosomhoz is ellátogatok, ahol ultrahangos vizsgálattal ellenőrzi a ciszta meglétét, jó esetben meg nem létét. :-)

30 éves nőként és friss házasként férjemmel már lassan fél éve babát tervezünk, ezért is fontos, hogy mielőbb helyre hozzam a szervezetem ezen a téren. Orvosom eközben teljes hormontesztet kért, hogy lássa van-e esetleg ilyen jellegű problémám (sokszor a magas ösztrogén szint gondot okoz). Ennek eredményét a napokban várom.

Hiszek abban, hogy az orvosi kezelést a természeti gyógymódokkal kiegészítve nagyon pozitív eredményeket lehet elérni.

Ebben köszönöm eddigi támogatását!
Üdvözlettel,
K. Lilla, Budapest

6. Kedves István!

Ismét jelentkezem,beszámolok az állapotomról.
Nos, először is még mindig kitartóan iszom a teáit, a párom segítségével aki mindig emlékeztet, és kérdőre von hogy ittál ma teát? :)
Tapasztalatom a fejfájások csökkentek,illetve a puffadások is. Ez már fél siker hisz a fejfájás gyakori volt. A teák natúr ízét megszoktam és néha már jól is esik inni belőlük.
Cs. Katalin, Szeged

Visszajelzés bokacsont cisztáról
7. Szia István,

Szeretném visszajelezni, hogy ma pontosan 32 napja, hogy elkezdtem rendszeresen, napi kétszer, reggel és este inni a számomra általad összeállított teakeveréket, továbbá naponta háromszor kenem a bokám az orbáncfüvet tartalmazó olajjal. Tavaly októbertől a bal bokacsontban lévő ciszta miatt heti 4-5 nap elsősorban éjszaka, de gyakran nappal is intenzív fájdalmaim voltak, olykor képtelen voltam ráállni a lábamra, előfordult, hogy csak gyulladáscsökkentő gyógyszer bevételét követően tudtam pár órát aludni. 32 nap alatt 1 éjszaka jelentkezett a fájdalom, reggelre elmúlt és a fájdalom sokkal enyhébb volt, mint korábban, az alvást sem zavarta.
Nagyon hálás vagyok a kapott gondolatokért és a gyógynövényekért. Tovább haladok a megkezdett úton, még egyszer köszönöm szépen a segítséget,

Vera, Eger

Visszajelzés a Hölgyi teakeverék ízéről:
8. Kedves Istvàn!

Köszönöm megkaptam a teákat, màr el is kezdtem fogyasztani. Nagyon kellemes ìze van a Hölgyikének.
Koszonom ,udv: Klaudia, Kecskemét

Szerkesztve rigo tea által: 2016. július 05. - 07:55:00

4

#5 Felhasználó nem aktív   rigo tea 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • HelységEger

Elküldve: 2016. május 03. - 09:38:17

Köszönjük a petefészek ciszta, bokacsont ciszta és egyéb hölgyi panaszokkal kapcsolatos visszajelzéseket a teafogyasztással kapcsolatosan!

1. Kedves István!

Elsőként szeretnék Békés, Boldog Új évet kívánni Önnek!
Korábbi levelemet nem véletlenül küldöm újra. Tegnap voltam vizsgálaton, s lám eltünt a ciszta. Az orvosom is meglepődött - de természetesen nagyon örült -, mert az a fajta ciszta ami nekem volt, állítása szerint nem jellemző hogy felszívódik, eltűnik stb. Azt mondta, nem tudja mi történt, mit csináltam, de gratulált.
Valójában a gratuláció az Öné. Nagyon szépen köszönöm a segítségét!

További szép estét Önnek!
Üdvözlettel: K.A., egy Eger környéki településről

2. Kedves Rigó Úr!
Ígértem, hogy jelentkezem hírekkel... Én vagyok az a budapesti tea-rendelő, aki nem hisz a teás cisztakezelésben. Telefonon beszéltünk közel egy hónapja. Két csomag Hölgyi teakeveréket rendeltem.
Egy 9x9x5 centis cisztát találtak nálam. Ez volt az április ultrahangom. Ma befeküdtem a kórházba, holnap lett volna a műtétem. Már itthon vagyok. A ciszta eltűnt. Jelenleg 3 pici, 1 cm alatti cisztácskát mutat az UH.
Még van bőven teám... Talán 1,5 havi adag... Ha elfogy, újra jelentkezem.
Mindent köszönök.
Üdvözlettel,
Sz.J., Budapest

3. Szia István!

Szeretném tudatni veled a jó hírt, hogy az endometrikus természetű cisztám eltűnt. Köszönet a teákért és a beszélgetésért.
Jöhet a baba! :) Továbbra is sok-sok sikert kívánok munkádhoz, Krisztina Dunakesziről

4. Tisztelt Uram! Szeretném hálásan megköszönni a teát és elmondani Önnek, hogy a műtéti előjegyzésem már tárgytalan, hiszen 1 hónap alatt a férfi ökölnyi méretű petefészekcisztám, 2 x 1 cm-re csökkent, amit nem akart elhinni az érdi kontroll ultrahangot végző orvos.
Üdv, Anita Érdről

5. Kedves István!

Kérte, hogy írjak pár szót az állapotomról. Nos, azért rendeltem meg korábban a teáit, mert 2 hónapja petefészek cisztát állapított meg a nőgyógyászom. Ezt megelőzően egy éve volt egy kisebb nőgyógyászati műtétem, P4-es citológia miatt. A műtétem után természetgyógyász segítségét is kértem, melynek köszönhetően azóta is tünetmentesek a 3 havi rendszeres rákszűréseim.

A mostani cisztásodás bízom benne, hogy csak átmeneti volt és már talán nem is jelent problémát. Szerencsére a nőgyógyászom nyitott az alternatív gyógymódokra, így ő is felhívta a figyelmem a gyógyteák hatására. Így találtam el Önhöz.

A teáit 2 hónapja rendszeresen fogyasztom. Amit biztosan állítok, hogy a ciklusomat már az első hónapban helyrehozta (a ciszta miatt sajnos sokszor rendszertelenül véreztem). 35 napról a ciklusom lerövidült a normális, 28 napos hosszra. Nemsokára az orvosomhoz is ellátogatok, ahol ultrahangos vizsgálattal ellenőrzi a ciszta meglétét, jó esetben meg nem létét. :-)

30 éves nőként és friss házasként férjemmel már lassan fél éve babát tervezünk, ezért is fontos, hogy mielőbb helyre hozzam a szervezetem ezen a téren. Orvosom eközben teljes hormontesztet kért, hogy lássa van-e esetleg ilyen jellegű problémám (sokszor a magas ösztrogén szint gondot okoz). Ennek eredményét a napokban várom.

Hiszek abban, hogy az orvosi kezelést a természeti gyógymódokkal kiegészítve nagyon pozitív eredményeket lehet elérni.

Ebben köszönöm eddigi támogatását!
Üdvözlettel,
K. Lilla, Budapest

6. Kedves István!

Ismét jelentkezem,beszámolok az állapotomról.
Nos, először is még mindig kitartóan iszom a teáit, a párom segítségével aki mindig emlékeztet, és kérdőre von hogy ittál ma teát? :)
Tapasztalatom a fejfájások csökkentek,illetve a puffadások is. Ez már fél siker hisz a fejfájás gyakori volt. A teák natúr ízét megszoktam és néha már jól is esik inni belőlük.
Cs. Katalin, Szeged

Visszajelzés bokacsont cisztáról
7. Szia István,

Szeretném visszajelezni, hogy ma pontosan 32 napja, hogy elkezdtem rendszeresen, napi kétszer, reggel és este inni a számomra általad összeállított teakeveréket, továbbá naponta háromszor kenem a bokám az orbáncfüvet tartalmazó olajjal. Tavaly októbertől a bal bokacsontban lévő ciszta miatt heti 4-5 nap elsősorban éjszaka, de gyakran nappal is intenzív fájdalmaim voltak, olykor képtelen voltam ráállni a lábamra, előfordult, hogy csak gyulladáscsökkentő gyógyszer bevételét követően tudtam pár órát aludni. 32 nap alatt 1 éjszaka jelentkezett a fájdalom, reggelre elmúlt és a fájdalom sokkal enyhébb volt, mint korábban, az alvást sem zavarta.
Nagyon hálás vagyok a kapott gondolatokért és a gyógynövényekért. Tovább haladok a megkezdett úton, még egyszer köszönöm szépen a segítséget,

Vera, Eger

Visszajelzés a Hölgyi teakeverék ízéről:
8. Kedves Istvàn!

Köszönöm megkaptam a teákat, màr el is kezdtem fogyasztani. Nagyon kellemes ìze van a Hölgyikének.
Koszonom ,udv: Klaudia, Kecskemét

Üzenet megtekintéseIdézés: rigo tea - Dátum: 2016. február 23. - 09:42:00

Petefészek ciszta kezelése természetes úton. Petefészek ciszta kezelése gyógynövénnyel. Milyen gyógynövényekkel és életmóddal kezelhető a petefészek ciszta, petefészek gyulladás, endometriózis, PCOS szindróma és a mióma? Kerülendő gyógynövények petefészek ciszta esetén: https://hu-hu.facebo...81017731920239/ A cikkben írt testi-lelki tanácsok policisztás ovárium (petefészek) szindróma PCOS, más nevén: Stein-Leventhal szindrómánál is megszívlelendők.

Díjmentes tanácsadással Rigó teák
Hölgyi tea gyógynövényes teakeverék petefészek ciszta, endometriózis, mióma, PCOS esetére

Szerkesztve rigo tea által: 2016. május 03. - 09:39:19

3

#6 Felhasználó nem aktív   rigo tea 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • HelységEger

Elküldve: 2016. február 23. - 09:42:00

Petefészek ciszta kezelése természetes úton. Petefészek ciszta kezelése gyógynövénnyel. Milyen gyógynövényekkel és életmóddal kezelhető a petefészek ciszta, petefészek gyulladás, endometriózis, PCOS szindróma és a mióma? Kerülendő gyógynövények petefészek ciszta esetén: https://hu-hu.facebo...81017731920239/ A cikkben írt testi-lelki tanácsok policisztás ovárium (petefészek) szindróma PCOS, más nevén: Stein-Leventhal szindrómánál is megszívlelendők.

Díjmentes tanácsadással Rigó teák
Hölgyi tea gyógynövényes teakeverék petefészek ciszta, endometriózis, mióma, PCOS esetére

Szerkesztve rigo tea által: 2016. február 23. - 09:43:24

2

#7 Felhasználó nem aktív   rigo tea 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • HelységEger

Elküldve: 2015. október 03. - 09:55:08

A petefészek betegségek (jó- és rosszindulatú daganatok) például petefészek ciszta testi-lelki okairól, a javasolt és ellenjavallt gyógynövényekről a teljes cikk gyógynövényes oldalunkon http://gyogynoveny-eger.hu/ a "Szakmai cikkek" között érhető el.

Szép napot és jó olvasgatást!
Rigó István tanuló természetgyógyász, gyógynövény-őstermelő.

Mik vezethetnek a petefészek ciszta kialakulásához? A petefészek ciszta testi, lelki okairól cikkezünk. Testi-, energetikai-, érzelmi és gondolati szinten a petefészek ciszta lehetséges okait itt találjátok. A petefészek jóindulatú daganatának megelőzése, a petefészek ciszta természetes kezelése gyógyteával és életmódváltoztatással (hogyan viszonyulok életem történéseihez, ...) is megoldható. Örülök és köszönöm a petefészek ciszta mentális- és asztrális tapasztalatainak megosztását is! Bátran írjatok, segítsük egymást, hasonlóan ahhoz, ahogy ezt népes társadalmukban a szomszédos növények is teszik.
Rigó teák Eger gyógynövényes honlapja

Mik vezethetnek petefészek ciszta kialakulásához? Fizikai vagyis testi- és energetikai szinten a petefészek ciszta okai, megelőzése és természetes kezelése gyógyteával és életmódváltoztatásokkal. Túl sok az ösztrogén a testben, ezért felejtsük el a fitoösztrogén tartalmú gyógynövények alkalmazását. Fitoösztrogén tartalmú gyógynövények: cickafarkfű és cickafark virága, ürömfű, poloskavész, gránátalma. A petefészek ciszta kutatások szerint a petefészek cisztásodás testi okainak hátterében a túl sok ösztrogén áll! Az ösztrogénre szükség van, de a túl sok az már megárt.

Mostanra generációs probléma a rengeteg ösztrogén, hiszen már általános iskolás korban a kislányoknak, egyre korábban megérkezik az első menstruációja. Ami idáig vezetett: A környezetből bevitt sok-sok ún. xenoösztrogén. Például abba érdemes hagyni a domestosos tisztítást, köröm - és hajlakkok használatát, műanyag üvegből egyre kevesebbet igyunk, mert fitátok kerülnek be a szervezetünkbe, amik az ösztrogén túlsúlyt tovább növelik, a klóros csapivizet szűrjük, amiből elég a klórt kiszűrnünk, mert ez a mikroelem szintén tovább növeli a "szerelemhormon" (ösztrogén) jelenlétét a testünkben. Testápolók, szappanok felülvizsgálata. A bőr mivel nagy felület, ezért a klór zuhanyzáskor, ezen keresztül is bejut. Ahogy tanítómesterem, Sári Róza mondja: "- Ideje elzárnunk a külső ösztrogén csapokat", mert idővel az ösztrogén dominancia miatt a petesejt nem tud kipattanni, besül a petefészekbe és cisztásodás alakul ki. Ez sok hölgyet meddőve tehet, mert a sok ösztrogén egy idő után kiégeti a petefészket. Nőgyógyászati daganatra való hajlam esetén kerüljük a természetes ösztrogén bombákat, az ilyen tartalmú gyógynövények fogyasztását! Ösztrogénhez hasonló anyagokat tartalmazó gyógynövények és fűszernövények, melyek használatát érdemes abbahagyni: ánizs, cickafarkfű, cickafark virága, lenmag, szója, orvosi zsálya. Ösztrogén túlsúlynál, ciszták, miómák, endometriózis illetve egyéb onkológiai daganatok esetén érdemes tartózkodni az ösztrogén tartalmú vagy az ösztrogénhez hasonló anyagokat tartalmazó gyógy- és fűszernövények használatától!

Testi szinten progeszteron bevitel javasolt a ciklus 15. napjától a 26. napig. Ezután viszont el kell vegyük a progeszteront, hogy megjöjjön a havi menzesz.

Javasolt gyógytea kúra petefészek ciszta megelőzésére és természetes, gyógynövényes kezelésére
Kettő gyógynövényes teát javasolt petefészek ciszta esetén inni.
- Az egyik egy teakeverék
Körömvirág, szurokfű, apróbojtorján, citromfű, palástfű és orbáncfű keveréke. Ezt éhgyomorra reggel 3 dl forrázatot, 1 evőkanál teafűvel.
- A másik csak palástfű tea: amit nem minden nap, hanem csak a ciklus 15. napjától a 26. napjáig 17 és 19 óra között a vesemeridián maximális szervórájában.
Kép
Rigó teák, gyógynövényes, vegyszermentes teakeverékek a termelő tanuló természetgyógyásztól:
http://gyogynoveny-e...teakeverek-eger
[size="3"][font="Arial"]
Energetikai, érzelmi- és gondolati oldalon is érdemes megvizsgálnunk a cisztaképződést!

A teljes cikk gyógynövényes, gyógyteás oldalunkon olvasható a Szakmai cikkek között: http://gyogynoveny-eger.hu/

Üdvözlettel,
Rigó István tanuló természetgyógyász, gyógynövény őstermelő
[/quote]

Szerkesztve rigo tea által: 2015. október 03. - 10:03:17

7

#8 Felhasználó nem aktív   rigo tea 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • HelységEger

Elküldve: 2015. október 03. - 09:50:17

A petefészek betegségek testi-lelki okairól, a javasolt és ellenjavallt gyógynövényekről a teljes cikk gyógynövényes oldalunkon http://gyogynoveny-eger.hu/ a "Szakmai cikkek" között érhető el.

Szép napot és jó olvasgatást kívánok.
Rigó István tanuló természetgyógyász, gyógynövény őstermelő.

Mik vezethetnek a petefészek ciszta kialakulásához? A petefészek ciszta testi, lelki okairól cikkezünk. Testi-, energetikai-, érzelmi és gondolati szinten a petefészek ciszta lehetséges okait itt találjátok. A petefészek jóindulatú daganatának megelőzése, a petefészek ciszta természetes kezelése gyógyteával és életmódváltoztatással (hogyan viszonyulok életem történéseihez, ...) is megoldható. Örülök és köszönöm a petefészek ciszta mentális- és asztrális tapasztalatainak megosztását is! Bátran írjatok, segítsük egymást, hasonlóan ahhoz, ahogy ezt népes társadalmukban a szomszédos növények is teszik.

Mik vezethetnek petefészek ciszta kialakulásához? Fizikai vagyis testi- és energetikai szinten a petefészek ciszta okai, megelőzése és természetes kezelése gyógyteával és életmódváltoztatásokkal. Túl sok az ösztrogén a testben, ezért felejtsük el a fitoösztrogén tartalmú gyógynövények alkalmazását. Fitoösztrogén tartalmú gyógynövények: cickafarkfű és cickafark virága, ürömfű, poloskavész, gránátalma. A petefészek ciszta kutatások szerint a petefészek cisztásodás testi okainak hátterében a túl sok ösztrogén áll! Az ösztrogénre szükség van, de a túl sok az már megárt.

Mostanra generációs probléma a rengeteg ösztrogén, hiszen már általános iskolás korban a kislányoknak, egyre korábban megérkezik az első menstruációja. Ami idáig vezetett: A környezetből bevitt sok-sok ún. xenoösztrogén. Például abba érdemes hagyni a domestosos tisztítást, köröm - és hajlakkok használatát, műanyag üvegből egyre kevesebbet igyunk, mert fitátok kerülnek be a szervezetünkbe, amik az ösztrogén túlsúlyt tovább növelik, a klóros csapivizet szűrjük, amiből elég a klórt kiszűrnünk, mert ez a mikroelem szintén tovább növeli a "szerelemhormon" (ösztrogén) jelenlétét a testünkben. Testápolók, szappanok felülvizsgálata. A bőr mivel nagy felület, ezért a klór zuhanyzáskor, ezen keresztül is bejut. Ahogy tanítómesterem, Sári Róza mondja: "- Ideje elzárnunk a külső ösztrogén csapokat", mert idővel az ösztrogén dominancia miatt a petesejt nem tud kipattanni, besül a petefészekbe és cisztásodás alakul ki. Ez sok hölgyet meddőve tehet, mert a sok ösztrogén egy idő után kiégeti a petefészket. Nőgyógyászati daganatra való hajlam esetén kerüljük a természetes ösztrogén bombákat, az ilyen tartalmú gyógynövények fogyasztását! Ösztrogénhez hasonló anyagokat tartalmazó gyógynövények és fűszernövények, melyek használatát érdemes abbahagyni: ánizs, cickafarkfű, cickafark virága, lenmag, szója, orvosi zsálya. Ösztrogén túlsúlynál, ciszták, miómák, endometriózis illetve egyéb onkológiai daganatok esetén érdemes tartózkodni az ösztrogén tartalmú vagy az ösztrogénhez hasonló anyagokat tartalmazó gyógy- és fűszernövények használatától!

Testi szinten progeszteron bevitel javasolt a ciklus 15. napjától a 26. napig. Ezután viszont el kell vegyük a progeszteront, hogy megjöjjön a havi menzesz.

Javasolt gyógytea kúra petefészek ciszta megelőzésére és természetes, gyógynövényes kezelésére
Körömvirág, szurokfű, apróbojtorján, citromfű, palástfű és orbáncfű keveréke. Ezt éhgyomorra reggel 3 dl forrázatot, 1 evőkanál teafűvel.
- A másik csak palástfű tea: amit nem minden nap, hanem csak a ciklus 15. napjától a 26. napjáig 17 és 19 óra között a vesemeridián maximális szervórájában.
Kép
Rigó teák, gyógynövényes, vegyszermentes teakeverékek a termelő tanuló természetgyógyásztól:
[size="3"][font="Arial"]
Energetikai, érzelmi- és gondolati oldalon is érdemes megvizsgálnunk a cisztaképződést!

A teljes cikk gyógynövényes, gyógyteás oldalunkon olvasható a Szakmai cikkek között: http://gyogynoveny-eger.hu/

Üdvözlettel,
[/quote]

Szerkesztve rigo tea által: 2015. október 03. - 09:52:01

5

#9 Felhasználó nem aktív   rigo tea 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • HelységEger

Elküldve: 2015. augusztus 24. - 14:23:49

[quote name='rigo tea' timestamp='1427354243' post='2582104']

Kép
[size="3"][font="Arial"]

Üdvözlettel,

Szerkesztve rigo tea által: 2015. augusztus 24. - 14:36:24

3

#10 Felhasználó nem aktív   rigo tea 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • HelységEger

Elküldve: 2015. március 26. - 08:17:23

Mik vezethetnek a petefészek ciszta kialakulásához? A petefészek ciszta testi, lelki okairól cikkezünk. Testi-, energetikai-, érzelmi és gondolati szinten a petefészek ciszta lehetséges okait itt találjátok. A petefészek jóindulatú daganatának megelőzése, a petefészek ciszta természetes kezelése gyógyteával és életmódváltoztatással (hogyan viszonyulok életem történéseihez, ...) is megoldható. Örülök és köszönöm a petefészek ciszta mentális- és asztrális tapasztalatainak megosztását is! Bátran írjatok, segítsük egymást, hasonlóan ahhoz, ahogy ezt népes társadalmukban a szomszédos növények is teszik. /wink.gif' class='bbc_emoticon' alt=';)' />

[quote name='rigo tea' timestamp='1422973305' post='2577564']
[size="3"][font="Arial"]Mik vezethetnek petefészek ciszta kialakulásához? Fizikai vagyis testi- és energetikai szinten a petefészek ciszta okai, megelőzése és természetes kezelése gyógyteával és életmódváltoztatásokkal. Túl sok az ösztrogén a testben, ezért felejtsük el a fitoösztrogén tartalmú gyógynövények alkalmazását. Fitoösztrogén tartalmú gyógynövények: cickafarkfű és cickafark virága, ürömfű, poloskavész, gránátalma. A petefészek ciszta kutatások szerint a petefészek cisztásodás testi okainak hátterében a túl sok ösztrogén áll! Az ösztrogénre szükség van, de a túl sok az már megárt.

Mostanra generációs probléma a rengeteg ösztrogén, hiszen már általános iskolás korban a kislányoknak, egyre korábban megérkezik az első menstruációja. Ami idáig vezetett: A környezetből bevitt sok-sok ún. xenoösztrogén. Például abba érdemes hagyni a domestosos tisztítást, köröm - és hajlakkok használatát, műanyag üvegből egyre kevesebbet igyunk, mert fitátok kerülnek be a szervezetünkbe, amik az ösztrogén túlsúlyt tovább növelik, a klóros csapivizet szűrjük, amiből elég a klórt kiszűrnünk, mert ez a mikroelem szintén tovább növeli a "szerelemhormon" (ösztrogén) jelenlétét a testünkben. Testápolók, szappanok felülvizsgálata. A bőr mivel nagy felület, ezért a klór zuhanyzáskor, ezen keresztül is bejut. Ahogy a Mesterem, Sári Róza mondja: "- Ideje elzárnunk a külső ösztrogén csapokat", mert idővel az ösztrogén dominancia miatt a petesejt nem tud kipattanni, besül a petefészekbe és cisztásodás alakul ki. Ez sok hölgyet meddőve tehet, mert a sok ösztrogén egy idő után kiégeti a petefészket.

Kép

Energetikai oldalon
A fentiekhez hozzá jön a sok stressz, ami a mellékvese fáradtságát okozza. Erősítő és nyugtató gyógynövényeket is érdemes ezért adnunk. A mellékvesék működését támogató étrend: vitamindús, változatos

Szerkesztve rigo tea által: 2015. március 26. - 08:18:55

3

#11 Felhasználó nem aktív   Onlineterapia 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 18

Elküldve: 2015. március 23. - 22:45:27

Egyszer társaságban megkért a háziasszony, hogy dolgozzam felnőtt lányával, aki nagyon ideges volt, mert petefészek ciszta miatt műtétet javasoltak neki. (Pszichológus vagyok, és EFT-t használok legtöbb esetben.) Körülbelül félórát dolgoztunk, nem kértem, hogy mondja el részletesen a problémáit, hanem úgy "kopogtattunk", hogy ő tudta, milyen helyzetről, érzelemről, indulatról volt szó. Én csak irányítottam a folyamatot. Erős indulatai voltak, visszavezettem az indulatok eredetéhez, és lecsillapítottuk, megszüntettük ezeket a kopogtatással. Egy héttel később telefonált nekem az édesanya, és elmondta, hogy a műtétet lefújták!
Fél évvel később kiderült, hogy mi volt az erős, petefészek cisztához vezető indulatok oka. A fiatalasszony a sarkára állt, megindította a válást az agresszív, indulatos, kiszámíthatatlan férjtől.
Itt van az EFT eljárás rövid leírása: Linkjeim
2

#12 Felhasználó nem aktív   Laló 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 4
  • HelységBudapest

Elküldve: 2015. március 13. - 12:50:39

Kedves István!
Az írásodat ezzel a mondattal zárod:
"Remélem segített mindazon Hölgyeknek, akik először vagy ismételten érintettek petefészek ciszta témában."
Egyet értek a szándékoddal, ezért engedd meg, hogy én is ezt tegyem! Hallottál már az Új Germán Medicináról? Ha nem és érdekel, hogy mi ez, akkor itt utánajárhatsz! Jól kiegészítheti az eddigi ismereteidet.
Hölgyeim!
A teák fogyasztása mellett jó lenne kideríteni a tünetek okait is! Az okok feltárása nélkül csak a tünetek enyhítése történhet meg.
Fel kell tenni hát a kérdést: Miért alakult ki a cisztám?
A válasz pedig itt van, nézzék és hallgassák! Biztatom Önöket, hogy utána bátran válogassanak a videóajánlóban és keressék meg az éppen aktuális egyéb tüneteikre is a válaszokat!
Íme a videó: Linkjeim
Ha pedig többet akarna tudni az Új Medicináról, eligazítom a honlapomon, és ha már nálam jár nézzen is körül! Nézze meg a többi menüpontot is! Kattintson ide: Linkjeim
Jó egészséget kívánok mindannyiuknak!
Lajos
2

#13 Felhasználó nem aktív   rigo tea 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • HelységEger

Elküldve: 2015. február 03. - 15:21:45

[size="3"][font="Arial"]Mik vezethetnek petefészek ciszta kialakulásához? Fizikai vagyis testi- és energetikai szinten a petefészek ciszta okai, megelőzése és természetes kezelése gyógyteával és életmódváltoztatásokkal. Túl sok az ösztrogén a testben, ezért felejtsük el a fitoösztrogén tartalmú gyógynövények alkalmazását. Fitoösztrogén tartalmú gyógynövények: cickafarkfű és cickafark virága, ürömfű, poloskavész, gránátalma. A petefészek ciszta kutatások szerint a petefészek cisztásodás testi okainak hátterében a túl sok ösztrogén áll! Az ösztrogénre szükség van, de a túl sok az már megárt.

Mostanra generációs probléma a rengeteg ösztrogén, hiszen már általános iskolás korban a kislányoknak, egyre korábban megérkezik az első menstruációja. Ami idáig vezetett: A környezetből bevitt sok-sok ún. xenoösztrogén. Például abba érdemes hagyni a domestosos tisztítást, köröm - és hajlakkok használatát, műanyag üvegből egyre kevesebbet igyunk, mert fitátok kerülnek be a szervezetünkbe, amik az ösztrogén túlsúlyt tovább növelik, a klóros csapivizet szűrjük, amiből elég a klórt kiszűrnünk, mert ez a mikroelem szintén tovább növeli a "szerelemhormon" (ösztrogén) jelenlétét a testünkben. Testápolók, szappanok felülvizsgálata. A bőr mivel nagy felület, ezért a klór zuhanyzáskor, ezen keresztül is bejut. Ahogy a Mesterem, Sári Róza mondja: "- Ideje elzárnunk a külső ösztrogén csapokat", mert idővel az ösztrogén dominancia miatt a petesejt nem tud kipattanni, besül a petefészekbe és cisztásodás alakul ki. Ez sok hölgyet meddőve tehet, mert a sok ösztrogén egy idő után kiégeti a petefészket.

Kép

Energetikai oldalon
A fentiekhez hozzá jön a sok stressz, ami a mellékvese fáradtságát okozza. Erősítő és nyugtató gyógynövényeket is érdemes ezért adnunk. A mellékvesék működését támogató étrend: vitamindús, változatos, színes, növényi eredetű táplálékban gazdag legyen. Tengeri algák, citrusfélék, zabkészítmények, méhpempő, buzacsíra és ritkán kis csokoládé. /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

Érzelmi- és gondolati oldalon

A kulcskérdés: "Mit jelent nőnek lenni?" A nő feladata a befogadás. Neveltetési problémák is állhatnak a petefészek ciszta hátterében: "- Ráérsz kislányom szülni, majd a diploma(ák) megszerzése után, de akkor még egy jó állás kell, egzisztencia teremtés, karrier..." és így elérkeztünk a lányok 30-s éveihez, amikorra már a sok környezeti kemikália és egyéb ártalom (stressz) kellőképpen megtette a romboló hatását és meddőség, cisztásodás, miómák fenyegetnek. Az ideális gyermekvállalás 19-25 év között lehet.

Tévhit, hogy a gyermekvállalás akadályozza a nőket, hiszen a gyermek ad célokat, erőt ad, kitartást kölcsönöz, mindezt bizonyítja a sok-sok Hölgy, aki várandósan vagy egy-két gye

Szerkesztve rigo tea által: 2015. február 03. - 15:36:38

3

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó