Startlap fórum:: Erotikus munka- Bécs - studio - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Erotikus munka- Bécs - studio

#1 Baba

• Csoport: Guests

Elküldve: 2018. február 11. - 21:22:42

Szeretnél elhelyezkedni az erotika szakmában? Vagy már benne dolgozol de nincsenek jó tapasztalataid? Vagy csak szimplán váltani szeretnél? Magas kereseti lehetőség. . Fix vendég kör ami folyamatosan bővül.Nincs főnökösködés, egy családias és baráti hangulat van, ahol megbecsülnek, és nyugodt környezetben végezheted munkádat!!! Nincs ígérgetés, itt tények vannak :) Munkádhoz mindent biztosítok!Vidékiek jelentkezését is várom, ugyanis szállást is biztosítok ha kell :)Természetesen ez is ingyen és bérmentve. Amennyiben érdekel az ajánlatom

Melissa

Ferenczi640@gmail.com

+36306854550
0

#2 Baba

Elküldve: 2018. február 11. - 21:22:19

Szeretnél elhelyezkedni az erotika szakmában? Vagy már benne dolgozol de nincsenek jó tapasztalataid? Vagy csak szimplán váltani szeretnél? Magas kereseti lehetőség. . Fix vendég kör ami folyamatosan bővül.Nincs főnökösködés, egy családias és baráti hangulat van, ahol megbecsülnek, és nyugodt környezetben végezheted munkádat!!! Nincs ígérgetés, itt tények vannak :) Munkádhoz mindent biztosítok!Vidékiek jelentkezését is várom, ugyanis szállást is biztosítok ha kell :)Természetesen ez is ingyen és bérmentve. Amennyiben érdekel az ajánlatom

Melissa

Ferenczi640@gmail.com

+36306854550
0

#3 Melissa

Elküldve: 2018. február 11. - 20:01:55

Idézés: Roxi - Dátum: 2017. augusztus 03. - 22:45:41

Szia roxi vagyok erdekelne a munka

0

#4 Melisa

Elküldve: 2018. február 11. - 19:58:07

Szia ha erdekel meg a munka legyszi ved fel velem a kapcsolatott .06306854550.viberen is elerheto vagyok
0

#5 Kitty

Elküldve: 2018. február 10. - 18:47:54

Jo megjelenésű, dolgozni akaró lányokat , akik pénzt szeretnének keresni , nem csak az igéreteket hallgatni.Fiatal, magyar főnökség!2 hetes termint tudsz foglalni.-Amit kínálunk:- Igényes, modern környezet.-Feles rendszer Minden extra 100%-ban a tied. -Hirdetések, kiemelt hirdetések több oldalon.-Ingyenes wifi.nincs tömegnyomor, konkurencia. -Korrekt napi elszámolás-Segítjük végig a munkád, így neked csak azzal kell foglalkoznod, hogy jól keress . Elvárások: -Igényes, csinos külső.-Nyelvtudás nem feltétel, de előny.-Dolgozni akarás.-Jó szerviz, megfelelő hozzáállás, nálunk ez a legfontosabb!Fontos figyelembe venni, hogy valóban dolgozni tudó és akaró lányok jelentkezzenek .Viberen elerheto vagyok
Varom jelentkezesed .pusszi
0

#6 Lilly

Elküldve: 2018. február 10. - 18:38:16

edves Lányok!
Bécsbe erotikus munkára lányokat keresek!
A stúdió mindennel felszerelt, központi helyen található. Ha szeretnél egy jó csapat tagja lenni, ahol nyugodt és barátias környezet vár jelentkezz bátran. Nekün az a fontos hogy jól érezd magad és tud megkeresni azt a pénzt amire vágysz. A munkádhoz a ház biztosít, Ha esetleg nem beszélsz németül akkor sincs semmi gond, Törekszünk a minőségi hírdetésekre, mivel ez az első számú szempont a pénz biztos megkeresésére! Ha felkeltettem érdeklődésed bátran hívj!
További szép napot!+36306854550.

Mondd el a hirdetőnknek, hogy a RED-LIFE-on találtad a hirdetését!
Érdekelheti a barátnődet is, küldd el neki:
VIBERSMSWHATSAPPTELEGRAMEMAIL
JELENTKEZZ ITT DISZKRÉTEN A HIRDETŐHÖZ!

Neved (kötelező)

E-mail címed (kötelező)

Telefonszámod

Szia, érdekelne a munkalehetőség, amit a RED-LIFE.NET hirdetőoldalon láttam. Légyszives vedd fel velem a kapcsolatot.
Így érhet el téged a hirdető: Viber is WhatsApp is
Képküldés #1
Képküldés #2
Képküldés #3

Elfogadom a Red-Life feltételeit!
Három féle jelvénnyel jelöljük az egyes hirdetések, hirdetők minősítését! Bővebben
Erotikus munka bécs

HIRDETÉSFIGYELŐ Hasonló hirdetések érdekelnek? Iratkozz fel!

Írd be az email címed
TALÁN EZ IS ÉRDEKELHET, AJÁNLOTT MUNKÁK:
A Golden Girls Svájcban, Bern és Thun városokban keres új lányokat!
EROTIKUS MUNKA AJÁNLÓ | 2018-01-12
A Golden Girls Svájcban, Bern és Thun városokban keres új lányokat!
S-P VIP Club ♥ Nem fogsz hinni a szemednek! - Itt a luxus nem csak a vendégeknek jár!
EROTIKUS MUNKA AJÁNLÓ | 2018-01-30
S-P VIP Club ♥ Nem fogsz hinni a szemednek! - Itt a luxus nem csak a vendégeknek jár!
Dániai munkalehetőség! Privát lakások magas keresettel!
EROTIKUS MUNKA AJÁNLÓ | 2018-01-17
Dániai munkalehetőség! Privát lakások magas keresettel!
Hamburgi privát lakás keres új arcokat 19 és 45 év között!
EROTIKUS MUNKA AJÁNLÓ | 2018-01-18
Hamburgi privát lakás keres új arcokat 19 és 45 év között!
Németorszàg GAZDAG nagyvàrosàban bejàratott privàt lakàsok! Extra kereset!
EROTIKUS MUNKA AJÁNLÓ | 2018-01-22
Németorszàg GAZDAG nagyvàrosàban bejàratott privàt lakàsok! Extra kereset!
Svájc legpotenciálisabb klubja új arcokat keres! Itt a helyed!
EROTIKUS MUNKA AJÁNLÓ | 2018-02-01
Svájc legpotenciálisabb klubja új arcokat keres! Itt a helyed!
Magas kereset a közelben! Bécsi munka hosszútávra!
EROTIKUS MUNKA AJÁNLÓ | 2018-02-08
Magas kereset a közelben! Bécsi munka hosszútávra!
Svájci tulajdonban lévő régi bejáratott üzletek magyar recepcióssal
EROTIKUS MUNKA AJÁNLÓ | 2018-01-16
Svájci tulajdonban lévő régi bejáratott üzletek magyar recepcióssal
A Pinky House Svájcban új lányokat keres - Napi vagy feles leadóval!
EROTIKUS MUNKA AJÁNLÓ | 2018-01-23
A Pinky House Svájcban új lányokat keres - Napi vagy feles leadóval!
JELENTKEZZ I
0

#7 Cloe

Elküldve: 2018. február 04. - 19:05:22

Sziasztok lányok! Pörgős studióba keresek molett és vékony lányokat! Bécs legjobban kereső kerületében.
Gumit és mindent, ami a munkához kell én állom. Az extra a tiéd, 50%ban dolgozunk.
viberen elértek: 06706057124

0

#8 Melissa

Elküldve: 2018. február 01. - 19:36:52

Sziasztok Lányok Erotikus munka becsben/akár azonnali kezdés / munkatársat keresek ~családias szép tiszta környezetben önmagára és környezetére igényes lányok és hölgyek jelentkezését várom ~Német nyelvtudás előny de nem feltétel ~Nyitvatartás 10-től-02-ig ~jó kereseti lehetőség ~napi elszámolás ~A studió ~könnyen megközelithető központi helyen van a kilencedik kerületben ~2 igényes szoba amihez külön tusoló tartozik ~Családias ...barátságos légkör vár rád ~Remélem hamarosan csapatunk tagjaként üdvözölhetünk ~ Fényképes jelentkezéseket várok ~Puszi melissa.+4368864179988vagy +36306854550
0

#9 Astrid

Elküldve: 2018. január 18. - 18:20:39

Sziasztok, becsi studioban szoba kiado +43 68110728771 puszi mindenkinek
0

#10 Marco

Elküldve: 2017. november 12. - 18:01:04

Kedves hölgyek, lányok,

kiváló megélhetési és magas kereseti lehetőség ausztria fővárosában, magyarországhoz közel. Amennyiben elmúlt 18 esztendős, valamint komoly szándékában áll erotikus munkát végeznie, jó helyen jár. Biztositjuk a szükséges támogatást, ügyintézést, bejelentést ausztriában, s kötetlen beosztásban dolgozhat.

Amit kinálunk:

- nyugodt, legális, anonim munkavégzés, jó környezetben, biztos bevétellel.

- saját, jól felszerelt, zárható szoba (három stúdióban), fix napi dij ellenében, ahol a munkavégzés ideje alatt egész nap tartózkodhat (tehát aludhat is).

- hirdetések, ajánlások segitségével az ügyfélkör emelése, bevétel növelése.

- az ügyintézésben teljeskörű segitség: a szükséges nyelvismeret megszerzése, nyelvtanulás, a kiutazások és hazautazások szervezése, a bejelentés, egészségügyi papir beszerzése, TB, tolmácskodás, pénzutalás, étkezés, stb.

- rejtett költségek nélkül, nyugodt munkavégzés, támogatás, szabadon tervezett munka-pihenő.

Amit elvárunk:

- komoly elhatározás

- nyitott, megbizható személyiség

- motiváltság

Minden további információt és részletet telefonon (akár visszahivást kérve), vagy Email-en keresztül. Keressen bizalommal, kötetlenül.

0043 650 538 4129

Email: marcovb@net-24.at

További szép napot.
0

#11 Melissa

Elküldve: 2017. november 11. - 10:15:27

Sziasztok Csajok! :) Rám számíthatsz! Én segítek Neked, hogy megváltozzon az életed, hogy a nap végén már csak a pénzt kelljen számolgatnod! Minden rajtad múlik, akár napi 100E ft-ot , vagy többet is meg tudsz keresni! Nem kell többet a pénz miatt aggódnod, bármit megvehetez majd, az a cipőt, ruhát, ékszert amit szeretnél, olyan luxus dolgokat, amit mások nem, és bármikor elmehetsz egy tengerparti nyaralásra! >>AKIT VÁROK: KOMOLYAN ÉRDEKLŐDŐ ********** eacute;v közötti hölgyeket. Légy ápolt, csinos vagy vékony, korrekt, megbízható, ( ezeket te is megkapod tőlem). Ez egy KOMOLY, KORREKT, NAGYON DISZKRÉT HELY, szóval ➡️ LINKEK KÍMÉLJENEK! >>LAKÁS: 2 szobás lakás, nagyon Diszkrét helyszínen. Mindennel felszerelt kényelmes lakás, , wifi, . NINCS TÖMEGNYOMOR, BENTLAKÁS is megoldható, akár már másnap becuccolgatsz ! :) >>PASI MENTES ÖVEZET >> -Mindent én állok, ami a MUNKA KEZDÉSÉHEZ szükséges(nem kell semmit hoznod, tusfürdők, mosószerek, törölköző, stbstb ********** gt;>MUNKAIDŐ: Rugalmas, mindenr meg tudunk beszélni. >>KIFIZETÉS: $ AZONNALI!!! Nem kell napokat várnod, de még a nap végéig sem. NAPONTA 100E FT-OT IS MEG TUDSZ KERESNI! > HA VIDÉKI V KEZDŐ VAGY, az nem hátrány!! :) :) Rám számíthatsz, segítek mindenben, ha kell betanítalak, be is tudsz költözni, saját szobát kapsz, és mindennel felszerelt lakást, és biztosítok mindent ami a munkához kell. >>ITT RAJTAD MÚLIK MINDEN, ha komolyan veszed, AKÁRMENNYI PÉNZT MEG TUDSZ KERESNI "játszva". :) >>Célom, hogy minél több pénzt meg tudj keresni, és egy CSALÁDIAS, JÓKEDVŰ, PROFI, KORREKT, és DISZKRÉT KÖRNYEZETBEN. ITT NINCS: tömegnyomor, veszekedés, lehúzás, lopás. Az én részemről amit várhatsz: KORREKTSÉG, DISZKRÉCIÓ, BIZALOM, és ezt a te részedről is elvárom! Hívj bizalommal! Puszi, melissa ! >>ITT KERESHETSZ: Leginkább Telefonon és Viberen, de Emailben is elérsz **********+36306854550.
0

#12 joni loretta

Elküldve: 2017. november 08. - 18:55:56

Szia engem is érdekelne a munka nagyon fontos lenne nekem itt vagyok még bécsben . 06203250963 ha meg kaptad akkor jelez vissza létszi. még holnap itt vagyok bécsben
0

#13 Serona

Elküldve: 2017. november 08. - 15:33:33

Szia engem érdekelne a munka és nagyon szeretnék dolgozni serona Varga néven meg találsz itt a tél számom 06294966895
0

#14 Serona

Elküldve: 2017. november 08. - 15:30:36

Szia engem érdekelne a munka Facebookon el érhető vagyok serona Varga néven
0

#15 Fotós Gyuri

Elküldve: 2017. november 08. - 05:55:17

Profi fotós vállal portfólió fotózást, rendkívül kedvező feltételekkel.
Téma és hely megkötés nélkül, mennyiségi korlát nincs - minden jó fotót átadok, tökéletes diszkrécióval.
Referenciát tudok mutatni.
xfotogyuri@gmail.com
0

#16 sziszi

Elküldve: 2017. november 06. - 19:54:17

Idézés: Nelly - Dátum: 2017. szeptember 16. - 21:14:41

Csinos lányoknak exclusive studioba ajánlok kiemelkedő kereseti lehetőséget. -50% leadó -magyar profi recepciós -nincs rejtett költség – extrák ára tisztán a tiéd – belvárosi studio Igényes jo szervizű 18 év feletti lányok jelentkezését vàrom. Europa egyik leggazdagabb városaban Koppenhágában kínálok munkát. Jó a szervized ,igényes vagy és kedves a vendégekkel , akkor akár 2 hetes termin alatt 1 500 000 – 2 000 000Ft-ot is könnyedèn megkeresheted. Dánia legjobb oldalain hírdetek profi illetve selfi képekkel. Munkához szügséges eszközöket a ház biztosítja. – kiutazásban segítek, ha szükséges – 2 hetes turnusokban dolgozhatsz Indulas időpontja október eleje!! Elérhetőség viber, whatsapp, mobil: 06305788517

0

#17 Kinga

Elküldve: 2017. október 26. - 12:04:42

Helloka erdekelne a melo es a reszletek elerhetosegem06702413812
0

#18 Melissa

Elküldve: 2017. szeptember 22. - 12:04:14

Sziasztok! fiatal csajokat keresek bécsbe 9 kerületbe erotikus munkára .családias környezet .normális vendégkor.visszajaro vendégek . +36306854550.VAGY ÍRJ VIBEREN .
0

#19 Marcsi

Elküldve: 2017. szeptember 21. - 09:07:04

SZIA ÉRDEKELNE AZ ÁLLÁS, SZERETNÉK VELED KAPCSOLATBA LÉPNI, MERT ÉRDEKENÉNEK A RÉSZLETEK! 06202534631. KÖSSZI ELÖREIS.
0

#20 Marcsi

Elküldve: 2017. szeptember 21. - 09:01:36

Idézés: Melissa - Dátum: 2017. augusztus 19. - 10:38:12

Bécsi kilencedik kerületben lévő igényes stúdiómba várom csinos valóban dolgozni akaró lányok jelentkezését 18-40-éves korig kezdők is nyugodtan jelentkezhetnek!
A stúdiómat nem most nyitottam tehát megbízható állandó vendégkörrel rendelkezem!Nálam nincsen tömeg nyomor egyszerre maximum négy lány tud dolgozni!Ezáltal biztosan jól tud keresni minden nálam dolgozó lány.
Teljesen felszerelt a stúdióm amire szükséged lehet a munkához azt én biztosítom.A szállás ingyenes . nyelvtudás nem szükséges.A kiutazàsban tudok segíteni.
Hivatalos munka ezért a zöld kártya (egészségügyi kis könyv) szükséges a munkához.Amennyiben még nem dolgoztál Ausztriában és nem rendelkezel vele semmi gond segítek a bejelentést is én személyesen intézem.Magyar női tulajdonos vagyok tehát keress kérdezz bátran szívesen segítek.
Az árakért és a pontos feltételekért kérlek keressetek a megadott elérhetőségeim bármelyikén és megegyezünk a kiutazàsban. :)

0

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó