Startlap fórum:: Egészségmegőrzés - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Egészségmegőrzés Egészséges italok

#1 Felhasználó nem aktív   nuccuc 

• Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 30

Elküldve: 2017. február 27. - 15:00:48

A kicsiket (de a felnőtteket is) a barátságos, probiotikus baktériumok milliárdjai védik. A bélrendszer természetes és nélkülözhetetlen lakói, nélkülük nincs egészséges ember. A segítő baktériumokat az újszülöttek az édesanyjuktól kapják: születés közben a szájukba kerülnek a hüvely- és a végbél baktériumai. Hamar szaporodásnak indulnak és benépesítik az egész gyomor-bélcsatornát. Az anyatej segíti elő a védő flóra kialakulását a benne lévő rövid láncú cukormolekulákat csak a „jó” baktériumok képesek hasznosítani. A gyomor-bélrendszerben a laktobacillusok (főként a vékonybélben) és a bifidobaktériumok (javarészt a vastagbélben) közvetlenül és anyagcseréjük által is gátolják a potenciális kórokozók és gombák túlzott elszaporodását, miközben stimulálják az immunrendszert. Ez igen nagy jelentőségű, mert a védekező rendszer 70%-a a bélcsatorna körül helyezkedik el.
http://protexin.hu/i...z-immunrendszer
0

#2 Felhasználó nem aktív   VirgiVirgi 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 9

Elküldve: 2017. február 17. - 11:37:22

Sziasztok!

Ti mit szoktatok inni a nap folyamán? A víz unalmas, de cukros lötyiket meg nem akartam inni, amiket még tartósítószerekkel is tele pakolnak. A páromtól kaptam egy szuper praktikus gyümölcsprést, amivel minden reggel egészséges, fölösleges cukroktól mentes, 100%-os gyümölcslevet tudok készíteni magamnak. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
http://electrobb.hu/...su_gyumolcspres

Virág
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó