Startlap fórum:: Vendégkönyv - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Vendégkönyv

• Csoport: Guests

Elküldve: 2005. április 21. - 15:25:14

Miért lenne szánalmas a Black kultúra???
Nem a kib@szott gyerek zenéket meg magazinokat kell támogatni hanem az IGAZ zenekarokat!!!!
Lásd Koncert látogatás,Fanzinek,Demók,Kazetták,Cd-k,
Bakelitek vásárlása amivel színtén támogatod a bandákat!
Az Igaz Black Metal SOHA nem lesz a tömegek zenéje!!!
ÉS SOHA NE is legyen az!!!( Egy vén róka)
0

Elküldve: 2005. április 20. - 18:52:52

KÖhhhmmm csak annyit szólnék hogy igen, a depresszió fos meg a trásaik a sok gumizene elszúrják az egész lapot. Jó lenne ha true zenék lennének rajta,nem ilyen mocskok. Szánalmas a mai black kultúra....több időt kéne fordítania lapra...és KÖNYÖRGÖM A FINNTROLL MIÓTA GOTHIC?????? na még sorolhatnám....szal csak ennyit akartam...
0

Elküldve: 2005. április 20. - 15:45:40

Hail Urgund!
Teljesen egyetértek Veled a gay of Shit meg az ílyen gyerek zenéknek SOHA nem lesz közük a BLACK METAL-hoz!!!
Üdv.: BLACK METAL WAR@HATE
0

Elküldve: 2005. április 19. - 22:37:07

Nem lenne ez rossz,de azért a black-boxban illene olyan alap együtteseknek is szerepelnie, mint a DarkThrone, Satyricon, Immortal stb...(a linkjük címét én már több hónapja elküldtem, de, mint látom nem sokat értem vele).
+elég sok a műfajilag rosszul besorolt együttes pl.:ha már csináltatok gothic-boxot, akkor Cradle of Filth mi a f^§7T keres a black bandák között?!(ez csak 1 példa a sok közül)
Azé' hajrá!
Black Metal ist Krieg!
0

Elküldve: 2005. január 16. - 00:36:00

„ Szél süvített végig a hóval borított erdőn. A telihold sápadt fénye sejtelmesen világított az éjszakában.

Valahonnan a távolból egy farkas üvöltése hallatszott, mely késként hasított a sötétségbe. Egy tisztás szélén

tábortűz lobogott magányosan, megtörve az északi földek rideg időjárását.

Mögötte egy öregember ült, gondolataiba merülve. Prémes köpenyét, mely súlyosan terült rá széles vállára, összehúzta a levegő fagyos érintése

miatt. Csuklyája alól csak ráncos arcának kevés része, és ősz szakálla látszott ki. Lassan felemelte fejét, és láthatóvá váltak

jégkék szemei, melyekből áradt a bölcsesség. A szél belekapott csuklyájába, lerántva azt a fejéről, és ősz hosszú haja vad

táncba kezdett a széllel. Az öregember károgásra lett figyelmes. Tekintetét az egyik közeli fára emelte . és megpillantotta a

két hollót , melyek a tűz fénykörén belül telepedtek le. Az öregember lehunyta szemét, és halk imát mormolt Odinhoz. Jobb kezével belenyúlt a szarvasbőrből készült szütyőjébe, és előhúzta belőle a rúnaköveit. A hideg kövek érintésétől kellemes

borzongás futott át rajta. Az öreg jól ismerte ezt az érzést, és egy enyhe mosolyra húzódott a szája. Keze meglendült, és

a kövek egy fatuskóra vetődtek. Ahogy szemei végigfutottak a jeleken , úgy hervadt le mosolya is. Tekintete vészjóslóan komorrá vált ahogy értelmezte a jóslatot. Újra és újra kivetette a köveket, de a jóslat nem változott. Mindig ugyanaz. Az öreg az ég felé emelte tekintetét. Egy újabb farkasüvöltés hasított az éjbe. Egy diadalittas üvöltés, mint amikor a ragadozó prédája holtteste mellett áll, és dacosan, büszkén az ég felé kiáltja: bevégeztetett! Ez a kép lebbent fel az öregember gondolataiban is, mintegy nyomatékosítva a jóslatot. Ő már tudta: a béke ideje lejárt, és kezdetét veszi az utolsó csata.

A következő kor ismét a fegyvereké, és a kardoké lesz. Mert már elkezdődött... a Ragnarök!!”

Morn!

Üdv néktek észak harcosai!

Itt ülök ebben a rothadó mocskos világban, ahol a remény egyetlen szikrája sem villan. Az emberek már elvesztették a becsületüket, az elveiket, és csak a pénz foglalkoztatja őket. Én meguntam a tétlen ücsörgést. Szeretném feltámasztani az ősi északi viking-harcos kultúrát, és vallást a hamvaiból.

Emiatt szeretnék létrehozni egy nagyobb társaságot, mely ezt a célt szolgálná. Szóval kereslek titeket észak fiai és lányai! Ha felkeltettem érdeklődéseteket,

írjatok a nightwolfs@freemail.hu címre.

Hallani akarom a viking hordák üvöltését a szélben!

Látni akarom a sárkányhajók dagadó vitorláit!

Jeges üdv! Northern Warrior

0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó