Startlap fórum:: Ambient és gondolat-zene a Burzum nyomdokain - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Ambient és gondolat-zene a Burzum nyomdokain

• Csoport: Guests

Elküldve: 2005. november 07. - 03:58:50

Minden hozzászolást elolvastam és ugy gondolom hogy mindenki csakis saját felfogásábol kiindulva tudja megérteni azt amit igazán a Burzum üzen.
Ez nem holmi zene amit csak hallgat az ember.
ez egy pont az életben amit minden egyes hallgatással átélünk.Egy világot átfogó üzenet.
Lényeg a lényeg hogy mindenki azt találja meg benne amit igazán az ember belül érez.Ami a legjobban paszzol az egyéniségéhez.
0

Elküldve: 2005. január 29. - 14:24:52

Sziasztok!
Szakdolgozatomhoz keresek mindenfajta adalékot a dark-gót kultúráról.Akinek infója,ötlete és kedve van,az írjon a regina...@freemail.hu címre.Minden segítséget szívesen veszek és köszönök.Ja és a legfontosabb:van-e olyan újság(nyomtatott vagy online)ami abszolút jellemző és etalon a darkok számára?
Köszi.
0

Elküldve: 2005. január 13. - 21:25:05

„ Szél süvített végig a hóval borított erdőn. A telihold sápadt fénye sejtelmesen világított az éjszakában.

Valahonnan a távolból egy farkas üvöltése hallatszott, mely késként hasított a sötétségbe. Egy tisztás szélén

tábortűz lobogott magányosan, megtörve az északi földek rideg időjárását.

Mögötte egy öregember ült, gondolataiba merülve. Prémes köpenyét, mely súlyosan terült rá széles vállára, összehúzta a levegő fagyos érintése

miatt. Csuklyája alól csak ráncos arcának kevés része, és ősz szakálla látszott ki. Lassan felemelte fejét, és láthatóvá váltak

jégkék szemei, melyekből áradt a bölcsesség. A szél belekapott csuklyájába, lerántva azt a fejéről, és ősz hosszú haja vad

táncba kezdett a széllel. Az öregember károgásra lett figyelmes. Tekintetét az egyik közeli fára emelte . és megpillantotta a

két hollót , melyek a tűz fénykörén belül telepedtek le. Az öregember lehunyta szemét, és halk imát mormolt Odinhoz. Jobb kezével belenyúlt a szarvasbőrből készült szütyőjébe, és előhúzta belőle a rúnaköveit. A hideg kövek érintésétől kellemes

borzongás futott át rajta. Az öreg jól ismerte ezt az érzést, és egy enyhe mosolyra húzódott a szája. Keze meglendült, és

a kövek egy fatuskóra vetődtek. Ahogy szemei végigfutottak a jeleken , úgy hervadt le mosolya is. Tekintete vészjóslóan komorrá vált ahogy értelmezte a jóslatot. Újra és újra kivetette a köveket, de a jóslat nem változott. Mindig ugyanaz. Az öreg az ég felé emelte tekintetét. Egy újabb farkasüvöltés hasított az éjbe. Egy diadalittas üvöltés, mint amikor a ragadozó prédája holtteste mellett áll, és dacosan, büszkén az ég felé kiáltja: bevégeztetett! Ez a kép lebbent fel az öregember gondolataiban is, mintegy nyomatékosítva a jóslatot. Ő már tudta: a béke ideje lejárt, és kezdetét veszi az utolsó csata.

A következő kor ismét a fegyvereké, és a kardoké lesz. Mert már elkezdődött... a Ragnarök!!”

Morn!

Üdv néktek észak harcosai!

Itt ülök ebben a rothadó mocskos világban, ahol a remény egyetlen szikrája sem villan. Az emberek már elvesztették a becsületüket, az elveiket, és csak a pénz foglalkoztatja őket. Én meguntam a tétlen ücsörgést. Szeretném feltámasztani az ősi északi viking-harcos kultúrát, és vallást a hamvaiból.

Emiatt szeretnék létrehozni egy nagyobb társaságot, mely ezt a célt szolgálná. Szóval kereslek titeket észak fiai és lányai! Ha felkeltettem érdeklődéseteket,

írjatok a nightwolfs@freemail.hu címre.

Hallani akarom a viking hordák üvöltését a szélben!

Látni akarom a sárkányhajók dagadó vitorláit!

Jeges üdv! Northern Warrior

0

Elküldve: 2005. január 11. - 13:22:50

elég nehéz megfogalmazni,h valójában mi is a Burzum hatása.Csak próbáltam körülírni.Iszonyatosan felkavaró(szerintem).Teljesen igazad van.Én sem hallottam még soha ehhez foghatot.Vargról annyit:tényleg mester a zenélésben,de jó helyen van ott,ahol van...
0

Elküldve: 2005. január 09. - 12:31:30

pl... karóba kell húzni a hollókat... :D:D
0

Elküldve: 2005. január 09. - 12:21:19

vagy mást kell kezdenie a hollókkal.... hehehe
0

Elküldve: 2005. január 09. - 00:32:19

na igen... Odin-nak 2 név adatott... mindkét nevét féltékenyen őrzi... szerintem már "barátunk" rég halott :D És e tréfán még Odin is jót nevetett, és a névlopót úgy büntette, hogy 1000 hollót kellett megennie nyersen, együltő helyében...
0

Elküldve: 2005. január 08. - 17:55:31

pontosan! :D Tudod te,mi mindenre jó lehet egy holló? :D Húha,most Odin haragudni fog...Szóval úgy vigyázzunk!kedves és bölcs Odin,légy könyörültes!
0

Elküldve: 2005. január 07. - 17:31:31

a hollókra? :DDDDDDDDDD
0

Elküldve: 2005. január 07. - 15:45:47

biztos olyan "jelentést" tettek neki,ami nem tetszett,és a hidegre való tekintettel megsütötte mindkettőt! :D

vagy az asszony lett féltékeny... hehehe.... :)
0

Elküldve: 2005. január 06. - 19:56:02

ő csak egy ál-Wootan... a hollót megette... vagy a holló ette meg őt :D:D
0

Elküldve: 2005. január 04. - 18:48:29

de amúgy nem fontos...
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.