Startlap fórum:: HÍRDETÉSEK!!! - zenekar alapítás, keresés... - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

HÍRDETÉSEK!!! - zenekar alapítás, keresés...

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. július 21. - 21:31:32

Szekszárdi dobos vagyok.
Szeretnék alapítani egy együttest, amelyhez keresek három gitárost (Szóló, ritmus, basszus), egy orgonást (lehetőleg Hammondot), meg egy énekes nőt, akinek a hangja hasonlít Joplinéra. Zenei stílusom: Elsősorban Blues (Ritmen & Blues, Rock-Blues, Soul, Funky)
Legfőképp: A Woodstocki (1969) és Monterey (1967) hippi fesztiválok hatására Jimi Hendrix és Janis Joplin!

E-mail: scug@freemail.hu
0

Elküldve: 2006. július 17. - 08:57:40

19éves lány light-os zenekart keres vokálozás céljából! :) Vagy mi... nem tudom megfogalmazni másként! Tehát szeretnék egy közelebbi zenekart keresni, Veresegyház, Vác környékén, akik inkább az érzelmesebb dolgokra mennek rá, nem pedig az éppen aktuális stílusra!
Ha akad még e fajta zenekar, akkor ajánlom magam!
3évig énekeltem magán ének szakon, egy év kihagyás után újrakezdem! Állítások szerint igen hasonlít a hangom Evanescence hangjához! Én ezt nem tudom megállapítani!
Üdvözlettel: Soly
0

Elküldve: 2006. június 28. - 07:26:25

Új Lemez álló bp-i Eibon zenekar ritmus/szóló gitárost keres.A stilus Avit doom/black metal.(Ha szereted a szimfónikus rock/metalt,az plusz)Lehetőleg 20-on túliak jelentkezését várjuk.Közepes hangszertudás feltétel.
E mail:borley@freemail.hu
Tel:06 20 518 57 82
0

Elküldve: 2006. május 23. - 12:29:44

Jövőhét csütörtökön ( 2006.06.01 ) nyilt proba lehetőség lenne a Woodoo -ban ( Csepelen ). délutántól estig

Ami lesz:
- a teljes proba rögzítése
- 3-4 zenekar probája

Ami kell:
- dob cucc
- hozzatok embereket, fogasztás kell hogy legyen

Amelyik zenekart érdel, írjon:

amodiel@freemail.hu
0

Elküldve: 2006. május 10. - 20:15:16

KONCERT!!!!!!
NEOCHROME
EFFRONTERY
HARM INC.
2006. MÁJUS 20. SZOLNOK ROCKPARKING CLUB
0

Elküldve: 2006. április 26. - 17:44:05

Szolnok megyében Rock tenekart akarok alapítani ehez tagokat keresek.Aki jelenkezne az írjon az E-mail címemre:johnny007@freemail.hu
0

Elküldve: 2006. március 25. - 13:33:27

A Finnugor frontembere vagyok.
Szívesen alapítanék még egy új black metál együttest.
(6 együttesem van: Finnugor, Ywolf, Aconitum Vulparia, Infra Black, The Flow, Valar)
Eddig körülbelül 22 kiadott lemezem van (négy kiadóval vagyok szerződésben: Adipocere Records-Franciaország, Irond Records-Oroszország, Karmageddon Media-Hammerheart Records-Hollandia és Cold Spring Records-Egyesült Királyság)
bővebb információ:
www.finnugor.cjb.hu

Szívesen alapítanék egy új együttest. (irány: szimfónikus black metal...Cradle of Filth, Dimmu stb... semmiképp sem true black metal).
Az én reszortom lenne az ének (minden stílusban-károgás, hörgés, tiszta ének stb..), teljes háttérzene (szimfónikus zenekar gyakorlatilag), dalszövegírás (bár ebbe belesegíthet a leendő tag is, ha van kedve/ideje), lemezborító tervezés és kivitelezés, minden stúdió munka (keverés, masterelés), magament (a lemezkiadás ügyintézése).

Tehát amire embert (lehetőleg egy multi-tálentum kéne, de lehet akár több tag is) keresek, a következő:
Kéne profi gitáros és basszer, és olyan ember aki ért a dobgépekhez. Tehát erre a három feladatra (hangszerre) keresek ember(eke)t:
gitár, bass gitár és dob (dobosra nincs szükségem, ehhez most kimondottan olyan embert keresek, akinek van dobgépe és kezelni is tudja rendesen)

Minden más munkát én elintézek.
Ez egy meglehetősen komoly ajánlat, úgyhogy kérném komolyan is venni. Nem hobby zenélésről van szó, hanem egy olyan bandáról, akinek a lemezét garantálom, hogy ki is adják majd külföldön. Ha valaki részt kíván venni ebben, akkor garantálom, hogy egy profi/ismert zenekar tagja lesz.
Az elvárás annyi lenne, hogy aki ért a fenti három hangszerhez/géphez, annak legyen is sajátja (mármint ne tőlem kérjen gitárt) és tudjon otthon jó minőségben felvenni.
(mármint nem magnókazettára, hanem digitálisan.... lehet akármilyen recorder, csak a lényeg, hogy CD minőségben fel tudjon venni, zajmentesen) Kevernie nem kell semmit, mert a stúdió munkát már én megoldom.

előre is köszönöm az esetleges jelentkezők érdeklődését,
(ide kérném a leveleket: finnugor@freestart.hu

Gabriel Wolf
0

Elküldve: 2006. február 25. - 16:57:27

Új Lemez és koncertek elött álló bp-i Eibon zenekar ritmus/szóló gitárost keres.A stilus Avit doom/black metal.Lehetőleg 20-on túliak jelentkezését várjuk.Közepes hangszertudás feltétel.Sűrgős!
tel:06 20 518 57 82
0

Elküldve: 2006. január 14. - 21:11:57

Ja, bocs...
E-mail: dannata@freemail.hu
0

Elküldve: 2006. január 14. - 21:11:30

Feketemágiával foglalkozó "lényeket" keresek! Akiknek nem csak a nyakában lóg egy pentagramm és feketébe jár, hanem tényleg foglalkozik vele!!! Fontos (és sürgős) lenne! Aki magára ismert vagy van ilyen ismerőse az írjon léccí!
0

Elküldve: 2006. január 12. - 19:21:12

Bp-i Doom-Black metalt játszó EIBON zenekar énekest keres.
Új lemez+koncertek elött állunk.
Lehetőleg 20 év fölötti emberek jelentkezését várjuk,aki a nyers hang mellett
lehetőleg valamennyire énekelni is tud.
Tel:06 20 518 5782 vagy 06 20 440 7939
E mail:borley@freemail.hu

UI:sűrgős!!!
0

Elküldve: 2005. november 03. - 09:10:15

Hörgős keres, normális hozzáállású zenekart (blac m. eszmével), Hevesmegyében (Eger lenne a legjobb).
Károgásban csodát tudok művelni, a mélyen csiszolgatni kell még.
Irány: Gorgoroth, Burzum, Darkthrone, Bathory.

Email: poganyfarkas@citromail.hu
0

Elküldve: 2005. október 05. - 13:24:31

Keresek old school black, thrash, vagy esetleg death metal bandát.
Irányzat: Darkthorne, Mayhem(régi) Judas Iscariot, Venom, Wehrmacht stb

email:takim@tvnetwork.hu
0

Elküldve: 2005. szeptember 20. - 11:20:16

Üdvözletem!

Budapesti black metal zenekar dobost keres.Zenei irányvonal: Graveland, Bilskirnir, Judas Iscariot, Satanic Warmaster.Feltétel: minimális tudás, maximális elhivatottság.Kor és nem NEM számít!

Elérhetőség: hatepath@freemail.hu
0

Elküldve: 2005. július 24. - 23:01:40

Bp. környékéről vagy Pestről keressünk állandó dobost és basszusgitárost 20-28 év között. A stilus: old school black/trash. Irányvonal: (régi)Mayhem, Venom, (régi) , Beherit, Darkthrone, Immortal, Absurd, Burzum.
érdeklődni: paganstorm@freemail.hu
0

Elküldve: 2005. július 20. - 10:33:49

Üdv!

Blackmetal gitáros és énekes keres basszert, gitárost Vác-Dunakeszi-Göd környékéről.

hívj: 0630-537-1205
0

Elküldve: 2005. július 14. - 10:19:47

Üdv!

Nagykanizsai, és környéki zenészeket keresek, egy extrém metal/hc/thrash banda összehozására! (Bár sok mindenre nyitott vagyok, de ez a fő irányvonal.
Kb 1 éve gitározom, kedvenceim közé tartozik a Soulfly, Cadaveres De Tortugas, Sepultura, Slipknot és ilyesmik.

Ha hasonló érdeklődéssel bírsz, és környéki vagy, jelentkezz! Próbahely valószínüleg fix, dobos, basszer illetve énekes kerestetik:)

e-mail: syco_i@citromail.hu
MSN: syco_i@hotmail.com

Előre is köszi. Bye:

Wohkadeh
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó