Startlap fórum:: Gitáros Keres Zenekart!!!!!!!! - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 4 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Gitáros Keres Zenekart!!!!!!!!

• Csoport: Guests

Elküldve: 2008. január 11. - 11:18:15

Szólógitárost, basszusgitárost
DOBOST és BILLENTYŰST keresünk zenekar alapításhoz!!!
Rock, Funky, Blues, Dögös!!! :) Hívj vagy írj!!
06203975308
tandras1977@yahoo.co.uk
0

Elküldve: 2007. december 26. - 12:50:51

Sziasztok! budapesti Ritmus/szoló gitáros vagyok.Belépnék egy olyan együttesbe amely stílusra : Depresszió,Metallica,Sex Action,AC/DC..és persze saját számok ! Ha tudsz v mit akkor E-mail címem : gabocart@freemail.hu vagy mns em : gocartdriver007@hotmail.com
Köszí !
0

Elküldve: 2007. november 01. - 14:15:43

HELLO!
3 lány (dob + basszus + ének) keres szintén lány szólógitárost alakuló zenekarba! irány: guns n roses, backyard babies, acdc és hasonlók. Szint:Kezdő,de azért tudd használni a hangszered. Elvárások:Legyél pesti vagy pest közeli,kitartás,gondold komolyan…de legyen elviselhető a személyiséged :)
ha érdekel, írd a következő címre: panda.maci@freemail.hu
0

Elküldve: 2007. október 14. - 16:34:18

BASSZUSGITÁROS,SZÓLÓGITÁROS,DOBOS,MAGASHANGÚ ÉNEKES (NŐ) KERESTETIK MAKÓN ALAKULNI KÉSZÜLŐ ROCKBANDÁBA. ÉRDEKLŐDNI: AIGAZ86@VIPMAIL.HU
0

Elküldve: 2007. október 14. - 16:32:21

Makón alakulni készülő rockegyütteshez keresünk: -szólógitárost,-basszusgitárost,-dobost és magas hangfekvéssel rendelkező énekesnőt. Az elvárás csak annyi lenne ( kizárólag az együttműködés sikeressége érdekében), hogy az esetleges tagok érdeklődési köre széles legyen az egyes zenei műfajokat illetően. (sokoldalú alkotási hajlandóság). Érdeklődni: aigaz86@vipmail.hu.
0

Elküldve: 2007. október 01. - 19:31:04

Sziasztok! Pokolgép-Ómen Tribute zenekarba
keresünk Gitárost és Dobost, Jászberény és környékéről.
Nemvagyunk kezdők,tesem legyél az. Esetleg olyan Dobos és Gitáros jelenkezését is várjuk, aki szereti stílusilag a Scorpions-t, Van Halen, Dokken, stb.
A részleteket mailban: thordy@freemail.hu
Vagy telón: 0670/405-3204
0

Elküldve: 2007. augusztus 21. - 08:47:09

Budapesti zenekar gitárost keres - www.nils.hu
Egyfajta modern alternatív, sajátos stílusú, elektronikus elemekkel kiegészített, szövegközpontú zenét játszunk és olyan gitárost keresünk, aki ért a hangszeréhez, komolyan veszi a zenélést és a honlapon hallható zenék stílusával alapvetően könnyen tudna azonosulni. A dalokat a http://www.nils.hu webcím alatt találod, zenekar@nils.hu -ra írj ha megtetszett a dolog. Tel:70/94-84-327
0

Elküldve: 2007. július 23. - 23:00:57

Hello!
Beszálnék ritmusgitározni kezdő bandába!
Én 3,5 éve gitározom de még zenekari tapasztalatom nincs.
15 éves (pár hét múlva 16)vagyok.
A stílust illetőleg lehet velem egyezkedni nyílt vagyok sok mindenre!(Azért megemlítem hogy a Black Metal-tól a falat kaparom.... a Heavy Metal és a többi rock/punk/metal közeli műfaj jöhet XD)
Veszprém vagy Zala megyei bandák mail-jeit várom!!!

Ha valakit érdekel a dolog vagy még kíváncsi valamire az erre a címre írjon: mymmy@citromail.hu
0

Elküldve: 2007. június 18. - 10:54:35

Hello,én rammstein-t játszó bandához szeretnék csatlakozni,kb másfél éve gitározom. suchoj@freemail.hu
0

Elküldve: 2007. május 08. - 12:52:08

Reklámcsík a monitor felső részére csak futtatni kell a programot.Csekken is fizet(min.15EURO).1000pont=6.7cent
http://www.eurobarre...?p=797611209006
letöltöd
regisztráció
1.4jegyűszámkód
2.Hungary
3.E-mailc ím
4.activati my account
Pénz kikérés
1.Euro jel
2.Paiment
Nom:Vezeték név
Prénom:Kersztnév
Aresse:Utca házszám emelet ajtó
Code postal:Irányítószám
Pays:ország
Valider mes coordonnées
Köszi (minden alád regisztrált KB:1fő/1EURO/hó)
Üdv:Szabó Laci
0

Elküldve: 2007. február 09. - 10:47:26

Frissen alakult zenekarunk keresi basszusgitárosát!!!
Amit játszunk az első hónapokban: Evanescence, Nightwish. Utána saját dalok irása a cél, kolyoan, a rock, szimfonikus metál, komolyzene hatásai által vezérelve!
Ha Téged keresünk irj azonnal!
0

Elküldve: 2007. február 06. - 19:00:55

Hello. Ritmus Gitáros keresi zenekarát! Kiskunhalas környékéről(Soltvadkert,Kiskőrös...).
Irányzat: Moby Dick, AkelA...Főleg Thrash Metal, de bármilyen Metal megfelel.

Egyébként -16 éves fiú vagyok Soltvadkertől
-Felszerelésem van! (Villany Gitár, Erősítő, Pedál...)
-1 évig jártam gitártanárhoz, ennek 1 éve, azóta itthon gyakorlok

Érdeklődni lehet:

E-mail: rock-for-ever@freemail.hu
MSN: rock-for-ever@freemail.hu
0

Elküldve: 2006. május 07. - 20:33:35

Szevasztok! 18 éves pusztaszabolcsi srác vagyok, 6 éves tapasztalattal és némi elmélettel...zenekart keresek sokrétű stílusban, de leginkább az erő jellemezze, ha érted miről van szó!:D Legyen kicsit elvont, beteges, de egyben élvezetes és pörgős is! Ha neveket kéne mondanom, akkor Tool, A Perfect Circle, SYSTEM OF A DOWN(!!!), Evan's Blue! Leginkább Budapesten lenne a legjobb, de még bármi közbejöhet...minden cucc megvan, csak írjatok, mert régen tomboltam már a színpadon!!!:(
0

• 4 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó