Startlap fórum:: Majka a király! - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Majka a király!

• Csoport: Guests

Elküldve: 2011. január 02. - 16:19:17

Szia majoros94! Figyelj én egy érdekes téma miatt keresném fel Petit. A Stílusa nagyon tetszik egész nap a zenéit hallgatom..annyira tetszik h úgy gondoltam énis elkezdek zenéket írni, szerkeszteni..kész is lett egy-kettő..feltettem youtube-ra is..csak kíváncsi lennék Peti és esetleg a te vélemyényedre is h folytassam-e, v inkább haggyuk..légyszíves írj vissza nagyon várom a válaszodat: danielhegedus@freemail.hu Kösz szépen előre is! :)
0

Elküldve: 2009. augusztus 01. - 18:22:41

Nekem az összes zenéje tetszik, hihetettlen hogy milyen jó a csapat, szeretem őket. Majka puszikám téged imádlak ;)
Gratula a csapatnak! ha kell az egész kib.... brigádom ezt fújja :D Cupp
0

Elküldve: 2009. július 31. - 00:54:03

Császtok!
Nekem Peti a rokonom van elérhetősége is de sajnos azt nem adhatom meg.Bármi kérdésetek van nyugodtan forduljatok hozzám én tudok nektek sok mindenbe választ adni.Sokan bunkónak tartjátok!Ha vele élnél vagy szomszédja lennél vagy pl testvére rokona akkor szerintem nem tartanátok bunkónak.És ha paraszt ez van.Senki sem tökéletes te se vagy.Aki jár koncertre az ismer mert én is ott vok és fellépek velük.
0

Elküldve: 2009. július 15. - 15:09:43

Üdv.

Én egy Diósgyőri szurkoló vagyok és ha valaki megtudná adni Majka email címét vagy valami elérhetőséget akkor azt megköszönném!

Meg akarom kérni hogy ha lenne kedve és ideje akkor írna-e a Diósgyőrnek egy éneket mivel ő is Borsodi ez nem esne nehezére!!

Elörre is köszönöm a válaszokat

Email címem: pkaito00@citromail.hu

ide várom az elérhetőséget!!
0

Elküldve: 2008. január 15. - 21:07:56

Szia!

Csak most vettem észre, hogy te vagy itt a moderátor, igy talán te többet tudsz.
Szóval az előző üzim neked is szól.

Köszi szépen előre is.

Egyébként a klipet is meg lehet nézni a honlapomon.:))
0

Elküldve: 2008. január 15. - 21:05:10

Sziasztok!

Fogalmam sincs, hogy egyesek miért nem tudják elfogadni Majkát. Szerintem nincs semmi gond vele. Kihasználja a lehetőségeit, amit nagyon is jól tesz.
Egyébként én is szerepelek az itélet helyett cimü klippjében, ott voltam a forgatáson, ami nagyon jó hangulatban telt, Majka nagyon rendes és közvetlen volt mindenkivel.
Viszont egyvalamit elfelejtettem: az elérhetőségét elkérni. Nem tudja valaki véletlenül? Emailcim vagy telefonszám? Nagyon megköszönném ha valaki megirná.
Irjatok a honlapomon keresztül: http://szekereslevente.try.hu/

Üdv. minenkinek: Levente
0

Elküldve: 2008. január 05. - 16:38:17

persze tudom h Majka 87-ben még sehol sem volt,de a szám nem hiszem h nektek mondhat bárit is.tényleg nektek tetszik?
0

Elküldve: 2008. január 05. - 16:36:28

Üdv minden Majka fannak!Épp az előbb hallgattam meg az Ítélet helyett című számot kedvencetek előadásában.A végeredmény olyan lett amilyen,ez a zene amit Majka játszik sose állt közel hozám,csak azt tartom kicsit érdekesnek h vki más tollával ékeskedjen.Majának kereskedelmileg is elég nagy sikere van,nem értem miért kllett egy olyan számhoz hozzá nyúlnia amihez se zeneileg se szövegileg semmi köze nincs se nekik se a rajongóiknak.ez a szöveg nem a rapper közönségnek szól sztem,legalábbis mikor ezt a dalt Nagy Feró megírta nem a Majka tábor volt a célközönség...
0

Elküldve: 2007. július 16. - 14:37:15

na hát ehhez csak gratulálni tudok!
ezen a címen: href.hu/x/33vw
van majka és a ckm-es lányok filmje!!
te melyiket választanád??:)
elég nehéz a döntés sztem!:D
0

Elküldve: 2006. november 23. - 10:03:46

Sziasztok!

Azt szeretnem megkerdezni, hogy kit szopott le a majka ahhoz, hogy tul sok helyre bekerult.
Tehetsegtelen, szanalmas kis bohoc, aki maximum arra jo, hogy szopassak.
Nem ertem, hogy miert van ekkora szaja. Egy gengszternek kepzeli magat a tragyadomb kozepen.
Sok embernek nem azert unszimpatikus, mert irigylik tole a gyors sikert, hanem azert, mert barmit is csinal, barmilyen ruhat vesz fel, akkoris csak egy suttyo paraszt marad.
Nem all jol neki a csillogas, miert nem veszitek eszre?
Vakok kozt a felszemu a kiraly!
Valakinek tenyleg jol meg kene vernie, hogy eszhez terjen!

Meghogy a magyar Eminem????? Ki az a retardalt, aki ezt mondja?? Magyarorszag szegyene ez a pocs.

udv
0

Elküldve: 2006. november 14. - 20:59:19

Császtok!Tudja valaki mi van Majka alkarjára tetoválva?
0

Elküldve: 2006. november 12. - 20:13:25

hello majka buzi!!
Te mi a jó kurva anyádat rakod az agyad te vad proszto nem birsz a faszodal meg máráznak a romák aztán sírhatsz a tv-be!!
Még hogy zenész meg tv-szereplő ne viccejmár te szerencsétlen nézmár magadba te egy kis prosztinger vagy nem ózdi hős!!
Veregesem a szádba a kárpm teb patkány ha mégetszer a romákat bántod kritizálod ugy telibaszom azt a patkány fejed ha elkaplak hogy anyád sem ismerfel faszolni foksz ezt ugye te is tudod de ha még nem tudnád előb vagy utobb meg leszel valahol és cigányosan fogunk elinténi tudod hogy roda anyit fogsz rodázni hogy abbasem tudod hagyni te him rigyo tiszta szégyen vagy amiket a tv-be müvelsz és te nézed le a romákat meg baszák a szád ózdi buzi!!!!
szántani kéne meg a maminak megyetszedni kapálgatni meg kukoricát törni az valo neked sult paraszt jóbban teszed ha leszálsz gyözikéről is mert te a nyomába sem érhetsz még kritizálod mire fel arra a buzi formádra tiszta csira vagy te miért nem segitesz a beteg gyerekeken akkor hívhatnád magad ózdi fasza gyereknek de igy egy sekiházi paraszt vagy aki nek szerencséje volt most meg teszi magát mire?
arra a buzerás fejedre meg a semmit mondo hangodra nenevetes ki magad inkább tegyél valami hasznosat menyel dolgozni jóbban teszed kis kacsó!!
0

Elküldve: 2006. május 18. - 17:56:51

Rendes csávó a Peti,Cool-on nézem a műsorát van néhány,de az a jó hogy mindég magát adja,csak manapság egyre kevesebb ijen ember van...
0

Elküldve: 2006. május 15. - 14:22:15

Azert jo volna ha Peti is látogatná az oldalt,ez neki sem volna rossz,de ö tudja,de hogy van néhány király száma az tuti....
0

Elküldve: 2006. május 13. - 13:21:40

Majka Papa Magyaroknal ojan mint az angoloknak Eminem, mind 2kivalo egyeniseg,es csak a frankot nyomjak,de ami a legjobb hogy magyaroknal is van ijen ember....
0

Elküldve: 2006. május 12. - 16:18:36

heló Papa :)

figyi a Majka lesz itt valamikor, mert szeretnék neki egy ajánlatot tenni. Elöljáróban annyit, hogy szeretnék neki bedolgozni a zenében, jó alapokkal, trackekkel - de sajna nem tudom, hol lehet elérni őt.

Ha beszélsz vele, vagy ilyesmi, add már át neki légyszi ezt az üzenetet. Ez a mailem: carlos78@movinet.hu

ide írj légyszi ha tudsz elérhetőséget

előre is köszi papa

Carlos
0

Elküldve: 2006. május 08. - 23:09:56

clipon! Asszem találtam clippert. Bár nem tuti, mert itt tally counternek hívják, de szerintem tök olyan és az lehet, mivel azt írják, hogy kézi működésű számláló (0-tól 9999-ig számol). Innét lehetne pl. megrendelni: http://www.shop-com....-~tally+counter
Ahogy nézem a 7,99 angol font 378 Ft-os árfolyamon 3000 Ft. Persze erre még lehet, hogy jön valami szállítási költség is...
0

Elküldve: 2006. május 08. - 14:46:26

fújjjjjjjjjjjjjjjjjjj
0

Elküldve: 2006. május 07. - 21:35:31

Egy érdekesség: A szokekola.hu link felvételét a lapra például maga a film rendezője Barnóczky Ákos kérte.
0

Elküldve: 2006. május 07. - 21:25:36

Köszönjök, hogy írtál Krysz! Egyébként Majka tud a lapról!
Azt azonban, hogy milyen rendszerességgel netezik és hogy a lap fórumáról is tud-e azt sajnos nem tudhatom, de hamarosan majd talán erről is meginterjúvolhatom, mert egyik egyik haverom nagy spanja.

Szóval aki szeretne valamit kérdezni az írjon, majd Petit is iderángatjuk néha!!!
0

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó