Startlap fórum:: Vendégkönyv - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Vendégkönyv

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. május 26. - 08:50:07

Tisztelt Művész úr és Felesége!

Szüleimnek szeretnék meglepetést szerezni az Önök fellépésével.Sajnos egyáltalán nem találtam, hogy hol és mikor lépnek fel.Főleg a budapesti fellépések ill. jegyárak érdekelnének.
Ezért kérném erről tájékoztassanak.

Munkájukhoz további sok sikert és egészséget kiván:

Szabó Mónika
0

Elküldve: 2009. december 12. - 20:58:54

Drága Gyuri bácsi és Kedves Klárika!
Hatalmas bulit csaptatok ma itt Tatabányán a Vértes Centerben!Nagyon jól éreztem magam! És Gyuri bácsi!Köszönöm a sok mosolyt az éneklés közben de ez vonatkozik Klárikámra is! Aki ma is gyönyörűen énekelt és ő maga is csodálatosan szép volt!
Írtam e-mailt az itt megadott kordalap@freemail.hu címre! Remélem Gyuri bácsi és Klárika is elolvassák majd! És emlékeznek rám annyi koncert óta! és annyi arc láttán!
Millió puszi, Melcsikeh Tatabányáról!
0

Elküldve: 2008. április 25. - 14:18:59

Nézzétek meg! http://www.bigfast.atw.hu
0

Elküldve: 2008. április 25. - 14:17:10

nagyon jóóó:
http://lowpony.atw.hu
0

Elküldve: 2008. február 14. - 12:55:16

Mélyen Tisztelt Művész Úr és Kedves Felesége!

Furcsa kéréssel fordulok Önökhöz. Van egy hét éves kisleány unokám, ki koránál fogva (teljes megdöbbenésemre) nemcsak érdeklődik az Önök által, a Sport csatornákon vezetett póker játék iránt, hanem megítélésem szerint legalább alapfokon elsajátította annak játékszabályait. Sajnos én olyan körülmények között élek, hogy ezt az érdeklődési körét támogatni, fejleszteni, segíteni nem tudom. Tudomásom van róla, hogy Önök kiadtak egy olyan tankönyvet, amely a kezdőket segítené eme sportágnak az elsajátításában.
Kérem, hogy amennyiben lehetőségük van arra, hogy egy dedikált könyvet az unokám részére el tudnának küldeni, nagy tisztelettel megköszönném.

Tisztelettel:
Haluska Józsefné /Zsóka/

Unokám lakcíme: Csonka Viktória
2015. Horány, Horánygyöngye köz 2.
0

Elküldve: 2007. december 17. - 12:44:02

Ismét naponta nyerhetsz! Karácsonyi és szilveszteri meglepetés a tét! Pálinkát is kisorsolnak.
http://www.zene.hu/c...kk.php?id=10689
0

Elküldve: 2007. június 01. - 21:00:30

Nagyon szeretem hallgatni,a házaspár dalait,és ezuton szeretnék kivánni nekik nagyon sok boldog éveket,és még sok felkérést.
0

Elküldve: 2007. március 14. - 08:57:01

Kedves Krisztián!

A Művész-házaspár elérhetőségét nem áll módomban kiadni, de annyit megígérhetek, hogy az Ő részükre emailben érkezett meghívásokat, illetve fellépés-kérelmeket továbbítom részükre.

a kordagyorgy.lap.hu szerkesztője
Email: kordalap@freemail.hu
0

Elküldve: 2007. március 14. - 08:31:48

Kedves Krisztián!

A Művész-házaspár elérhetőségét nem áll módomban kiadni, de annyit megígérhetek, hogy az Ő részükre emailben érkezett meghívásokat, illetve fellépés-kérelmeket továbbítjuk részükre.

Email: kordalap@freemail.hu
0

Elküldve: 2007. március 14. - 08:28:20

Kedves Krisztián!

A Művész-házaspár elérhetőségét nem áll módomban kiadni, de annyit megígérhetek, hogy az Ő részükre emailben érkezett meghívásokat, illetve fellépés-kérelmeket továbbítjuk részükre.

0

Elküldve: 2007. március 04. - 19:35:22

Tisztelt szerkesztőség!
Én Apostol Krisztián vagyok. A barátom gépéről írok és az Ő e-mail címét fogom megadni. Korda György művész úrat szeretné a barátnőm meghívni a diáknapi rendezvényükre. Ehhez kellene az Ő elérhetősége.
Segítségükért előre is köszönettel!
E-mail: vojtko@citromail.hu
0

Elküldve: 2007. március 03. - 09:58:13

Tisztelt Szerkesztőség !
Szeretném megtudni, hogy Balázs Klri művésznőt közvetlenül , hogy tudom elérni. Nagyon tisztelem és szeretem őt ,kedves férjét is ,de ha lehetne személyesen (e-mail-on) keresztül neki szeretném megírni.
Köszönöm a segítséget.
Ildikó
0

Elküldve: 2006. november 25. - 23:50:18

Jók voltatok a ma esti koncerten is!sok sikert kívánok nektek! puszi Erika
0

Elküldve: 2006. november 22. - 21:47:17

Szeretném megkérdezni, milyen e-mail címen, vagy elérhetőségen tudom elérni közvetlenül Balázs Klárit? Ha lehet, a választ e-mailben kérem, a megadott címre!

Köszönöm: Festőmárti
0

Elküldve: 2006. szeptember 18. - 14:59:55

Szeretném megtudni, hogy az 1983-as Nézz rám és énekeljünk c. dalt ki énekelte (angolul - gondolom)eredetileg és mi a címe?
Vajon jó fórumon kérdeztem ezt meg?
ide kérek választ: bszb1 kekac freemail.hu
köszönöm szépen!
0

Elküldve: 2006. július 18. - 14:19:20

tudnának szolni ha kordáék Békéscsabára jönnek erre az e-mail címre: Dragomerjancsi@freemail.hu és gyuribácsinak nagyon jó a póker közvetítése.
0

Elküldve: 2006. július 15. - 15:38:11

Szia LeoLeo! Köszönöm a grat.-ot! A Dob+Basszus műsorról felkerült egy kis részlet az Újranéző címszó alá.
(A szerk.)
0

Elküldve: 2006. július 14. - 15:10:32

Sziasztok! Színvonalas válogatás a kordagyorgy.lap.hu , gratu hozzá! Tegnap este ment a Dob meg basszus című - szerintem egyébként is szenzációs - műsorban Korda, a Lady Carneval apropóján, de tulképp mindenféle érdekesről mesélt. Ha felvette valaki videóra, szóljon! ;) Üdv: Leo
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó