Startlap fórum:: Senki sem szereti Marilyn Mansont??????????????? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Senki sem szereti Marilyn Mansont???????????????

• Csoport: Guests

Elküldve: 2009. április 28. - 21:03:22

igen. van könyve. Alexandra könyvesboltokban lehet kapni.(bár már nincsenek)de meglehet rendelni innen is.

http://www.alexandra...VRGBHCWHVMFLDBF FEDCCWBAHBVDIG57988249F8B653894B1177EBCFCE3C58B02A0622&TabSheet=book&Page=1&SrcWord=MArily n%20Manson&SrcField=sf&SrcCategory=&CategoryID=A0B&BookID=107997&GotoBook=True&Price=&CBSt ock=Checked&LastDays=20
0

Elküldve: 2009. február 12. - 14:38:11

Greeting Miss Nana
Hogy van ma remélem, hogy minden dolog rendben van, mint az én pleassure a kapcsolatfelvételre, miután megtekintették a profilod http://lapforum.lap.hu tényleg engem abban, kommunikáció, ha majd a vágy velem így megismerik egymást, a jobb és mi történt a jövőben. Én is nagyon boldog, ha tudsz írj nekem az én e-mail a kommunikáció legegyszerűbb, és mindent tudok minden más, itt van az én e-mailben (Nanasimol@yahoo.com) l lesz a várakozási hallani rólad, ahogy én szeretném, ha minden A legjobb a nap folyamán.
yours new friend. (Nanasimol@yahoo.com)
Miss Nana.

Greeting From Miss Nana
how are you today i hope that every things is ok with you as is my pleassure to contact you after viewing your profile http://lapforum.lap.hu which really interest me in having communication with you if you will have the desire with me so that we can get to know each other better and see what happened in future. i will be very happy if you can write me through my email for easiest communication and to know all about each other,here is my email (Nanasimol@yahoo.com) l will be waiting to hear from you as i wish you all the best for your day.
yours new friend.(Nanasimol@yahoo.com)
Miss Nana.
0

Elküldve: 2008. szeptember 25. - 09:50:13

Hopsz.. :D kicsit megszaladt..telefonról írtam..na mind1
0

Elküldve: 2008. szeptember 25. - 09:48:33

Sziasztok én szeretem Manson 1-2 zenéjét a Tainted Love-ot főként..ezt a klipjét kicsit át is dolgoztam..az eredetihez képest elég vicces lett..csak azért írtam,hogyha van kedvetek nézzétek meg,esetleg szavazhattok is rá.Szép napot:)
0

Elküldve: 2008. szeptember 25. - 09:48:26

Sziasztok én szeretem Manson 1-2 zenéjét a Tainted Love-ot főként..ezt a klipjét kicsit át is dolgoztam..az eredetihez képest elég vicces lett..csak azért írtam,hogyha van kedvetek nézzétek meg,esetleg szavazhattok is rá.Szép napot:)
0

Elküldve: 2008. szeptember 25. - 09:48:18

0

Elküldve: 2007. november 21. - 16:59:47

Sziasztok! Lenne egy kérdésem, amire szerintem csak itt kaphatok választ! Évekkel ezelőtt azt hallottam egy kedves ismerősömtől, hogy létezik egy könyve Mansonnak. A kérdés az lenne, hogy igaz-e ez, és ha igen, jó lenne valami közelebbi információ róla, mert nagyon szeretném elolvasni! Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném!
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó