Startlap fórum:: Hogy válasszak autósiskolát? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Hogy válasszak autósiskolát?

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. január 05. - 16:08:21

Szat-ing: melyiknél? ( ha jól révedek, ugyanott élünk... :) )

Én decemberben 2800/óráért voltam.
0

Elküldve: 2010. január 05. - 13:30:25

Hm. Ha nekem ilyen ajánlottál volna, nem jöttél volna ki jól-))

Egyébként meg lehet kérdezni az aktuális forgalmi órák díját? Csak egy -tól -ig árra lennék kíváncsi
A 3.300 Ft/óra nem sok egy kicsit? Az egyik ismerős most megy tanfolyamra, és ennyit mondtak neki (vidék)
Vagy le vagyok maradva?
0

Elküldve: 2010. január 04. - 12:37:57

BÚÉK mindenkinek!
Amit kínálni tudok nektek, az egy szenvedésekkel teli, hivatalos jogsi, de FIX áron, óraszámtól függetlenül, ami az esetlegesen szükséges pót órákat is tartalmazza.
0

Elküldve: 2009. december 20. - 17:39:36

Ki kell,h ábrándítsalak, vidéken tanulok vezetni, és itt sem könnyebb a választás.
Speciel itt minden sarkon 3 autósiskola terem... :) Néha tényleg elgondolkodom,h hogy él meg ennyi??? Ilyen sok lenne a tanuló?
Itt is sok a 'kedvezmény, yes, csak 80 ropi', de lehet is hallani,h azért az nem egészen így van.... :)

sok sikert a választáshoz, LB
0

Elküldve: 2009. december 19. - 18:15:48

Szia!
Ha adsz egy mail címet azt hiszem tudok segíteni.
0

Elküldve: 2009. december 19. - 08:58:32

Szia, Budapesti vagyok, ezért is vagyok gondban.. Vidéken biztos könnyebb választani, ott van egy-két suli, nagyjából azonos árkategóriában. Az "olcsójánosokban" természetesen NEM gondolkodom, azokról hallottam már eleget, köszönöm szépen. Az ismerősök ár alapján választottak, úgyhogy tőlük csak negatívat hallottam (a vége 200e körül volt:), nem beszélve a folyamatos bukásokról. Nekem olyan iskola kéne, ahol nem az én megbuktatásomon szedik meg magukat!
0

Elküldve: 2009. december 18. - 11:19:07

Szia!

Nehéz döntés.
Azt azért ne feledd, hogy olcsó húsnak híg a leve! 120-140e alatt nem nagyon lehet megúszni a dolgot. AZ 50-70e -es ajánlatok erősen elgondolkodtatóak. Az ország melyik részén szeretnél tanulni?
0

Elküldve: 2009. december 16. - 10:10:00

Szerintem érdemes körbekérdezősködnöd az ismerőseid között.
Én az alapján választottam,h ahol tanulok, azt mindenki dícsérte, 1-2 másikról meg mást hallottam. (bár ez is olyan dolog,g ami xnek nem jön be, nekem még bejöhet stb... de a masszív jó/rossz infókat "elhittem"... :) )
Ja és tényleg nem csalódtam.... :)
0

Elküldve: 2009. december 15. - 13:29:27

Jogosítványt szeretnék, nézegettem egy-két oldalt és elég vegyes a felhozatal. Ti mi alapján választottatok? Félek csak az ár alapján dönteni, mert pár ismerősöm már befürdött ezzel. Mik a tapasztalatok?
0

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó