Startlap fórum:: Hogy válasszak autósiskolát? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Hogy válasszak autósiskolát?

#1 Felhasználó nem aktív   fulljogsi 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2016. július 18. - 16:28:54

Sziasztok!

MINDEN AMI JOGSI, FULLJOGSI!

ÓRIÁSI NYÁRI AKCIÓ A FULLJOGSINÁL!

Mindazoknak akik a lehető leggyorsabban és legmagasabb színvonalon szeretnének jogosítványt szerezni bele értve a vezetést és az ügyintézést is.

(AM,A1,A2,A,B,C,CE, GKI, OKJ, Gépkezelő)

A RENDKÍVŰLI ÉRDEKLŐDÉSRE VALÓ TEKINTETTEL MEGHOSSZABBÍTVA!
HATÁRIDŐ: 2016.07.31.

JELENTKEZZ ONLINE, VAGY KÉRJ VISSZAHÍVÁST!

www.fulljogsi.hu
0

#2 Felhasználó nem aktív   szjula 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2016. június 30. - 15:08:12

Sziasztok!

Az előttem szóló leírt minden fontos infót a Talentumról, így én csak megerősíteni tudom.
Aki Pesten szeretne jogosítványt szerezni, annak csakis ezt az autósiskolát javaslom. Profi oktatóikkal magasan kitűnnek a többi közül!
0

#3 Felhasználó nem aktív   Rékási Tibor 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2016. május 24. - 15:09:28

Tisztelt sortárs Tanulók!

Szeretnék néhány gondolatot megosztani veletek a Talentum autósiskoláról.
Január végén úgy döntöttem, hogy megcsinálom a B kategóriás jogosítványt.
Egyszer már (évekkel ezelőtt) nekifutottam ennek a "projektnek", de az az iskola, ahová akkor jártam borzalmas volt. Nagyjából magasból sz.tak a fejemre. Meg is buktam a forgalmi vizsgán és akkor annyira elment a kedvem az egésztől, hogy abba is hagytam a tanulást. Az az iskola egyébként azóta meg is szűnt már (egyáltalán nem csodálkozom ezen).
De visszatérek a lényegre és most már igyekszem rövidre fogni :-).
Első lépésben rákerestem az interneten az autósiskolákra és az autósiskolákról írt véleményekre. A Talentum iskola valamiért szimpatikusnak tűnt ( http://www.talentum-autosiskola.hu/ ) és negatív véleményt sem találtam róla. Ez nekem bőven elegendő ajánlólevél volt :-).
Maga az iskola nem nagy, de ez nem is baj, mert az iskolában tényleg nem sikkad el a tanuló képzése. Másképp fogalmazva, abban az iskolában tényleg fontos az oktatóknak, hogy sikeresek legyenek a tanulóik. Az ügyintézés gyors és pontos. Az elméleti képzésről sajnos nem tudok nyilatkozni, mert E-learning képzéssel sajátítottam el az elméletet. A gyakorlati képzés viszont kiváló. A csapat felkészült, az oktatók képzettek, türelmesek, nem "elmebeteg módon őrjöngő" emberek. Szabó Tibor iskolavezető végig figyelemmel kísérte az én és a többi tanuló haladását, fejlődését.
Már csak egy dolgot szeretnék leírni és ez talán a legfontosabb információ. Ez pedig nem más, mint az eredményesség: KRESZ vizsga elsőre sikerült és a mai napon ELSŐRE!!! sikeres forgalmi vizsgát tettem. Azt hiszem ennél többet nem is kell leírnom.
Köszönet Bók József oktatómnak, Szabó Tibor iskolavezetőnek és az egész Talentum csapatnak!
Minden tanulónak sikeres és eredményes felkészülést és vizsgát kívánok.

Üdvözlettel:
Rékási Tibor
0

#4 Felhasználó nem aktív   hriani 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2013. december 31. - 18:58:11

Sziasztok!

Pár éve a Csigavérnél kezdtem tanulni, de sajnos a sikeres KRESZ vizsga után nem tudtam folytatni. Annyira nem voltam velük elégedett, hogy újra elkezdjem náluk az elejétől, így belemerültem a fórumokba.
A 30-as éveim közepén járok, tisztában voltam vele, hogy sok türelemre lesz szüksége az oktatómnak és nekem is. Az ismerőseim sok rosszat meséltek, kiabáltak, idegeskedtek, érdektelenek voltak velük szemben az oktatók. Ha ilyen élményben lett volna részem, akkor lehet, hogy örökre elmegy a kedvem a vezetéstől.
Szerencsére nem így lett!
Köszönöm Tóth Jánosnak (Dekmár Autósiskola), hogy higgadtságának, türelmének, jókedvének, motiválásának köszönhetően nem csak sikeres vizsgát tettem, de minden kezdeti hitetlenkedésem és félelmem ellenére nagyon szeretek vezetni!
0

#5 Felhasználó nem aktív   barcapeti2 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 6

Elküldve: 2012. július 19. - 09:50:04

találtam egy tök jó kis autós játékot, ahol tudjátok tesztelni a sofőri képességeiteket /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> https://www.facebook.com/Ismerkedj
0

#6 Felhasználó nem aktív   beuskaa 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 8

Elküldve: 2012. július 10. - 13:13:08

Sziasztok! Már egy jó ideje kalkulálok, hogy melyik autósiskolával jönnék ki a legjobban, mert a diákmelós pénzemet nem feltétlenül csak a jogsira szeretném elkölteni! Aztán megtaláltam a legjobb üzletet: http://erstebank.hu/extras/fiatalsag/ /biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' />
Az ingyen tanfolyamnál már csak az ingyen autó lenne jobb!
1

#7 Felhasználó nem aktív   Melany 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 36

Elküldve: 2012. január 27. - 09:47:13

Sziasztok!

Nekem nagyon bejött Pécsett a nebuló autósiskola, mivel az oktatók nagyon rendesek voltak, nem is buktam meg :-)
ajánlom mindenkinek:

Pécsi autósiskola honlapja

Melany
0

#8 Felhasználó nem aktív   Zola1982 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. október 11. - 18:27:04

Sziasztok!

Én a Dekmár Autós-, motorosiskolát ajánlom!
Én "A" kategóriát csináltam,de csak pozitívat tudok mondani.
Nekem 7 hét alatt sikerült végig csinálni, minden vizsga elsőre sikerült.
Gyors,korrekt,rugalmas. Jó hangulat,jó csapat, és segítőkészek.
Az árak szerintem barátiak.
Értékelésem: +++++
0

#9 Felhasználó nem aktív   Chloé 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 5

Elküldve: 2011. július 07. - 16:13:38

én a www.vezetnijo.hu -ra esküszöm! Illetve, én is még csak most fogok menni rajtuk keresztül vezetni, de nekem szimpi
0

#10 Felhasználó nem aktív   Dóó 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 0

Elküldve: 2010. október 06. - 17:35:10

Sziasztok! A Csepel Autósiskoláról írna valaki véleményt? Tudnátok jó oktatót/oktatókat ajánlani?
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. június 13. - 17:01:11

Sziasztok!

Tanulmányt írok azzal kapcsolatban, milyen nehézségek érik a tanulni vágyókat a jogsiszerzés folyamán. Milyen lehúzások, átverések, vagy félreértések adódnak. Ha van ilyen sztoritok, kérlek, írjátok meg, vagy ha csak valami szúrja a szemeteket, azt is. Szeretnék segítséget nyújtani a következő generációknak, hogy mire készüljenek, milyen jogaik vannak és hogyan élhetnek azokkal, hogy ők ne járhassanak úgy, mint mi.

Köszi előre is!
1

Elküldve: 2010. április 06. - 23:15:35

http://gbx.ro/member_page.php?id=797
0

Elküldve: 2010. február 12. - 18:44:47

Sziasztok!

Tanulóként írok ide,szerintem mindenki számára tanulságos lesz a következő történet:

Sajnos van olyan oktató(k) akik forgalmi vizsga előtti pillanatban még majdnem hogy jobban megijed a vizsgabiztostól mit a tanuló.
Az Én oktatómat ma délelőtt kiverte a víz amikor meglátta hogy ki lesz a vizsgabiztos,mondta hogy a megye legszigorúbb vb.-a....erre én is ideges lettem,nem is kicsit.
Pedig utólag kiderült hogy emberből van a vb.is és nem olyan "harapós" minta ahogy az oktatóm elő adta.
A vizsga végén(amikor már félre állított)elég jól elbeszélgettem a vb.-al,mondta hogy még 10 percet vezettem volna nagy hiba nélkül akkor sikeres lett volna a vizsga.
Utólag persze mondta az oktató hogy azért igazságos isa vb.,ezt mondhatta volna vizsga kezdés előtt is.
Hibámból sikertelen lett a forgalmi vizsga,jogosan állított félre a vb.Idegességemben(kicsit remegett a lábam)2x lefullasztottam a kocsit amit az előző hetekben soha nem tettem,(megjegyzem 1,1-es benzines)és volt pár olyan kis hibám amit szintén nem szoktam csinálni....
Ideges voltam,ezért kapkodtam,30 perc vezetés után későn vettem észre a jobbról érkező autót a védett úton,egy másik útról úgy kanyarodott ki és elég gyorsan is jött,fékeztem(nem satu fék volt,ép hogy elindultam)de velem egy időben az oktató is.
Tanulságos volt számomra a mai vizsga,legközelebb kevésbé leszek ideges(már tudom hogy mi vár rám)
különben alapjában nyugodt és türelmes ember vagyok.
Az oktató mellett soha nem voltam ideges,akkor se ha egy másik tanuló ült mögöttem vagy 20éve vezető család tagom...
Különben mérges vagyok magamra hogy ilyet hibáztam,mert tudom(mások is mondták)hogy elég jól megy(tanulóként)a vezetés,de majd legközelebb sikeres vizsgát teszek.:-)

Ja különben összesen 60 órát vezettem eddig(hivatalosan 40-et)nem 20éves vagyok,nagy igazság hogy mindnél idősebb valaki annál nehezebb megtanulni vezetni.
0

Elküldve: 2010. január 17. - 20:29:55

Rövid válasz egy öreg rókától:Amit ne vegyél figyelembe
1. Olcsó ár
2. Luxusautó
3. 10 óra ingyen
4. ingyen elmélet
5. 2 hét alatt jogosítvány
6. jutalomautó sorsolás
7. erőszakos reklámozás
Hiszen tudod,az életben semmit nem adnak ingyen...
Amit érdemes figyelembe venni:
- barátaid közül ki volt megelégedve az oktatójával
- beiratkozás előtt feltétlenül egy személyes találkozás, hiszen egy öregebb autóval egy öreg szaki akinek ez az élete, lehet hogy meg tud tanítani minden fortélyra.
- Sokat kommunikáljatok,ne szégyelj kérdezni ha bizonytalan vagy valamiben!!!Az életed múlhat rajta...
0

Elküldve: 2010. január 07. - 12:43:47

ja igen, ezen mán nem akadunk fönn... :)
0

Elküldve: 2010. január 07. - 07:32:24

lányok-))
0

Elküldve: 2010. január 06. - 16:06:39

:)

nem.... :) én pl. csak reálisan látom magam.

(az tény,h többször több ok miatt kénytelen voltam hónapokat kihagyni, de akkor is.... :) )

(az oktatóm valószínűleg alig várja h végre megszabaduljon tőlem...hihihi )
0

Elküldve: 2010. január 06. - 14:00:57

Mi van srácok!? AZ új év tiszteletére önbecsmérlő verseny lesz?
0

Elküldve: 2010. január 05. - 17:59:32

khm... sztem velem sem jártál volna túl jól...
0

Elküldve: 2010. január 05. - 16:08:24

Mondom,hogy az önbizalmam rendben van. És eddig nem szívtam miatta. ( és szerény sem vagyok . :-))) )
0

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó