Startlap fórum:: Lendítsük már fel az oldalt! - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Lendítsük már fel az oldalt!

#1 Felhasználó nem aktív   harmony 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 1.847

Elküldve: 2014. július 01. - 11:37:35

.
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2005. október 07. - 13:44:51

Nehéz megmondani. Mindegyik albumuk hatalmas és fantasztikus, na jó talán kivéve a Reloadot meg a St. Angert.Valószínű, hogy az emberek többségének a Fekete Album tetszik a legjobban, mert az a legszebb, legjobban kidolgozott és a viszonylag legkönnyebben emészthető anyaguk. Mégis a legjobb albumuk az én véleményem szerint az End justice for all.(nincselőttemazalbum,angolulmegnemtokrendesen)Ez a legszemélyesebb, legkeserűbb albumuk.Nekem az e kedvencem. Írjatok az oldalra,vagy nekem: bodonvarimetal@freemail.hu
0

Elküldve: 2005. május 04. - 05:54:44

Szavazzatok a metallica.lap.hun az 5re!

Előre is köszi!

A Szerk.
0

Elküldve: 2005. április 30. - 07:42:03

Melyik a kedvenc albumotok, és miért?
0

Elküldve: 2005. április 24. - 17:41:09

semmi gond. Bár a DC-n zsupakkahatta néven szoktam lenni, lehet onnan ismerős.
0

Elküldve: 2005. április 24. - 17:39:55

Hát ha durvul a zenei ízlésed, akkor hallgassál Gutted-ot:))))))))))
0

Elküldve: 2005. április 23. - 07:20:02

Én meg mióta inkább olyan "igazi" metált hallgatok a Metallica-t egyre kevésbé tartom annak.:( Még trash-ként sem jön már be úgy de ez csak annak tudható be hogy egyre durvul a zenei ízlésem.:) Persze néha azért jó pl egy Black Album.:D
0

Elküldve: 2005. április 23. - 07:17:52

Akkor elnézésedet kérem:) Nem tudom honnan ilyen ismerős a nick...deja-vu???:D Erről jut eszembe...Iron Maiden - Deja-vu...hmm...remek:) Már megy is a winamp.:D
0

Elküldve: 2005. április 21. - 20:56:21

amúgy bevallom a St. Angert akkor szoktam csak hallani, ha elmegyek a helyi rockkocsmába, és valaki bedobja a zenegépbe:)
0

Elküldve: 2005. április 21. - 20:53:43

nem szoktam lenni a chat.hu-n, csak itt meg az Indexen, de ott más nicken. De remélem nincs a chat.hu-n zsupak, eddig azt hittem belőlem csak egy van:) (gyerekkori becenévből ered a nickem)
0

Elküldve: 2005. április 21. - 16:53:35

Igen ez ismerős:) Nekem a Rhapsody - Power of the Dragonflame volt ilyen...ma már a kedvencem...De a St Anger tényleg nem "olyan" mint a régi Metallica...Lehet egy kérdésem?Te nem az a zsupak vagy aki chat.hu-n rendszeresen irogat?:) De lehet hogy ott nincs is ilyen nick-ű egyén csak én képzelődök.:)
0

Elküldve: 2005. április 21. - 05:51:35

Helló Fiúk!

Amikor anno kijött a Fekete Album, sokan csalódásukat fejezték ki, emlékszem a Metal Hammerban külön rovat volt ennek több oldalon keresztül,mentek a vélemények pro és kontra. Nekem ez az album volt talán a 4. rockalbum, amit megvettem, és nem értettem, hogy a környezetemben miért fikázzák. Most ugyanezen emberkék mondják, hogy a Fekete Album az egyik legjobb albuma a Metallicának:)Szóval lehet, hogy az ennek is csak be kell "érnie" egy kicsit,meg kell szoknia a füleknek, hogy ez (is) Metallica.
0

Elküldve: 2005. április 21. - 05:33:29

Na nekem pont az a bajpm amit írtál...de nekem is tetszik attól eltekintve hogy engem sajnos nem fogott meg mint pl a Kill 'em All vagy a Master of Puppets album.Csalódni nem csalódtam...mert direkt nem hallgattam annyit a St Anger albumot hogy csalódni tudjak.Minden bandának vannak gyengébb lemezei és én ezt így fogtam fel...
0

Elküldve: 2005. április 20. - 18:40:04

Igen, sokan azt mondják, hogy óriásit csalódtak a MetallicAban.
Igaz, hogy mást nem nagyon lehet hallani csak a dobokat, és egy igazi, "metallicás" gitárszóló sincs benne.
Ez mind igaz (sajnos). De nekem még így is tetszik, van benne valami, ami meg tudott fogni, és magával ragadott.

Pl. az Unnamed feeling nagyon ki van találva.
0

Elküldve: 2005. április 20. - 11:48:18

Jó igazad van:) De én nem példának soroltam fel azokat a számokat csak megemlítettem hogy mit szeretek:) Tudom hogy van azért még egy jó pár ilyen számuk de nem ez a jellemző...a stílussal nem szakítanak...trash...van ami kiemelkedik van ami nem...de ettől függetlenül szeretem a bandát.Amúgy mit szólsz a ST Anger-hez? Sokak szerint csalódás...Vélemény?
0

Elküldve: 2005. április 16. - 19:11:32

Ebben nincs teljesen igazad, hiszen ott van a 'Fade to black', 'Mama said' meg mondjuk a 'Where the wild things are'
0

Elküldve: 2005. április 15. - 17:46:04

Tessék most örülsz?:D Ennyi után fellendítem a lapot:DDD Amúgy jó banda szeretem...csak kevés olyan számuk van ami igazán kiemelkedik a trash műfajból...ennek ellenére nagyon szeretem.Master of Puppets, One, Nothing Else Matters....És nektek?:)
0

Elküldve: 2005. január 30. - 07:28:55

Ez igaz.... de hogy jön ide?
0

Elküldve: 2005. január 28. - 09:41:31

Mert jóóó aaa meggyszörp! Meggyszörp! :-)))
0

Elküldve: 2005. január 27. - 22:01:13

Emberek!
Én mint az oldal szerk-je, azt írom, hogy ÍRJATOK IDE.!.

Vikinek & Princ-nek igaza van!
HAHÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!
0

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó