Startlap fórum:: !!!Autóalkatrész - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

!!!Autóalkatrész

#1 Felhasználó nem aktív   Kuga 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 11

Elküldve: 2016. augusztus 15. - 15:38:12

Ha jó minőségű, megbízható és gyors alkatrészt szeretnétek vásárolni, akkor őket tudom ajánlani.

http://autocentral.hu/termekeink
0

#2 Felhasználó nem aktív   tuningegesjavito 

• Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 38
  • HelységKecskemét

Elküldve: 2014. december 12. - 21:42:38

Üzenet megtekintéseIdézés: ' timestamp= - Dátum: 2005. január 28. - 21:06:06

Bármilyen típusú autóhoz új utángyártott, de gyári minőségű alkatrészek (karoszéria elemek, lámpatestek, futómű-,motor alkatrészek, kiegészítők).
A bolti áraknál jóval kedvezőbb áron. Az autód pontos adataiból behatároljuk a kellő alkatrészt és beszerzés után már kapod is az árut, ingyenes házhoz szállítás Bp-en, Gyálon és környékén egyébként pedig megbeszélünk egy találkozóhelyet valahol és ott adom át az árut. Rendelés: 06-20-927-8343

Hívjatok mindenre találunk megoldást nincs lehetetlen!

Kiegészítő alkatrész
Felhívás :
Olyan gyártót vagy társaságot keresek aki tudna nekem segíteni az üzemanyag
megtakarító elméletemet megtervezni.
És a gyártást megvalósítani . Vagy át adnám az elméletem ellenérték fejébe. A neodímium mágnes nagysága és formája már meg van.
Egymáshoz való elhelyezkedése is meg van.

A mágnes Pólusváltások É-i,és D-i folyamatos. A Gauss (rövidítve: G) megadott mágneses térerősség. Egy egészen rendkívüli, és minden tekintetben egyedi találmány .
A mágnesek pontos méretezése és egymáshoz való elhelyezkedést nagyon gondosan kel megválasztani.
A kettő csatornás üzemanyag megtakarító meghozza az át ütő eredményt. Ez által becsült üzemanyag megtakarítás 15 - 30 % a gépjármű korától és állapotától függően . Mivel hogy megkétszereztem az üzemanyag csatornát ez által a mágnesek erőterében
az energia is duplázódik .
Ez által az üzemanyag molekuláira is dupla erő hat , tehát nő a hatékonyság .
A gépjárművek teljesítményéhez igazodva , több méretben .
Eredményesen a környezetünk állapotának javulásáért , meg a lakosság környezeti
érzékenységének és tudatosságának fejlesztéséért.
A környezet szennyezés minimalizálás hatékonyság elveit szem előtt tartva . Nagy mennyiségű pénzt is megtakaríthatunk e technológiával éves viszonylatba.
Ugye hogy sokkal izgalmasabb ez a lehetőség .
Szép napot kívánunk!
Read more: http://www.uzemanyag.hupont.hu
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2009. július 15. - 22:15:04

Sziasztok!

Nem régen indítottuk új alkatrészes oldalunkat az AlkatrészWeb -et, ahol bármilyen típusú gépjárműhöz rendelhet bontott, gyári vagy utángyártott alkatrészeket és részegységeket.

Az oldalunk címe http://alkatreszweb.hu , de elérhettek minket az alkatresz@alkatreszweb.hu e-mail címen, vagy a 06-20-329-0690 -es telefonszámon is.

Üdv,
Az AlkatrészWeb csapata
www.alkatreszweb.hu
0

Elküldve: 2005. április 04. - 15:15:48

Hello!
Írtad hogy "mindenre találtok megoldást" és motorhoz nem tudtok alkatrészt szerezni?Válaszod vargaandris@freemail.hu-ra küldmár.
Előre is kösz.
0

Elküldve: 2005. február 21. - 09:42:11

Helo!
Nekem olyan problémám lenne, hogy van nekem egy Alfa Rómeó 146-osom és nem találok rá fehér lexus hátsó lámpát és örülnék neki ha te tudnál ebben nekem segíteni hogy van-e ilyen vagy csináltatnom kell.
Előre is köszi!
0

Elküldve: 2005. február 12. - 19:13:45

Hello,
Én VW Golf IV- hez keresek légzsákos sportkormányt.
Egyenlőre csak egy honlap cím kellene!
Remélem tudsz segíteni!?
Köszönöm
0

Elküldve: 2005. január 28. - 21:06:06

Bármilyen típusú autóhoz új utángyártott, de gyári minőségű alkatrészek (karoszéria elemek, lámpatestek, futómű-,motor alkatrészek, kiegészítők).
A bolti áraknál jóval kedvezőbb áron. Az autód pontos adataiból behatároljuk a kellő alkatrészt és beszerzés után már kapod is az árut, ingyenes házhoz szállítás Bp-en, Gyálon és környékén egyébként pedig megbeszélünk egy találkozóhelyet valahol és ott adom át az árut. Rendelés: 06-20-927-8343

Hívjatok mindenre találunk megoldást nincs lehetetlen!
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó