Startlap fórum:: Mi az a téma az elektronikában ami érdekel benneteket? - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Mi az a téma az elektronikában ami érdekel benneteket?

• Csoport: Guests

Elküldve: 2009. június 16. - 08:28:21

Sziasztok!

Egy hihetetlenül izgalmas, csak interneten keresztül játszható játékot (tehát nem kell semmit telepíteni, én pl. munkahelyről nyomom) szeretnék ajánlani nektek, ez a Végzetúr!
Toplistás karakterem van, ha valaki csatlakozni szeretne, és ezen a linken át teszi, kapcsolatban maradhatunk, és segíthetem fejlődését.

http://www.vegzetur.hu/?kar=1873
0

Elküldve: 2007. május 23. - 19:31:48

Sziasztok!Érdekelnek valakit csövek jó árban?
0

Elküldve: 2007. április 16. - 16:09:59

sziasztok!!! >>>ez tényleg fontos olvasd el!!!! >>>tudok egy tuti dolgot! van egy oldal, ott kell regizni és ha te >>>ezzel támogatod az oldalt, vagyis így az oldal sok lét kap! >>>és cserébe kapsz egy telót,vagy egy x-box-ot,vagy psp-t,vagy ipod-ot >>>ilyeneket,tök ingyen!!! >>>hallod ez tuti, haverom már multhéten kapta meg az x-boxot!!! mutatta is!!! én is regiztem!!! >>>leírom hogy kell: te is regizz mindenképpen!!! nagyon megéri!! >>>pontosan ezt írd be mindenestõl!!! ez fontos!!! >>>http://www.xpango.com?ref=90435689 >>>az oldalon lesz három kép valamelyikre kattints!!! bejövõ oldal tetején ki lesz írva zöld betûkkel hogy SIGN UP! erre katt!!! >>>FIRST NAME: vezetékneved >>>LAST NAME: keresztneved >>>EMAIL: e-mail cím >>>PASSWORD: jelszavad >>>CONFIRM PASWORD: jelszó mégeccer! >>>ADRESS 1: utca, házszám >>>TOWN/city: város >>>CONUTY/state:megye >>>COUNTRY:ország >>>POST CODE:irányítószám >>>CONTACT NUMBER: teló szám ( nem fontos) >>>HOW DID YOU HEAR:mindenképp ez legyen ott:friend or referal!!!! >>>FREE GIFT: itt tod kiválasztani, hogy mien cuccot kérsz,cserébe hogy reklámozod az oldalt!!! válassz valamit! >>>REFERRAL ID: 90435689 ez legyen mindenképp!!!másképp nem mükszik >>>TERMS AND CONDITIONS: a "View" legyen kipipálva!!!! >>>ha mindent kitöltöttél kattints a Register gombra!!! >>>utánna kapsz egy emailt ahol megkapod a referal számod!!!! >>>és küld el e-mailbe mindenkinek ezt a linket: www.xpango.com?ref=(ide jön majd a te referal számod!) >>> >>>minnél többen regisztrálnak annál hamarabb kapod meg a cuccot!!! ha neked nem is kell semmi lécci regizzél akkor >>>is. Veszteni nem vesztesz vele. Előre is köszönöm.

Tehát itt: http://www.xpango.com?ref=90435689
0

Elküldve: 2005. június 22. - 18:35:41

Oké!elfelejtettem,hogy nem vagy,de láttam,hogy a géped sincs bekapcsolva. Jó időt! üdv!
0

Elküldve: 2005. június 22. - 15:51:55

fifi1!

Szombaton mar beszelhetunk.

Udv. chz
0

Elküldve: 2005. június 20. - 07:52:40

Valaoki tud ajánlani olyan oldalt ahól mégtudhatom ,hogy működik pl. egy emitet kapcsolású erősítő?
0

Elküldve: 2005. május 13. - 20:12:52

Van egy új online alkatrész üzlet, az ott kapható legtöbb alkatrészhez vannak adatlapok is! www.dsp-system.com
0

Elküldve: 2005. április 07. - 14:32:59

ird be a tipust és datasheet(google)
0

Elküldve: 2005. április 07. - 14:19:19

Hé hol lehet találni a neten a tranzisztorokról adatokat és egyébb tulajdonságokat?
0

Elküldve: 2005. február 18. - 16:52:57

Milyen fogyasztó menne róla? Mert ezt fontos tudni a kimeneti jelalak miatt! Szinuszos kellene vagy jó a torz "négyszög is aminek az effektív kimeneti feszültsége 230V ?

Üdv:eme
0

Elküldve: 2005. február 18. - 10:46:20

Sziasztok!
Tudnátok segíteni, 12VDC-230VAC kb 100W terhelhetőségű inverter kapcsolásirajzra lenne szükségem. Előre is köszi a segíséget!
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó