Startlap fórum:: Szabó P. Szilveszter - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 7399 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szabó P. Szilveszter

#1 Felhasználó nem aktív   Jucus 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 156

Elküldve: 2014. április 21. - 17:19:56

Jótékonysági árverés a "Gyógyítás a természetben" gyermektábor javára!

Egy A5 méretű akvarell-képet ajánlott fel készítője árverésre, a gyermektábor javára. Köszönjük a gyerekek nevében! A liciteket kérjük a hozzászólásokban megadni. A licit feltöltéskor indul és április 23-a szerda este 20 óráig tart, illetve minden újabb licit 2 perc hosszabbítást hoz. Csak ezen az oldalon lévő licitek érvényesek, más, osztott oldalakon leadott liciteket nem tudunk figyelembe venni. A kép kikiálltási ára: 4.000,- forint

Kata & Szilveszter
0

#2 Felhasználó nem aktív   Jucus 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2014. április 21. - 17:13:09

Üzenet megtekintéseIdézés: Jucus - Dátum: 2014. április 21. - 16:50:20

Jótékonysági Musical és Operett Gála a Gyógyító Energia Alapítvány által szervezett "Gyógyítás a természetben" gyermektábor javára 2014. április 24-én 19 órakor az Angyalföldi József Attila Művelődési Központban.

Az idén A4-es méretű keretezett grafit portrékra lehet licitálni, melyek dedikálva kerülnek átadásra. Amennyiben a nyertesek részt vesznek az április 24-i Gálán, nyereményüket személyesen vehetik át, azaz Janza Katától, Szabó P. Szilvesztertől, Serbán Attilától, Csengeri Attilától, Németh Attilától, Egyházi Gézától és Peller Károlytól!
A képek kikiáltási ára 2000 Ft.
A pontos liciteket kérjük az Esemény lapján, hozzászólásokban megadni a képek alatt. A licit feltöltéskor indul és április 23-án szerda este 20 óráig tart, illetve minden újabb licit 2 perc hosszabbítást hoz.

SEGÍTSÜK EGYÜTT A GYERMEKTÁBOR KIS LAKÓIT!

Képek ezen az oldalon tekinthetők meg

Bot Gábor is a fellépők közt :) Róla is készült portré.
0

#3 Felhasználó nem aktív   Jucus 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2014. április 21. - 16:50:20

Jótékonysági Musical és Operett Gála a Gyógyító Energia Alapítvány által szervezett "Gyógyítás a természetben" gyermektábor javára 2014. április 24-én 19 órakor az Angyalföldi József Attila Művelődési Központban.

Az idén A4-es méretű keretezett grafit portrékra lehet licitálni, melyek dedikálva kerülnek átadásra. Amennyiben a nyertesek részt vesznek az április 24-i Gálán, nyereményüket személyesen vehetik át, azaz Janza Katától, Szabó P. Szilvesztertől, Serbán Attilától, Csengeri Attilától, Németh Attilától, Egyházi Gézától és Peller Károlytól!
A képek kikiáltási ára 2000 Ft.
A pontos liciteket kérjük az Esemény lapján, hozzászólásokban megadni a képek alatt. A licit feltöltéskor indul és április 23-án szerda este 20 óráig tart, illetve minden újabb licit 2 perc hosszabbítást hoz.

SEGÍTSÜK EGYÜTT A GYERMEKTÁBOR KIS LAKÓIT!

Képek ezen az oldalon tekinthetők meg
0

#4 Felhasználó nem aktív   KiralyDetti 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2014. április 16. - 18:08:32

ELADÓ!

Elfújta a szél
ápr. 20. (vasárnap) 15:00
fsz. jobb 9. sor 8-9. szék
6900 Ft/db (alapár)

Gubik Petra, Szabó P. Szilveszter, Fejes Szandra, Kocsis Dénes, Prescsák Zita, Szomor György, Simon Panna, Veréb Tamás

Érd.: kiralydetti6@gmail.com

A jegyek az előadás előtt a színháznál vehetők át.
0

#5 Felhasználó nem aktív   Esp86 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 38

Elküldve: 2014. április 15. - 20:40:22

Hogy bennetek is égjen...:)
3

#6 Felhasználó nem aktív   Sofy 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 78

Elküldve: 2014. április 13. - 12:19:25

http://szinhaz.hu/mu...inhaz-tarsulata
0

#7 Felhasználó nem aktív   Sofy 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 78

Elküldve: 2014. április 13. - 09:18:10

https://www.facebook...&type=2 :)
2

#8 Felhasználó nem aktív   t.agi 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.484

Elküldve: 2014. április 09. - 23:11:25

Üzenet megtekintéseIdézés: Pippa - Dátum: 2014. április 09. - 09:37:06

Kőnig tanár urak, Lord Maxim de Winterek (Pfeifferek, Georgeok) egyazon videoklipben, hajdanán...

Ifjú titánok

Csonka Andrásnak köszönet a feltöltésért. :)

Ez de jó! :) Még nem is láttam!
3

#9 Felhasználó nem aktív   fecs 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.552

Elküldve: 2014. április 09. - 15:26:04

Üzenet megtekintéseIdézés: Pippa - Dátum: 2014. április 09. - 09:37:06

Kőnig tanár urak, Lord Maxim de Winterek (Pfeifferek, Georgeok) egyazon videoklipben, hajdanán...

Ifjú titánok

de jópofa!
Köszi a találatért :-)

(az egyik kedvenc hajviseletem, :,-) )
1

#10 Felhasználó nem aktív   Pippa 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 18

Elküldve: 2014. április 09. - 09:37:06

Ifjú titánok

5

#11 Felhasználó nem aktív   texas 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 528

Elküldve: 2014. április 09. - 07:53:19

Üzenet megtekintéseIdézés: scorpion81 - Dátum: 2014. április 08. - 07:26:29

Jövőre, Veled, Itt
2014.04.07.

Rózsa és az ő tövise

Fergeteges és végletekben mozgó volt a tegnap este. Olyan volt, mint egy vörös rózsa: gyönyörű és veszélyes. Míg humorban nem ismert határt, addig érzelmekben a legmélyebbekig szántott. Vagy fékezhetetlen volt vagy simogatóan lassú.

Az indítás pazar. Nem hittem, hogy a zokni-keresés és nadrágfelhúzás „kínjait” tovább lehet fokozni, de lehetett. A zoknifordítás, a Roden póz, a nyújtózkodás és úgy minden régi és új szerintem remekül beindítja és ráhangolja az embert a darabra.

Az 5 éves évfordulón a hozzám legközelebb álló rész, mikor a humor már nem tréfa. Mikor a komolytalan meglepő váltással fordul komolyba. George vis maior üvöltése a végleges vízválasztó. Előtte csak gyűlik, gyűlik Doris arcán a fájdalom és a kérdések sora, hogy „ő miért képes rá, ha én nem”… A bőrönd pakolás a kedvencem, bár a végső megadás a bőrönd összerázásával megvolt, de most nekem hiányzott a pulóver dühödten megadó összegyűrése. Poénos a felgöngyölítés, a gomolyagba csomagolás, de ez a jelenet nekem másról szól. A Doris szemében megjelenő tehetetlen fájdalomról. S erre a húzzuk még, húzzuk még, még nem nézünk szembe vele – hanem gondosan elvágólag, amilyen az életünk, összehajtjuk az ingünket, a nadrágunkat, titkoljuk az intim dolgainkat a.k.a alsógatyánkat -, de végül George-nak is muszáj meglátnia és dühös megadással belevágnia az érzelmeit a bőröndbe.

A tegnapi napon, ami nagyon megmaradt bennem az a „fordított rózsa”. Egyszerűen vonzotta a tekintetem és a gondolataim. Hogy George és Doris kapcsolata is olyan, mint a szép sorba fektetett rózsák között az az egyetlen szál, mely meg lett fordítva. Más, mint a többi, de ugyanolyan gyönyörű és ugyanúgy van létjogosultsága.

A rózsa mely a kapcsolatot jelképezi a találkozáskor szépen kinyílik, az 5 éves évfordulón vörösen izzik a szenvedélyektől, a tombolás jelenetében pedig könnyezik, mint mikor egy vízcsepp hull le róla a harmattól.

A tegnapi „Michael meghalt!” jelenetre egyszerűen nem találok szavakat. Minden kevés lenne. Semmilyen eszköz nem áll rendelkezésemre, hogy kifejezzem, hogy milyen mértékű indulatok, érzelmek, összecsapások, dühök, összeomlások zajlottak le, melyeket végül beburkolt egy fátyolkönnyű ölelés. Be kell vallanom, hogy ritkán sírok nyilvánosan. Ezt az egyik legintimebb dolognak vélem, mely nem tartozik másra. De tegnap visszatarthatatlanul kicsordult egy könnycsepp, melyet otthagytam a Raktárszínházban. Az a könnycsepp a Művész Úré köszönetképp a lélekrészecskékért, melyek általa kerülnek a helyükre.

Jaj de gyönyörű beszámoló volt! :) Egyébként a JVI-ben - szerintem - az az igazán csodálatos, hogy egyszer nevetsz és sírsz rajta.
2

#12 Felhasználó nem aktív   Esp86 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2014. április 08. - 19:52:24

Idézés: scorpion81 - Dátum: 2014. április 08. - 07:26:29

Jövőre, Veled, Itt
2014.04.07.

Rózsa és az ő tövise

Fergeteges és végletekben mozgó volt a tegnap este. Olyan volt, mint egy vörös rózsa: gyönyörű és veszélyes. Míg humorban nem ismert határt, addig érzelmekben a legmélyebbekig szántott. Vagy fékezhetetlen volt vagy simogatóan lassú.

Az indítás pazar. Nem hittem, hogy a zokni-keresés és nadrágfelhúzás „kínjait” tovább lehet fokozni, de lehetett. A zoknifordítás, a Roden póz, a nyújtózkodás és úgy minden régi és új szerintem remekül beindítja és ráhangolja az embert a darabra.

Az 5 éves évfordulón a hozzám legközelebb álló rész, mikor a humor már nem tréfa. Mikor a komolytalan meglepő váltással fordul komolyba. George vis maior üvöltése a végleges vízválasztó. Előtte csak gyűlik, gyűlik Doris arcán a fájdalom és a kérdések sora, hogy „ő miért képes rá, ha én nem”… A bőrönd pakolás a kedvencem, bár a végső megadás a bőrönd összerázásával megvolt, de most nekem hiányzott a pulóver dühödten megadó összegyűrése. Poénos a felgöngyölítés, a gomolyagba csomagolás, de ez a jelenet nekem másról szól. A Doris szemében megjelenő tehetetlen fájdalomról. S erre a húzzuk még, húzzuk még, még nem nézünk szembe vele – hanem gondosan elvágólag, amilyen az életünk, összehajtjuk az ingünket, a nadrágunkat, titkoljuk az intim dolgainkat a.k.a alsógatyánkat -, de végül George-nak is muszáj meglátnia és dühös megadással belevágnia az érzelmeit a bőröndbe.

A tegnapi napon, ami nagyon megmaradt bennem az a „fordított rózsa”. Egyszerűen vonzotta a tekintetem és a gondolataim. Hogy George és Doris kapcsolata is olyan, mint a szép sorba fektetett rózsák között az az egyetlen szál, mely meg lett fordítva. Más, mint a többi, de ugyanolyan gyönyörű és ugyanúgy van létjogosultsága.

A rózsa mely a kapcsolatot jelképezi a találkozáskor szépen kinyílik, az 5 éves évfordulón vörösen izzik a szenvedélyektől, a tombolás jelenetében pedig könnyezik, mint mikor egy vízcsepp hull le róla a harmattól.

A tegnapi „Michael meghalt!” jelenetre egyszerűen nem találok szavakat. Minden kevés lenne. Semmilyen eszköz nem áll rendelkezésemre, hogy kifejezzem, hogy milyen mértékű indulatok, érzelmek, összecsapások, dühök, összeomlások zajlottak le, melyeket végül beburkolt egy fátyolkönnyű ölelés. Be kell vallanom, hogy ritkán sírok nyilvánosan. Ezt az egyik legintimebb dolognak vélem, mely nem tartozik másra. De tegnap visszatarthatatlanul kicsordult egy könnycsepp, melyet otthagytam a Raktárszínházban. Az a könnycsepp a Művész Úré köszönetképp a lélekrészecskékért, melyek általa kerülnek a helyükre.

Köszönöm szépen hogy megfogalmaztad, egészen hasonló dolgokat éreztem én is amikor nemrég láttam ezt a darabot!:)
+ még néha azon kaptam magam, hogy olyasmiket mondogatok magamnak hogy: Ezt a pillanatot most raktározd el, ezt az érzést el ne felejtsd, nem lesz még egyszer ilyen közel hozzád...:)
0

#13 Felhasználó nem aktív   scorpion81 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.639

Elküldve: 2014. április 08. - 07:26:29

Jövőre, Veled, Itt
2014.04.07.

Rózsa és az ő tövise

Szerkesztve scorpion81 által: 2014. április 08. - 07:27:02

8

#14 Felhasználó nem aktív   Rohamkocsi 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 28

Elküldve: 2014. április 07. - 14:41:03

off, és ezért bocs, de minél több emberhez el kell, hogy jusson az info, hátha sokan nem hallottak még róla:
Sziasztok!
a 15 éves gyermekromhamkocsiért lesz egy jótékonysági musical est 2014 április 12én szombaton 19.00 órakor a Folyondár Sportközpontban (1037 Bp., Folyondár u. 15.)
Fellépnek: Szomor György, Egyházi Géza, Vastag Tamás, Kovács Áron, Feke Pál, Farkas Gábor Gábriel, Fésűs Nelly, SZinetár Dóra
A bevétel a Szent Márton Gyermekmentő Alapítványé. Korlátozott számban mág kaphatók jegyek a Broadway jegyirodában (www.broadway.hu)További info: boldizsar@gyermekrohamkocsi.hu
0

#15 Felhasználó nem aktív   Szilfanka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 141

Elküldve: 2014. április 07. - 11:59:50

https://www.facebook...&type=2
2

#16 Felhasználó nem aktív   a.kitti93 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 14

Elküldve: 2014. április 07. - 10:58:27

Kedves Fiúk/Lányok!
A segítségeteket szeretném kérni! :) Most vagyok végzős a BGF-en reklám szakon, így szakdolgozat írásra vagyok kényszerülve. :P Ezt az Operettszínház reklámjairól, marketingkommunikációjáról írom. Ehhez kellett egy kérdőívet is csinálnom, és ennek a kitöltéséhez kérném a segítségeteket! :)
Az alábbi linken tudjátok elérni: https://docs.google....2cmfzo/viewform
Nagyon köszönöm!! :)
Puszi,
Kitti
0

#17 Felhasználó nem aktív   adrizol78 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 11

Elküldve: 2014. április 03. - 15:20:47

ELADÓ ápr. 6án 19.30 Jövőre, Veled, Itt! c. előadásra 2 db jegy alapáron. Utalás után jegyet elektronikusan tudom átküldeni!
Érd: adrizol78@citromail.hu
0

#18 Felhasználó nem aktív   Esp86 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2014. április 02. - 08:15:38

Szép napot mindenkinek:)
2

#19 Felhasználó nem aktív   Esp86 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2014. március 31. - 08:12:20

Idézés: Esp86 - Dátum: 2014. március 30. - 14:00:02

Igazad lehet, ezzel a szereposztással nem lehet mellélőni:)Majd mesélek!

Húúúú... Na most nem akarok itt ömlengeni, meg nagy szavakat használni, de egyszerűen fantasztikus volt:) Az első sorban ültem, ott játszott tőlem szó szerint pár méterre... Zseniális alakítás, csodás hang (khm, és akkor a felsőtestét még meg se említettem..:$ ) Szóval meghatározó élmény volt.
3

#20 Felhasználó nem aktív   Esp86 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2014. március 30. - 14:00:02

Üzenet megtekintéseIdézés: _temodi_ - Dátum: 2014. március 30. - 05:21:40

Hmm... szerintem valamit félreértettél... :)

A JVI sosem okozott még csalódást számomra, jó szórakozást hozzá! :)

Igazad lehet, ezzel a szereposztással nem lehet mellélőni:)Majd mesélek!
0

Topik megosztása:

• 7399 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó