Startlap fórum:: Szabó P. Szilveszter - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 7414 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szabó P. Szilveszter

#1 Felhasználó nem aktív   Sun 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 735

Elküldve: 2015. március 03. - 23:22:37

Szilveszter is fellép 2015. május 10-én 14 órakor az 5. alkalommal megrendezésre kerülő Hangok a gyermekekért jótékonysági musical és operett gálán, a Vigadóban.

Jegyek kaphatók a hangokagyermekekert@gmail.com címen, illetve hamarosan a Vigadó jegypénztárában és rendszerében.

https://www.facebook...?type=1
5

#2 Felhasználó nem aktív   Mansikka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 115

Elküldve: 2015. március 03. - 21:10:24

Egyetértek, nagyon ügyesek voltak a fiatalok!!!! :) Nekem Balázs, Pirgel Dávid és Panna volt a kedvencem. Ja, és Dini! ;)

Annát és Szilt imádtam!!!! <3

A megerőszakolós résznél én nagyon kivoltam casárnap és tegnap is! :'( Meg is könnyeztem! Mennyire hiteles volt!
2

#3 Felhasználó nem aktív   Esp86 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 132

Elküldve: 2015. március 03. - 17:26:01

Igen, a kisfiú is tényleg nagyon cuki volt!:) Amikor leeresztették azt a meredek falat, nekem az volt az első gondolatom, hogy: Úristen, ugye ezen senki nem fog le-fel mászni?:)
És hát a Művész Úr közelében lenni... Olyan kisugárzása van, hogy emberlánya legyen a talpán, aki ellenáll neki!:) <3
3

#4 Felhasználó nem aktív   harmony 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.220

Elküldve: 2015. március 03. - 05:30:56

Tényleg valami különleges élmény a darab, Szil és Anna hú de zseniális, de a többiek is: Jantyik, Topi, Vera, Zalán, Dénes, Pirgel Dávid, GAM, Balázs, Panna...Ja és a pici fiú nagyon-nagyon édes :lol:
És milyen bizalommal feküdt Szil karjában és ahogy nézett rá!
A tegnapi előadás is fantasztikus volt :rolleyes: egy csoda.
Én akkor láttam először, amikor Annának még nem volt gyermeke, és most szerintem még tökélesebben alakította a karaktert (pedig korábban is remek volt). Nagyon örülök, hogy már visszavette a szerepet..
Volt egy kicsit ijesztő jelenet, amikor Szil segíti lejönni Annát, hát Szil lába kicsit megcsúszott. De minden rendben volt.
Ez a darab a fiataloknak ráadásul nagy lehetőség, hiszen annyi karaktert hoznak egymás után. De igen jók voltak, nagy gratula mindenkinek.

Szerkesztve harmony által: 2015. március 03. - 05:35:44

7

#5 Felhasználó nem aktív   Mansikka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2015. március 03. - 00:16:04

Üzenet megtekintéseIdézés: Esp86 - Dátum: 2015. március 02. - 09:24:32

Ha nem bánjátok, egy kis beszámoló a tegnapi Kaukázusiról: (Megpróbálok nem ömlengeni túlságosan!:)
Szóval, egész különleges élmény volt! Más, mint amiket eddig láttam az Opiban. Sokkal komolyabb, drámaibb, mélyebb. Az érdekes történet, a jó poénok, és a szép zene mellett amit leginkább szerettem ebben az egészben, az a közelség. Konkrétan pár méterre zajlik előttünk a történet, egész közel kerülhetünk Hozzájuk, ami számomra már eleve akkora csoda, hogy néha alig tudtam a sztorira koncentrálni az izgalomtól!:$:) Volt pl. néhány olyan rész, amikor a Művész úr (aki egyébként szuper volt most is) odaül a közönség közé (ráadásul pont pár széknyire tőlem!:) Kedvem lett volna előrehajolni hozzá, hogy megsimizzem egy kicsit:$:) (Mellesleg megcsodálhattuk Dini pőre testét is, igaz, "csak" hátulról:) Kiemelném még Peller Annát is, aki ebben a szerepben is remeket alkotott! Ajánlom mindenkinek, gyönyörű darab, és kicsit más oldalukról mutatkoznak meg benne kedvenceink!
Összegezve: Köszönöm az élményt!!:)

Köszönöm a beszámolót!!! Tényleg fantasztikus volt! :) Tegnap Szilveszter először másfél méterre ült le tőlem. Hú, meg sem mertem moccani! :) Aztán a 2. felvonásban konkrétan mellém! Juj, de megijedtem! :) Szegény, úgy szipogott!

Nagyon tetszett a csapat is! És a dalokat is imádtam!!! <3

Szerkesztve Mansikka által: 2015. március 03. - 00:18:34

3

#6 Felhasználó nem aktív   Esp86 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2015. március 02. - 09:24:32

Ha nem bánjátok, egy kis beszámoló a tegnapi Kaukázusiról: (Megpróbálok nem ömlengeni túlságosan!:)
Szóval, egész különleges élmény volt! Más, mint amiket eddig láttam az Opiban. Sokkal komolyabb, drámaibb, mélyebb. Az érdekes történet, a jó poénok, és a szép zene mellett amit leginkább szerettem ebben az egészben, az a közelség. Konkrétan pár méterre zajlik előttünk a történet, egész közel kerülhetünk Hozzájuk, ami számomra már eleve akkora csoda, hogy néha alig tudtam a sztorira koncentrálni az izgalomtól!:$:) Volt pl. néhány olyan rész, amikor a Művész úr (aki egyébként szuper volt most is) odaül a közönség közé (ráadásul pont pár széknyire tőlem!:) Kedvem lett volna előrehajolni hozzá, hogy megsimizzem egy kicsit:$:) (Mellesleg megcsodálhattuk Dini pőre testét is, igaz, "csak" hátulról:) Kiemelném még Peller Annát is, aki ebben a szerepben is remeket alkotott! Ajánlom mindenkinek, gyönyörű darab, és kicsit más oldalukról mutatkoznak meg benne kedvenceink!
Összegezve: Köszönöm az élményt!!:)
5

#7 Felhasználó nem aktív   Esp86 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2015. március 01. - 09:30:08

Húú, legyen már este!:)) http://www.operett.h...kor/125/6061/10
3

#8 Felhasználó nem aktív   Esp86 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2015. február 21. - 15:47:14

Idézés: Mansikka - Dátum: 2015. február 21. - 14:16:47

Imádom őket!!! :)

Őket csak imádni lehet!:) Szuperek együtt, a legjobbat hozzák ki egymásból!
1

#9 Felhasználó nem aktív   Mansikka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2015. február 21. - 14:16:47

Idézés: Esp86 - Dátum: 2015. február 21. - 10:02:00

Miért van az, hogy ezt sose tudom megunni? :)

Imádom őket!!! :)
2

#10 Felhasználó nem aktív   harmony 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.220

Elküldve: 2015. február 21. - 11:23:03

Idézés: Esp86 - Dátum: 2015. február 21. - 10:02:00

Mert annyira jók...:rolleyes:
3

#11 Felhasználó nem aktív   Esp86 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2015. február 21. - 10:02:00

1

#12 Felhasználó nem aktív   Timcsi 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 554

Elküldve: 2015. február 17. - 10:25:37

Ma este Szilveszter lesz MÁZs helyett a Miss Saigonban :) Legalábbis a honlap szerint. :)

Szerkesztve Timcsi által: 2015. február 17. - 10:26:40

1

#13 Felhasználó nem aktív   szo3 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 108

Elküldve: 2015. február 17. - 08:51:29

Idézés: Mansikka - Dátum: 2015. február 15. - 14:15:03

Nekem új volt ez! :) De örülök, h külföldön is ilyen elismertek a színészeink! :)

A finn barátnőd, akkor értheti a nicknevemet! :D Ez is finnül van!

Hát Nyugaton tényleg nagyon drága a színház. Londonba huszonvalahányezerért néztem meg a Fantomot, és nem tetszett jobban, mint a Madáchban… és az egész nézőtér olyan volt mint a multiplexben! Senki sem tisztelte meg a helyet… kajálás, ivás, nejonzacsi a nézőtéren… :/

Hát mostmár én is értem, így, hogy megmondtad, milyen nyelven van :)Meg hát ugye a profilképed is árulkodó :D

Nekem az is a bajom a nyugati színházakkal, hogy olyan óriási nézőterük van, ami egy moziba is sok lenne (pedig ott kivetítőn, közelebbről látod az arcokat), olyan távolról már szerintem élvezhetetlen az élő előadás. Szerintem nagyjából az itthoni arányok a jók. Attól meg konkrétan rosszul vagyok, ha a színházban is olyan igénytelenül viselkednek az embereke, mint ahogy a moziban szoktak :/
0

#14 Felhasználó nem aktív   Mansikka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2015. február 15. - 14:16:03

Üzenet megtekintéseIdézés: Esp86 - Dátum: 2015. február 12. - 22:31:24

http://www.operett.h...kor/125/6061/10 Na végre feltették. Elég erős mezőny, fantasztikus lesz!:)

Az összesen ott leszünk! :)
2

#15 Felhasználó nem aktív   Mansikka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2015. február 15. - 14:15:03

Üzenet megtekintéseIdézés: szo3 - Dátum: 2015. február 14. - 15:53:49

Pedig vannak bőven külföldi rajongói, simán rájuk lehet bukkanni külföldi musicales fórumokon. Én is ott ismerkedtem össze még 2008-ban egy finn lánnyal, akinek annyira megtetszett a magyar Elisabeth, hogy még a nyelvünket is megtanulta hogy értse. Rendszeresen jár Magyarországra, és abszolút képben van az Operett színészeivel, Szilveszter a nagy kedvence neki is :) Ő rajta keresztül találkoztam már orosz illetve lengyel és német rajongóival is a színháznak illetve a színészeinek. Megjegyzem a nyugati,és a skandináv országok lakóinak nem nagy kunszt, hogy ideutazzanak egy két hétre évente és színházba menjenek. Ezerszer jobbak az anyagi körülményeik :) Bécsbe is járnak meg Németországba, stb. Ez csak átlag magyar pénztárcával tűnik elképzelhetetlennek. :( Amúgy rajongásukat jól jelzi, hogy bizony ők is csinálnak fanvideókat a yt-ra, amivel csak hozzájárulnak a musicalszínészeink ismeretségének növeléséhez. Szóval még egy dolog amire jó az internet :D (És akkor a több száz kidíszített msn ikonról, amit róluk készítettek régebben, még nem is beszéltem :D )

Nekem új volt ez! :) De örülök, h külföldön is ilyen elismertek a színészeink! :)

A finn barátnőd, akkor értheti a nicknevemet! :D Ez is finnül van!

Hát Nyugaton tényleg nagyon drága a színház. Londonba huszonvalahányezerért néztem meg a Fantomot, és nem tetszett jobban, mint a Madáchban… és az egész nézőtér olyan volt mint a multiplexben! Senki sem tisztelte meg a helyet… kajálás, ivás, nejonzacsi a nézőtéren… :/
1

#16 Felhasználó nem aktív   karikaguriga 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 5.699

Elküldve: 2015. február 14. - 16:37:21

Üzenet megtekintéseIdézés: Mansikka - Dátum: 2015. február 04. - 12:40:52

kiderült, hogy SVÉDORSZÁGBÓL!! YT-on látta a videóit, és már 2 darabban látta élőben is(Szépség és szörnyeteg, R&J). Hát ilyenről sem hallottam még!!! Magyar színész esetében legalábbis nem! :)

én hallottam ilyeneket, és -tegyem hozzá -megtehetik :)
0

#17 Felhasználó nem aktív   szo3 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2015. február 14. - 15:56:42

A 7óra7 kedvenc alkotók (nem csak színészek) összesített toplistájában 18. helyen tanyázik Szilveszter!

http://7ora7.hu/kozr...kedvenc_alkotok

Minden elismerésem! Sokan szeretjük! :)
3

#18 Felhasználó nem aktív   szo3 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2015. február 14. - 15:53:49

Üzenet megtekintéseIdézés: Mansikka - Dátum: 2015. február 04. - 12:40:52

Tegnap érdekes találkozásban volt részem. Már annak örültem, hogy Szerényi helyett Szilveszter volt Rhett Butler.

Az előadás előtt odajött hozzánk az egyik jegykezelő néni, hogy beszélünk-e angolul, mert nem érti, mit kérdez az egyik néző. Egy gót stílusú ruhában öltözött fiatal kislánynak kellett fordítani, szerintem kb. 20 lehetett. Megkérdezte, hogy hogyan adhat át ajándékot Szilveszternek. Elmutogattam neki, hogy merre van a művészbejáró, de aztán mondtam neki, hogy csatlakozzon hozzánk, úgyis meg szeretnénk kérdezni, hogy ma is ő lesz az EFSZ-ben. Eddig ez nem is olyan érdekes, viszont kérdeztem, hogy honnan jött, és kiderült, hogy SVÉDORSZÁGBÓL!! YT-on látta a videóit, és már 2 darabban látta élőben is(Szépség és szörnyeteg, R&J). Hát ilyenről sem hallottam még!!! Magyar színész esetében legalábbis nem! :)

Az előadás után létrejött a találkozó! Szilveszter nagyon jó hangulatban jött ki, megkapta az ajándékát is! Nagyon cuki volt a kislány! Szegény remegett mint a nyárfalevél!

Pedig vannak bőven külföldi rajongói, simán rájuk lehet bukkanni külföldi musicales fórumokon. Én is ott ismerkedtem össze még 2008-ban egy finn lánnyal, akinek annyira megtetszett a magyar Elisabeth, hogy még a nyelvünket is megtanulta hogy értse. Rendszeresen jár Magyarországra, és abszolút képben van az Operett színészeivel, Szilveszter a nagy kedvence neki is :) Ő rajta keresztül találkoztam már orosz illetve lengyel és német rajongóival is a színháznak illetve a színészeinek. Megjegyzem a nyugati,és a skandináv országok lakóinak nem nagy kunszt, hogy ideutazzanak egy két hétre évente és színházba menjenek. Ezerszer jobbak az anyagi körülményeik :) Bécsbe is járnak meg Németországba, stb. Ez csak átlag magyar pénztárcával tűnik elképzelhetetlennek. :( Amúgy rajongásukat jól jelzi, hogy bizony ők is csinálnak fanvideókat a yt-ra, amivel csak hozzájárulnak a musicalszínészeink ismeretségének növeléséhez. Szóval még egy dolog amire jó az internet :D (És akkor a több száz kidíszített msn ikonról, amit róluk készítettek régebben, még nem is beszéltem :D )

Szerkesztve szo3 által: 2015. február 14. - 15:54:19

1

#19 Felhasználó nem aktív   Mansikka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2015. február 12. - 22:37:40

Üzenet megtekintéseIdézés: Esp86 - Dátum: 2015. február 12. - 22:31:24

http://www.operett.h...kor/125/6061/10 Na végre feltették. Elég erős mezőny, fantasztikus lesz!:)

Nagyon várom, kíváncsi vagyok rá!!! :)
2

#20 Felhasználó nem aktív   Esp86 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2015. február 12. - 22:31:24

2

Topik megosztása:

• 7414 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó