Startlap fórum:: Szabó P. Szilveszter - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 7411 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szabó P. Szilveszter

#1 Felhasználó nem aktív   SzabóÁgi 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 71

Elküldve: 2014. december 15. - 08:41:58

Idézés: SzabóÁgi - Dátum: 2014. december 11. - 14:28:13

Gájer Bálint énekli.

Most kaptam egy pontosítást! Nem Gájer Bálint énekli a Merci karácsonyi reklámját, hanem Magyar Bálint. Elnézést a pontatlanságért!!!

Köszönöm az infót!!! :)
1

#2 Felhasználó nem aktív   ktiszti30 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.236

Elküldve: 2014. december 14. - 20:15:39

https://www.facebook...?type=1 január 30

Szerkesztve ktiszti30 által: 2014. december 14. - 20:18:09

2

#3 Felhasználó nem aktív   harmony 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 979

Elküldve: 2014. december 11. - 17:29:18

Üzenet megtekintéseIdézés: Szilfanka - Dátum: 2014. december 10. - 12:24:03

Még nem, de ha nem Szilveszter énekli nem is nagyon érdekel

Én is nagyon szerettem Sziltől a Mercit, nekem is az ő hangján az igazi.

Szerkesztve harmony által: 2014. december 11. - 17:29:42

2

#4 Felhasználó nem aktív   banyi 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 6.502

Elküldve: 2014. december 11. - 15:26:00

Üzenet megtekintéseIdézés: SzabóÁgi - Dátum: 2014. december 11. - 14:28:13

Gájer Bálint énekli.

Basszus, ezt ennyire benéztem? Elnézést!
0

#5 Felhasználó nem aktív   SzabóÁgi 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 71

Elküldve: 2014. december 11. - 14:28:13

Gájer Bálint énekli.
0

#6 Felhasználó nem aktív   fecs 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.574

Elküldve: 2014. december 11. - 12:50:12

Üzenet megtekintéseIdézés: Bobinet - Dátum: 2014. december 03. - 12:28:47

http://www.mediaklik...rszagszeretlek/
Nov.30-i adás, 19. perctől :D Szervét Tibornak jó ízlése van ^^

nem tudom, milyen lista az, de alapvetően hiányos :)
0

#7 Felhasználó nem aktív   fecs 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.574

Elküldve: 2014. december 11. - 12:45:54

Szerintem nem.

én láttam, a képi világa rendben van, de a hang...?

nem tudják, mi a jó...
0

#8 Felhasználó nem aktív   Szilfanka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 188

Elküldve: 2014. december 10. - 12:24:03

Üzenet megtekintéseIdézés: banyi - Dátum: 2014. december 07. - 00:42:34

Karácsonyi Merci reklám megvolt?

0

#9 Felhasználó nem aktív   ktiszti30 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.236

Elküldve: 2014. december 09. - 22:02:38

SZILVESZTER Csókos asszony
A buli és a szórakozás azonban már korábban elkezdődik. Formabontó Csókos asszony előadásra számíthat a közönség, hiszen a főszerepeket játszó Huszti Péter, Kékkovács Mara, Dolhai Attila, Peller Károly, Szendy Szilvi, Oszvald Marika és Faragó András mellett Tarpataky Báró vendége lesz az előadásban Nádasi Veronika és Szabó P. Szilveszter, akik extra és meglepetés produkciókkal készülnek.
0

#10 Felhasználó nem aktív   banyi 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 6.502

Elküldve: 2014. december 07. - 00:42:34

Karácsonyi Merci reklám megvolt?
0

#11 Felhasználó nem aktív   Bobinet 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 296
  • HelységBudapest

Elküldve: 2014. december 03. - 12:28:47

http://www.mediaklik...rszagszeretlek/
Nov.30-i adás, 19. perctől :D Szervét Tibornak jó ízlése van ^^
2

#12 Felhasználó nem aktív   szprof 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 123

Elküldve: 2014. december 01. - 22:02:51

Üzenet megtekintéseIdézés: Szilfanka - Dátum: 2014. december 01. - 14:57:38

Felfoghatatlan, hogy nem láthatom többet! :(

Szerkesztve szprof által: 2014. december 01. - 22:04:08

0

#13 Felhasználó nem aktív   Szilfanka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2014. december 01. - 21:46:44

http://tv2.hu/musora...sten_penze.html
0

#14 Felhasználó nem aktív   Szilfanka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2014. december 01. - 14:57:38

https://www.youtube....h?v=jHn6SUjr4go
1

#15 Felhasználó nem aktív   Esp86 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 114

Elküldve: 2014. november 30. - 23:22:27

Üzenet megtekintéseIdézés: scorpion81 - Dátum: 2014. november 30. - 16:44:55

Isten pénze
2014.11.29. 15:00

Egy lélegzetvétel

A darab nagyon tetszett. Összességében pozitív benyomással és élménnyel távoztam. Az első felvonás végén csodálkoztam, hogy már vége, hisz mintha a művész úr csak most vett volna egy nagy lélegzetet, hogy szétfújja varázsporát, mellyel elrepít a szétporladó emlékek és egy kicsit a szertefoszlott álmok világába.
A darab elején nagyon jó és melengető a megjelenő humor. Mely kitart annyira az emlékével, hogy a később megjelenő bírhatatlan feszültség láncain kissé lazítson.

Az első jelenetek még derűsek és valahogy van olyan erejük, hogy elfeledtessék velünk, hogy hová is tart ez az út. A művész úr arcjátékát figyelni egy külön darab volt számomra. Úgy változott jelenetről jelenetre, pillanatról pillanatra, ahogy az események egyre súlyosabbá tették azokat a láncokat, melyeket ő már viselt, Scrooge-t pedig vészjóslóan fenyegették. Az a félmosoly az arcán az első jeleneteknél, az a kacaj, mely később sötét, tán vádló tekintetbe megy át. Marley halott, mégis számomra szinte a legélőbb figura volt a színpadon.

Kissé gyorsan haladtunk azért a történetben szuszpenzióként adagolva a tanulságot, hogy gyorsan hasson, de ettől függetlenül elvarázsolt és tetszett.

Kivéve a világító kereszttel és koporsóval fűszerezett szado-mazora emlékeztető jelenet, megspékelve egy borzalmas rap számmal. Talán a szám kibírható lenne, ha nem ez lenne a háttér. Talán Somogyi Szilárd összekeverte az éjjeli szekrényén kicsit a könyveket és épp A szürke ötven árnyalata játszó szobás jeleneteinél tartott, mikor ez a jelenet megszületett a fejében.

A művész úrnak gratulálnom kell, mert ismét olyan valakit teremtett meg a színpadon, akit még nem láttam tőle. S, ami a legfontosabb, hogy hitelesen. Marley úgy érzem megszületett.

Kicsit tartottam ettől az estétől. Bevallom saját magam és az előítéleteim miatt. Persze tudom az vesse az első követ… De hát ezt éreztem és ezt nehéz befolyásolni. Kicsit ... mi a jó szó? ... haragudtam?, csalódtam?, nem értettem? ezt a Jóban-rosszban-os szereplést. Annyira, hogy még bele se néztem kit, mit, miért, hogyan… Féltem, hogy most nem fogok tudni ugyanúgy nézni Szilveszterre, mint eddig. De szerencsére tévedtem. Bármilyen bűvkörbe vont be engem (és másokat) anno, még tart. Talán számomra ez volt a legnagyobb tanulság tegnap. Hogy lássunk túl dolgokon, amik nem fontosak, hogy megláthassuk, ami az és ott van mögötte és csak arra vár, hogy felfedezzük. Én most egy kicsit újra felfedeztem Szilvesztert és örülök neki, hogy még mindig azt az őszinteséget és tartást sugárzó EMBERT láttam, akit egyszer már megtaláltam. A személyes megjegyzésekért elnézést kérek, de nekem egy kicsit erről szólt a tegnap este.

Én is most láttam a darabot, és teljesen egyet értek veled! Nekem nagyon tetszett (Főleg Földes Tamás és természetesen a Művész úr!!:) Szép zene, szép történet, vidám is, drámai is, néhol mesés, néhol romantikus, minden benne van. Szilveszter ebben a szerepben is fantasztikus, mintha rá írták volna!:)
1

#16 Felhasználó nem aktív   szprof 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 123

Elküldve: 2014. november 30. - 21:57:52

Üzenet megtekintéseIdézés: Bobinet - Dátum: 2014. november 30. - 21:42:29

http://www.pecsiujsa...volt-igazgatoja
Ugyan Szilveszter topicja, de Az ördög miatt úgy gondoltam, ide illő. Nyugodjék békében Balikó Tamás :(
Olyan ritkán járok erre, akkor is rossz hírt hozok...

Jaj, ez borzasztó! Nyugodjon békében!
0

#17 Felhasználó nem aktív   Bobinet 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 296
  • HelységBudapest

Elküldve: 2014. november 30. - 21:42:29

http://www.pecsiujsa...volt-igazgatoja
Ugyan Szilveszter topicja, de Az ördög miatt úgy gondoltam, ide illő. Nyugodjék békében Balikó Tamás :(
Olyan ritkán járok erre, akkor is rossz hírt hozok...
0

#18 Felhasználó nem aktív   scorpion81 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.663

Elküldve: 2014. november 30. - 16:44:55

Isten pénze
2014.11.29. 15:00

Egy lélegzetvétel

A darab nagyon tetszett. Összességében pozitív benyomással és élménnyel távoztam. Az első felvonás végén csodálkoztam, hogy már vége, hisz mintha a művész úr csak most vett volna egy nagy lélegzetet, hogy szétfújja varázsporát, mellyel elrepít a szétporladó emlékek és egy kicsit a szertefoszlott álmok világába.
A darab elején nagyon jó és melengető a megjelenő humor. Mely kitart annyira az emlékével, hogy a később megjelenő bírhatatlan feszültség láncain kissé lazítson.

Az első jelenetek még derűsek és valahogy van olyan erejük, hogy elfeledtessék velünk, hogy hová is tart ez az út. A művész úr arcjátékát figyelni egy külön darab volt számomra. Úgy változott jelenetről jelenetre, pillanatról pillanatra, ahogy az események egyre súlyosabbá tették azokat a láncokat, melyeket ő már viselt, Scrooge-t pedig vészjóslóan fenyegették. Az a félmosoly az arcán az első jeleneteknél, az a kacaj, mely később sötét, tán vádló tekintetbe megy át. Marley halott, mégis számomra szinte a legélőbb figura volt a színpadon.

Kissé gyorsan haladtunk azért a történetben szuszpenzióként adagolva a tanulságot, hogy gyorsan hasson, de ettől függetlenül elvarázsolt és tetszett.

Kivéve a világító kereszttel és koporsóval fűszerezett szado-mazora emlékeztető jelenet, megspékelve egy borzalmas rap számmal. Talán a szám kibírható lenne, ha nem ez lenne a háttér. Talán Somogyi Szilárd összekeverte az éjjeli szekrényén kicsit a könyveket és épp A szürke ötven árnyalata játszó szobás jeleneteinél tartott, mikor ez a jelenet megszületett a fejében.

A művész úrnak gratulálnom kell, mert ismét olyan valakit teremtett meg a színpadon, akit még nem láttam tőle. S, ami a legfontosabb, hogy hitelesen. Marley úgy érzem megszületett.

Kicsit tartottam ettől az estétől. Bevallom saját magam és az előítéleteim miatt. Persze tudom az vesse az első követ… De hát ezt éreztem és ezt nehéz befolyásolni. Kicsit ... mi a jó szó? ... haragudtam?, csalódtam?, nem értettem? ezt a Jóban-rosszban-os szereplést. Annyira, hogy még bele se néztem kit, mit, miért, hogyan… Féltem, hogy most nem fogok tudni ugyanúgy nézni Szilveszterre, mint eddig. De szerencsére tévedtem. Bármilyen bűvkörbe vont be engem (és másokat) anno, még tart. Talán számomra ez volt a legnagyobb tanulság tegnap. Hogy lássunk túl dolgokon, amik nem fontosak, hogy megláthassuk, ami az és ott van mögötte és csak arra vár, hogy felfedezzük. Én most egy kicsit újra felfedeztem Szilvesztert és örülök neki, hogy még mindig azt az őszinteséget és tartást sugárzó EMBERT láttam, akit egyszer már megtaláltam. A személyes megjegyzésekért elnézést kérek, de nekem egy kicsit erről szólt a tegnap este.
3

#19 Felhasználó nem aktív   csubul 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.861

Elküldve: 2014. november 29. - 21:02:48

A Merci reklám amúgy megvan az újaknak? Berakom.

4

#20 Felhasználó nem aktív   Esp86 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 114

Elküldve: 2014. november 29. - 20:58:49

Üzenet megtekintéseIdézés: csubul - Dátum: 2014. november 29. - 17:41:05

Nekem a reklámokban szereplés se von le semmit az egyéb produkcióiból, pedig az talán még eggyel lejjebbi szint
Neki is volt a Merci (ami még igényes is volt), de több színész volt már reklámarc (meg hát jelenidőben) és semmi gond ezzel.
Sőt, még azt mondom, hogy csináltassák velük, mint amatőrökkel, ők legalább értenek hozzá meg nem hiszem, hogy túl jól el vannak eresztve pénzzel, ha csak színházaznak.

Egyetértek, szerintem mindenképp előny ha minél többen megismerik ezeket a fantasztikus tehetségeket! Valószínűleg (sajnos) többen néznek jóbanrosszbant, mint színdarabokat...
0

Topik megosztása:

• 7411 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó