Startlap fórum:: Dolhai Attila - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 11090 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Dolhai Attila

#1 Felhasználó nem aktív   Renáta 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 126
  • HelységBudapest

Elküldve: Ma, 12:10 45

Sziasztok!

ELADÓ
2 jegy a ma délutáni Chicagói hercegnőre a 2. sor közepére 5000 Ft helyett 4500 Ft/db áron.
A jegyek e-ticketek, e-mailben is át tudom küldeni.

info: reni2003(kukac) gmail.com vagy privát üzenetben

Köszi :)
0

#2 Felhasználó nem aktív   hannacska 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 318

Elküldve: 2016. december 09. - 10:14:49

Attila bárhonnan távozna is, mindenhol éreznénk a hiányát.
A képek a musicalgáláról:
https://www.facebook...157884336475501
2

#3 Felhasználó nem aktív   Cserri 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 30

Elküldve: 2016. december 08. - 14:23:00

Üzenet megtekintéseIdézés: Judithh - Dátum: 2016. december 08. - 14:18:17

Igen, nem Pest, de ha valaki el akar érni valamit, azt el is tudja érni, csak tenni kell érte. Nem hiszem, hogy Szolnokra például úgy kötelezték, hogy menjen JKSZ-t játszani. (mellesleg örök hálám érte! :D )

Ennyit sikerült elérnie. Sztem a Madáchba sohasem engedték volna át játszani.
0

#4 Felhasználó nem aktív   Judithh 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 8.425

Elküldve: 2016. december 08. - 14:18:17

Üzenet megtekintéseIdézés: Cserri - Dátum: 2016. december 08. - 14:01:11

Az nem Pest...

Igen, nem Pest, de ha valaki el akar érni valamit, azt el is tudja érni, csak tenni kell érte. Nem hiszem, hogy Szolnokra például úgy kötelezték, hogy menjen JKSZ-t játszani. (mellesleg örök hálám érte! :D )
0

#5 Felhasználó nem aktív   Cserri 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2016. december 08. - 14:01:11

Üzenet megtekintéseIdézés: Judithh - Dátum: 2016. december 08. - 14:00:21

Miskolcra kiengedték. Régebben Szolnokra is. Erre mondtam, h nincs lehetetlen...

Az nem Pest...
0

#6 Felhasználó nem aktív   Judithh 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2016. december 08. - 14:00:21

Üzenet megtekintéseIdézés: Bajaderom - Dátum: 2016. december 08. - 13:57:16

Az okot én sem tudom, csak valahogy nem hiszem, hogy ha mindenkit kiengednek haknizni Pestre, vele direkt kiszúrna a színház.
Abban igazad van, hogy ő máshol nem nagyon játszik sajnos, de ennek az okát sem tudjuk.

Miskolcra kiengedték. Régebben Szolnokra is. Erre mondtam, h nincs lehetetlen...
0

#7 Felhasználó nem aktív   Bajaderom 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 260

Elküldve: 2016. december 08. - 13:57:16

Üzenet megtekintéseIdézés: Cserri - Dátum: 2016. december 08. - 13:47:42

Érdekes, hogy mégsem haknizik évek óta Pesten vagy Pest közvetlen közelében, valamint még mások játszanak pl. a Madáchban, ő sohasem játszott ott.

Az okot én sem tudom, csak valahogy nem hiszem, hogy ha mindenkit kiengednek haknizni Pestre, vele direkt kiszúrna a színház.
Abban igazad van, hogy ő máshol nem nagyon játszik sajnos, de ennek az okát sem tudjuk.
0

#8 Felhasználó nem aktív   Cserri 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2016. december 08. - 13:47:42

Üzenet megtekintéseIdézés: Bajaderom - Dátum: 2016. december 08. - 13:40:10

Szerintem ugyanannyira mint a többieket őt is kiengednék. Miért bánnának vele máshogy?

Érdekes, hogy mégsem haknizik évek óta Pesten vagy Pest közvetlen közelében, valamint még mások játszanak pl. a Madáchban, ő sohasem játszott ott.
0

#9 Felhasználó nem aktív   Bajaderom 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2016. december 08. - 13:40:10

Üzenet megtekintéseIdézés: Cserri - Dátum: 2016. december 08. - 13:32:49

Azért azt be kell látnod, hogy Attilának jóval kevesebb lehetősége van, mint más musical színészeknek, mert még egy nyomorult haknira sem engedi ki a színház, ha az Pesten van. Így ha egy remek musical jogait egy másik nagy színház kapja meg, esélye sincs. Mindeközben az operettes musical repertoár önmagában elég szegényes.

Szerintem ugyanannyira mint a többieket őt is kiengednék. Miért bánnának vele máshogy?
0

#10 Felhasználó nem aktív   Judithh 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2016. december 08. - 13:39:19

Üzenet megtekintéseIdézés: Cserri - Dátum: 2016. december 08. - 13:32:49

Azért azt be kell látnod, hogy Attilának jóval kevesebb lehetősége van, mint más musical színészeknek, mert még egy nyomorult haknira sem engedi ki a színház, ha az Pesten van. Így ha egy remek musical jogait egy másik nagy színház kapja meg, esélye sincs. Mindeközben az operettes musical repertoár önmagában elég szegényes.

Most erre mit mondjak? Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.
0

#11 Felhasználó nem aktív   Cserri 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2016. december 08. - 13:32:49

Üzenet megtekintéseIdézés: Judithh - Dátum: 2016. december 08. - 13:22:34

Az idő könyörtelen, senki felett nem áll meg sajnos, de egy negyven éves pasi azért még nem mondható öregnek. Pláne nem színpadon. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy ugyanazt szeretném, mint ami régen volt, mert értelemszerűen az lehetetlen, de ahogy számtalan más idősebb musical színész megtalálja a maga helyét, szerepeit az idő múlásával is, úgy Attila is megtalálhatta volna. Én például ezer éve megnézném a Jekyllben. Vagy Anna Kareninában. :)

0

#12 Felhasználó nem aktív   Judithh 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2016. december 08. - 13:22:34

Üzenet megtekintéseIdézés: Cserri - Dátum: 2016. december 08. - 10:43:19

Nekem minden darabból hiányzik, amiben nincs benne!!!! :) Érdekelne egyébként, hogy szerintetek most, hogy lassan betölti a 40-et, mely zenés darabok főszerepe lenne hozzá méltó? Mert azt nem akarhatjátok, hogy fiatalabb, huszonéves karakterekre írt musicalekben tűnjön fel mellékszerepekben. Az a pályája lefele ívelését jelentené, és nem is lenne túl sokat a színpadon. Tehát ha Attila visszatérne a musicalek világába, mit gondoltok, milyen előadásokat kellene játszania a színháznak, hogy olyan gyakran és olyan címszerepekben tündökölhessen, mint a régi szép időkben. Lássuk a repertoárt! Kezdem én: Elisabeth - Halál, Nyomorultak - Jean Valjean, Rudolf - Rudolf, Ghost - Sam ...

Mindettől függetlenül azért megjegyezném, hogy én nagyon szeretem őt Operettekben is, sztem elegáns bonbiván, jól állnak neki ezek a karakterek. Ezen kívül az, hogy a hangja érettebb lett, sokkal szerencsésebb, mintha elkopott volna, ami annyira jellemző a musical műfajban, különösen az Operettszínházban, ahol üvöltetik a szólistákat.

Az idő könyörtelen, senki felett nem áll meg sajnos, de egy negyven éves pasi azért még nem mondható öregnek. Pláne nem színpadon. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy ugyanazt szeretném, mint ami régen volt, mert értelemszerűen az lehetetlen, de ahogy számtalan más idősebb musical színész megtalálja a maga helyét, szerepeit az idő múlásával is, úgy Attila is megtalálhatta volna. Én például ezer éve megnézném a Jekyllben. Vagy Anna Kareninában. :)
0

#13 Felhasználó nem aktív   Cserri 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2016. december 08. - 13:09:24

Víg özvegy szereposztás:
https://www.facebook...?type=3
0

#14 Felhasználó nem aktív   Bajaderom 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2016. december 08. - 11:07:37

Idézés: Cserri - Dátum: 2016. december 08. - 10:43:19

Nekem minden darabból hiányzik, amiben nincs benne!!!! :) Érdekelne egyébként, hogy szerintetek most, hogy lassan betölti a 40-et, mely zenés darabok főszerepe lenne hozzá méltó? Mert azt nem akarhatjátok, hogy fiatalabb, huszonéves karakterekre írt musicalekben tűnjön fel mellékszerepekben. Az a pályája lefele ívelését jelentené, és nem is lenne túl sokat a színpadon. Tehát ha Attila visszatérne a musicalek világába, mit gondoltok, milyen előadásokat kellene játszania a színháznak, hogy olyan gyakran és olyan címszerepekben tündökölhessen, mint a régi szép időkben. Lássuk a repertoárt! Kezdem én: Elisabeth - Halál, Nyomorultak - Jean Valjean, Rudolf - Rudolf, Ghost - Sam ...

Mindettől függetlenül azért megjegyezném, hogy én nagyon szeretem őt Operettekben is, sztem elegáns bonbiván, jól állnak neki ezek a karakterek. Ezen kívül az, hogy a hangja érettebb lett, sokkal szerencsésebb, mintha elkopott volna, ami annyira jellemző a musical műfajban, különösen az Operettszínházban, ahol üvöltetik a szólistákat.

Pl. a Lady Budapestben akar Veres Pál, akár Szurov ezerszer jobb lenne mint mondjuk a Sybillben Petrov, és MA-es Fersenje is sokkal jobb. Lehet nem azok a nagy musicalszerepek, de az operettes bonviván szerepeknél semmivel sem kisebbek, pláne nem rosszabbak.
Aztán van még pár olyan musical a világon, amiben vannak igazán neki való szerepek. Vagy írassanak neki. :D
4

#15 Felhasználó nem aktív   Cserri 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 2016. december 08. - 10:43:19

Üzenet megtekintéseIdézés: gazka - Dátum: 2016. december 08. - 09:47:05

Nekem egy kevésbé öblös, lefúrt láb nélküli hétköznapi hős jobban tetszett volna, de igen, nekem is ez az Attila hiányzik (illetve általában hiányzik, hogy színházban lássam őt. Én csak a musical énekes Attilárt rajongok - már az olasz szerelmes-rockénekes-dzsillavázó-nyálas dalos vonal sem, pláne az operett -, másban nem szívesen nézem, mert elpazaroltnak tartom, hogy az ő képességeivel "csak" egy-két dalra, pár percekre tűnik fel. Ahh, ha belegondolok, hogy Rudolfban/Mozartban nagyjából csak annyi időre ment ki a színpadról, amíg átöltözött, fáj a szívem :( )

2

#16 Felhasználó nem aktív   gazka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 5.132

Elküldve: 2016. december 08. - 09:47:05

Üzenet megtekintéseIdézés: Bajaderom - Dátum: 2016. december 07. - 23:46:18

Ez az Attila hiányzik nekem, aki ma énekelt a Musical gálán. :) :(

Nekem egy kevésbé öblös, lefúrt láb nélküli hétköznapi hős jobban tetszett volna, de igen, nekem is ez az Attila hiányzik (illetve általában hiányzik, hogy színházban lássam őt. Én csak a musical énekes Attilárt rajongok - már az olasz szerelmes-rockénekes-dzsillavázó-nyálas dalos vonal sem, pláne az operett -, másban nem szívesen nézem, mert elpazaroltnak tartom, hogy az ő képességeivel "csak" egy-két dalra, pár percekre tűnik fel. Ahh, ha belegondolok, hogy Rudolfban/Mozartban nagyjából csak annyi időre ment ki a színpadról, amíg átöltözött, fáj a szívem :( )

Szerkesztve gazka által: 2016. december 08. - 09:48:20

6

#17 Felhasználó nem aktív   Bajaderom 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2016. december 07. - 23:46:18

Ez az Attila hiányzik nekem, aki ma énekelt a Musical gálán. :) :(
8

#18 Felhasználó nem aktív   Saturday's 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 411

Elküldve: 2016. december 07. - 11:40:41

Látom ismét kitört a háború! :) Így végigolvasva az érveléseket, azt hiszem Zemga táborát fogom erősíteni a véleményemmel, de nem untatlak benneteket azzal, hogy ismételjem a mások által már leírtakat. Amúgy sem akarom elrontani a kedveteket éppen ma, mikor egy nagyszerű musicalgálára megyünk a Müpába, ahol minden csupa napfény és boldogság lesz. :D
6

#19 Felhasználó nem aktív   hannacska 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 318

Elküldve: 2016. december 07. - 11:16:08

Nekem is rengeteg kellemes élményem kötődik Attilához, bár rólam köztudott, hogy én nagyon szeretem az Operetteket, anyuval gyakran járunk az Operettszínházba. Nagy kedvencem volt a Csókos asszony, kizárólag Attilával szerettem nézni. De úgy gondolom az sem véletlen, hogy a Lili bárónőben a 10 év alatt sohasem sikerült őt pótolni.
6

#20 Felhasználó nem aktív   mlinda 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 286

Elküldve: 2016. december 06. - 10:44:29

Ezt már szeretem, mikor ilyen normálisan, ész érvekkel próbálunk "beszélgetni"! Lehet ezt így is csinálni és attól még lehet más a véleményünk! Én elfogadom a Tiédet, Te az enyémet, ez így kellene, hogy legyen. Nem értem miért kell amúgy itt folyton egymás nyakának esni, mint az óvodában csak azért, mert valakinek más a véleménye, vagy esetleg talán egy kicsit objektívebben látja a dolgokat? (Költői kérdés volt :D )
5

• 11090 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó