Startlap fórum:: Dolhai Attila - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 11051 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Dolhai Attila

#1 Felhasználó nem aktív   Judithh 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 8.135

Elküldve: Ma, 11:13 27

Üzenet megtekintéseIdézés: harmony - Dátum: 2016. február 07. - 14:06:44

Biztos vannak "titkos" fellépések, de sehol nincs kiírva (lassan már elvonási tünetek jelentkeznek...:P)

Nem titkosak azok, csak míg neked/nekem/akárkinek az operett gálák nem koncertek, addig másnak igen. Nekem mondjuk az operett-musical egyveleges haknik se azok, de ez már az én bajom. :D
2

#2 Felhasználó nem aktív   harmony 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.651

Elküldve: Tegnap, 19:24 51

Idézés: karikaguriga - Dátum: 2016. február 07. - 15:05:53

Győr:))Jöttök?

Ja igen, Katával :) Arra sajnos pont nem tudunk menni (de sajnálom!!!), az az időpont foglalt :(
De ez csak Egy, más nem színházi fellépésről nem tudok.
0

#3 Felhasználó nem aktív   karikaguriga 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 6.287

Elküldve: Tegnap, 15:05 53

Üzenet megtekintéseIdézés: harmony - Dátum: 2016. február 07. - 14:06:44

Hát ez az! Még operett és musical együtt is érdekelne, de mostanában semmi :(
A premier miatt? Vagy miért?
Biztos vannak "titkos" fellépések, de sehol nincs kiírva (lassan már elvonási tünetek jelentkeznek...:P)

Győr:))Jöttök?
1

#4 Felhasználó nem aktív   harmony 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.651

Elküldve: Tegnap, 14:06 44

Idézés: Rivombrosa - Dátum: 2016. február 07. - 11:53:27

Nem járunk, mert nincs mire. :(

Hát ez az! Még operett és musical együtt is érdekelne, de mostanában semmi :(
A premier miatt? Vagy miért?

Szerkesztve harmony által: Tegnap, 14:09 13

0

#5 Felhasználó nem aktív   Rivombrosa 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 2.970

Elküldve: Tegnap, 11:53 27

Üzenet megtekintéseIdézés: Zorika - Dátum: 2016. február 07. - 08:57:29

Aha, nem kötekedésből ... amire ti már nem jártok, mégis mindig jobban tudjátok, milyen volt Attila, mint az, aki ott volt.

Nem járunk, mert nincs mire. :(
0

#6 Felhasználó nem aktív   Bajaderom 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 177

Elküldve: Tegnap, 11:17 14

Üzenet megtekintéseIdézés: Zorika - Dátum: 2016. február 07. - 08:57:29

Aha, nem kötekedésből ... amire ti már nem jártok, mégis mindig jobban tudjátok, milyen volt Attila, mint az, aki ott volt.

Az a szerencse, hogy te vàlaszod tele volt jóindulattal, és nem személyeskedsz. Tudod, ezt szoktàtok a fejemhez vàgni. :D
Egyébként honnan tudod, hogy én mikor milyen fellépésre, előadàsra megyek el?

Szerkesztve Bajaderom által: Tegnap, 11:18 10

4

#7 Felhasználó nem aktív   Zorika 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 654

Elküldve: Tegnap, 08:57 29

Üzenet megtekintéseIdézés: Bajaderom - Dátum: 2016. február 06. - 18:28:43

Tényleg nem kötekedésből kérdezem, de milyen koncertekre jártok?

0

#8 Felhasználó nem aktív   Bajaderom 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 177

Elküldve: 2016. február 06. - 18:28:43

Üzenet megtekintéseIdézés: Zorika - Dátum: 2016. február 05. - 15:06:52

Sokan továbbra is járunk színházba, koncertre, tele vagyunk élménnyel, de nem szívesen osztjuk meg itt, max egymás között.

Tényleg nem kötekedésből kérdezem, de milyen koncertekre jártok?
2

#9 Felhasználó nem aktív   katab 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 5

Elküldve: 2016. február 06. - 16:23:26

Nem értek egyet, ami a csendet illeti. Azért van csend, mert már senki sem ír ide szívesen, abból csak veszekedés van. Sokan továbbra is járunk színházba, koncertre, tele vagyunk élménnyel, de nem szívesen osztjuk meg itt, max egymás között. Kinek hiányzik az, hogy, ha le merjük írni, hogy Attila igenis nagyon szépen énekli az operettet, akkor a torkának essenek? :(

Szerintem meg azért nem ír senki, mert nincs miről írni. Aki látott egy operettet, az látta az összeset, mind egy kaptafára van csinálva, csak egyikben Petrovnak hívják, a másikban Józsinak.
5

#10 Felhasználó nem aktív   Zene 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.528

Elküldve: 2016. február 05. - 21:34:25

Üzenet megtekintéseIdézés: Afroka - Dátum: 2016. február 05. - 13:36:57

Köszi :) Szóval egyáltalán nem jó, hogy operettet énekel.
Amikor jött ez a hír, úgy voltam vele, hogy oké, az Ő döntése (állítólag! de ugye ki tudja, nem kötnek mindent az orrunkra), én nem valószínű, hogy emiatt változtatok az ízlésemen. Kedvelem az operettet is... úgy kb. évente egyszer. A musicalt viszont szeretem, és évente akárhányszor is mennék jó kis musicalekre. Innentől kezdve az a helyzet, hogy az utolsó Elisabethezés óta Dolhust egyszer láttam, a karácsonyi koncerten. Szeretem a koncerteket, és a haknikat, de ezeket nem viszem túlzásba. Szerintem ilyenekre az jár, aki tényleg konkrétan rajongó, vagy az, akinek éppen közel van, és akkor na miért ne menjünk el kicsit szórakozni, ha már idejön egy kedvencünk. :) Tehát nem vagyok az a hű de nagy rajongó, egyszerűen szeretem Attila hangját, játékát,és elismerem, hogy a musical műfajban Ő kiemelkedő, számomra is az. Ám ha Attila nem abban munkálkodik, amit én szeretek, akkor nem fogok utána menni. Na és most jön az a része a dolognak, ami már nem csak "rólam és Dolhusról" szól, hanem úgy általában. Azt gondolom, hogy a többség úgy van ezzel, mint én, tehát a Dolhust szeretők nagy része nem kapja meg Tőle jelenleg azt, amit szeret, amiben a legjobbnak tartja, amiért megszerette stb. Így csak a törzsrajongók maradnak... Hát ezért van csend. Ez a csend pedig szerintem nem csak nekem nem jó, hanem Dolhusnak sem.

Igazad van ...............
3

#11 Felhasználó nem aktív   csubul 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 2.888

Elküldve: 2016. február 05. - 17:17:48

Üzenet megtekintéseIdézés: Rivombrosa - Dátum: 2016. február 05. - 17:08:34

Ma nincs gyereknap! ;)

Ma van amúgy a "Dolgozz Meztelenül Nap"!

Megy valaki Csínom Palkó-ra? Szerintetek pucéran adják elő? Ki lesz ma?

(jó, meg tudom nézni, Szil, Kiskeró, GAM a hölgyek, Lévai Enikő, Dancs és Oszvald Marika a pasik nagy örömére)

Szerkesztve csubul által: 2016. február 05. - 17:20:26

0

#12 Felhasználó nem aktív   Rivombrosa 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2016. február 05. - 17:08:34

Üzenet megtekintéseIdézés: csubul - Dátum: 2016. február 05. - 15:56:53

Szerintem is. Jogos.

Tudjátok mit, induljunk tiszta lappal!

Mostantól senki ne csesztessen senkit, oké?

Ma nincs gyereknap! ;)
4

#13 Felhasználó nem aktív   Ibolya50 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 721

Elküldve: 2016. február 05. - 16:38:10

Nem értek egyet, ami a csendet illeti. Azért van csend, mert már senki sem ír ide szívesen, abból csak veszekedés van. Sokan továbbra is járunk színházba, koncertre, tele vagyunk élménnyel, de nem szívesen osztjuk meg itt, max egymás között. Kinek hiányzik az, hogy, ha le merjük írni, hogy Attila igenis nagyon szépen énekli az operettet, akkor a torkának essenek? :(

:) :) :) :) :)
2

#14 Felhasználó nem aktív   csubul 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 2.888

Elküldve: 2016. február 05. - 15:56:53

Üzenet megtekintéseIdézés: kalaba:) - Dátum: 2016. február 05. - 15:13:51

...és hogy egyesek csak akkor jelennek meg, amikor szítani lehet egy jó kis veszekedést :(

Szerintem is. Jogos.

Tudjátok mit, induljunk tiszta lappal!

Mostantól senki ne csesztessen senkit, oké?

Szerkesztve csubul által: 2016. február 05. - 15:58:12

2

#15 Felhasználó nem aktív   kalaba:) 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.969

Elküldve: 2016. február 05. - 15:13:51

Igen, bár az én torkomnak még senki sem esett neki,... én is azért nem írok, mert meguntam az állandó veszekedést, ...elfogadhatatlanná vált számomra a fórum hangneme, a stílus, ... az, hogy egyesek mit megengedtek/megengednek maguknak a hozzászólásaik során, az örökös gúny, cinizmus, ... :( :( :( :( :( :(
...és hogy egyesek csak akkor jelennek meg, amikor szítani lehet egy jó kis veszekedést :(

Szerkesztve kalaba:) által: 2016. február 05. - 15:16:24

4

#16 Felhasználó nem aktív   Afroka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 6.038

Elküldve: 2016. február 05. - 15:11:04

Hát... Ezt nem tudom, hogy valóban ezért van-e csend. De a többit fenntartom. Mert ok, sokan jártok színházba, és mentek Attila után továbbra is. Mondjuk mennyi az a sok? 100 fő? Dolhus sajnos nem ebből fog megélni, és nem ebből marad majd a csúcson.
5

#17 Felhasználó nem aktív   Zorika 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 654

Elküldve: 2016. február 05. - 15:06:52

Üzenet megtekintéseIdézés: Afroka - Dátum: 2016. február 05. - 13:36:57

Amikor jött ez a hír, úgy voltam vele, hogy oké, az Ő döntése (állítólag! de ugye ki tudja, nem kötnek mindent az orrunkra), én nem valószínű, hogy emiatt változtatok az ízlésemen. Kedvelem az operettet is... úgy kb. évente egyszer. A musicalt viszont szeretem, és évente akárhányszor is mennék jó kis musicalekre. Innentől kezdve az a helyzet, hogy az utolsó Elisabethezés óta Dolhust egyszer láttam, a karácsonyi koncerten. Szeretem a koncerteket, és a haknikat, de ezeket nem viszem túlzásba. Szerintem ilyenekre az jár, aki tényleg konkrétan rajongó, vagy az, akinek éppen közel van, és akkor na miért ne menjünk el kicsit szórakozni, ha már idejön egy kedvencünk. :) Tehát nem vagyok az a hű de nagy rajongó, egyszerűen szeretem Attila hangját, játékát,és elismerem, hogy a musical műfajban Ő kiemelkedő, számomra is az. Ám ha Attila nem abban munkálkodik, amit én szeretek, akkor nem fogok utána menni. Na és most jön az a része a dolognak, ami már nem csak "rólam és Dolhusról" szól, hanem úgy általában. Azt gondolom, hogy a többség úgy van ezzel, mint én, tehát a Dolhust szeretők nagy része nem kapja meg Tőle jelenleg azt, amit szeret, amiben a legjobbnak tartja, amiért megszerette stb. Így csak a törzsrajongók maradnak... Hát ezért van csend. Ez a csend pedig szerintem nem csak nekem nem jó, hanem Dolhusnak sem.

Szerkesztve Zorika által: 2016. február 05. - 15:08:06

0

#18 Felhasználó nem aktív   Afroka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 6.038

Elküldve: 2016. február 05. - 13:36:57

Üzenet megtekintéseIdézés: Rivombrosa - Dátum: 2016. február 05. - 12:27:58

Csak nyugodtan. :D

12

#19 Felhasználó nem aktív   ktiszti30 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.589

Elküldve: 2016. február 05. - 13:26:42

https://www.facebook...207355562641049
2

#20 Felhasználó nem aktív   Rivombrosa 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2016. február 05. - 12:29:24

Üzenet megtekintéseIdézés: ktiszti30 - Dátum: 2016. február 05. - 12:05:41

Tudod a csend megtörését nem egy újabb unalomig unt Csárdás cikkel gondoltam......
2

• 11051 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

4 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 4 vendég, 0 anonim felhasználó