Startlap fórum:: Dolhai Attila - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 11097 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Dolhai Attila

#41 Felhasználó nem aktív   geliii... 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 6.016

Elküldve: 2017. augusztus 18. - 12:33:04

Üzenet megtekintéseIdézés: Saturday - Dátum: 2017. augusztus 18. - 12:11:00

Én nem vagyok szakember, én is csak elejtett morzsákból rakom össze a kirakóst, de annak nem tudom lenne-e értelme, ha úgy térne vissza, hogy megint naponta más műfajt énekelne. Biztos vagyok benne, hogy ezt senki hangja nem bírja sokáig. Talán ha musical, akkor lehetne más színházakban is énekelni, hogy az Operettszínház korlátai ne okozzanak egzisztenciális problémákat ... Több átjárás kellene a színházak között.

Más is váltja a műfajokat... de ha en lennek a helyeben, akkor hanyagolnam az operettet. :P
Az egzisztenciaja meg nincs veszelyben, arra merget vehetsz! :D
Egyebkent meg tök mindegy, h mi erről itt elelmelkedünk, befolyassal nem vagyunk rá!
Csak azt az egyet nem ertem, h azok a szakemberek miert engedtek ezt, akik befolyassal lehetnenek rá! A lelkismeretük nem haborog? Egy őstehetseg elassa a talentumait?
Elnezik, hallgatjak, h egy közepszerű operettenekes legyen? Hát fura...
0

#42 Felhasználó nem aktív   Saturday's 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 433

Elküldve: 2017. augusztus 18. - 12:11:00

Én nem vagyok szakember, én is csak elejtett morzsákból rakom össze a kirakóst, de annak nem tudom lenne-e értelme, ha úgy térne vissza, hogy megint naponta más műfajt énekelne. Biztos vagyok benne, hogy ezt senki hangja nem bírja sokáig. Talán ha musical, akkor lehetne más színházakban is énekelni, hogy az Operettszínház korlátai ne okozzanak egzisztenciális problémákat ... Több átjárás kellene a színházak között.
0

#43 Felhasználó nem aktív   sylvia 25 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 642

Elküldve: 2017. augusztus 18. - 11:36:32

Üzenet megtekintéseIdézés: Rivombrosa - Dátum: 2017. augusztus 18. - 07:32:39

Még csak arra sem veszi a fáradtságot, hogy pár új dalt énekeljen...

Nem veszi bizony, lássuk....mi új az elmúlt évekhez képest, ebben az évadban: Keresztapa-amit azért tanult, mert a Mozis koncertre kellett, Eljött az óra -azt az Operett taníttatta vele-gondolom én- hogy legyen mit Szentpéterváron énekelni...eddig 0...no lehet, hogy a Csend éve új volt.
Amúgy a legtöbb kollégájának nagyobb a repertoárja, amit énekelnek a valaha játszott szerepeiken kívül. A Kata, a Vágó Betti, Zsuzsi is mennyivel több musicalből énekel és duettezik-elnézve a youtube-os videókat.
0

#44 Felhasználó nem aktív   geliii... 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2017. augusztus 18. - 11:35:54

Üzenet megtekintéseIdézés: sylvia 25 - Dátum: 2017. augusztus 18. - 11:05:57

Teljesen egyetértek! ...amúgy én sem hallottam az interjút..
Most még lenne ideje észhez kapni, mert valljuk be az utánpótlás...nem ütik meg az általa felállított mércét a musicalekben....de meddig lesz ez így ??? Mint ahogy a bohóc mondja.... "...van másik, Maistro Music cak-cak..." és akkor végleg süllyesztő, mert 50 évesen már nem sok főszerep adatik majd.

Azert az utanpotlas sztem jó, es ezek a fiatalok szerencsere dolgoznak is kemenyen... nemelyikük ebben-abban túlzasba is esik (pl testepítesben, inkabb énekórára kellene többet járni...).
Nehéz egy legendas generació utan felnőni, mert a közönseg köztes állapotban van... meg rajong a nagyokert, es gyanakvó az ifjúsaggal szemben...
De, igen, most meg eszbe lehetne kapni, es pl lehetne függetlenedni vagy a színhaztól, vagy a menedzsmenttől, vagy csak fel kene allni, megrazni magat, aztan bekopogni a műveszeti vezetőhöz es a főigazgatóhoz... de az is ugye egy döntés!
Csak azzal tudom ismét zarni, h minden jót kívanjak, aztan reszemről vagy latom, hallom meg valaha színpadon, de en az operetteket nem fogyasztom, fáraszt, untat - de ez meg az én ízlesem!
0

#45 Felhasználó nem aktív   Rivombrosa 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.081

Elküldve: 2017. augusztus 18. - 11:20:45

Üzenet megtekintéseIdézés: sylvia 25 - Dátum: 2017. augusztus 18. - 11:05:57

Most még lenne ideje észhez kapni, mert valljuk be az utánpótlás...nem ütik meg az általa felállított mércét a musicalekben....de meddig lesz ez így ??? Mint ahogy a bohóc mondja.... "...van másik, Maistro Music cak-cak..." és akkor végleg süllyesztő, mert 50 évesen már nem sok főszerep adatik majd.

Igen, most még időben visszatérhetne. Jó pár év múlva nem biztos, hogy főszerepek várnák, sőt..
0

#46 Felhasználó nem aktív   sylvia 25 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2017. augusztus 18. - 11:05:57

Üzenet megtekintéseIdézés: geliii... - Dátum: 2017. augusztus 18. - 10:51:36

Nem hallottam az interjút, nem tudom, h miről nyilatkozott.
Többféle állaspont van, h mi törtenhetett, miert ezt az utat valasztotta, sztem ő maga is időnkent ellentmondó morzsakat hint el erről, ill ad nagyvonalú elegans interjúkat az elegans(nak tűnő) dönteseről.
Hosszú tavon mi ennek a hozadeka?! Csak kerdezem. Opera enekes nem lesz, ez nyilvanvaló. Aki ebben meg hisz - ha tetszik, ha nem - ostoba!
Operett bonvivannak erősen közepszerű, nala sokkal jobbak vannak! A musical meg elhúz mellette, jönnek a kítűnő marketinggel rendelkező fiatalok, es feledesbe merül a neve...
Furcsa egy helyzet, h nagyívű musicalek futnak, es olyan amugy kítűnő prozai színeszek markoljak fel a legjobb szerepeket, mint pl Sthol, aki azert hangban nem egy hűha, viszont kockaztat es hoppa, bejön neki!
Nagyon kenyelmes így magyarazkodni, h mit miert, meg miert nem... hat igy is lehet, de minek? Attila mit kockaztat ezekkel a nyalas bonvivan szerepekkel? Hol itt a műveszi kreativitas, meg a majdenmegmutatom?
Végülis el is lehet tűnni a süllyesztőben... nem vitas!
Érte haragszom, nem ellene!

(Elnézést a sok ékezetnelküliségert, de telefonon nincs kedvem utanjavítgatni!)

Szerkesztve sylvia 25 által: 2017. augusztus 18. - 11:06:53

0

#47 Felhasználó nem aktív   geliii... 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2017. augusztus 18. - 10:51:36

Üzenet megtekintéseIdézés: Saturday - Dátum: 2017. augusztus 18. - 10:29:46

Aki meghallgatta a Klubrádióban a ma délelőtti interjút, az most biztosan kicsit újragondolta korábbi véleményét. Én abban bízom, hogy ha egyszer mégis visszatér egy produkcióban, mint musical énekes, akkor egy olyan énektechnikával teszi ezt, aminek hála a szarabbnál szarabb hangosítások és a cseppet sem énekhangbarát követelmények ellenére nem fogja tönkrevágni a hangját 5 éven belül. Én nem gondolom, hogy elvesztegetett idő volt visszavonulót fújni anno. :)

Nem hallottam az interjút, nem tudom, h miről nyilatkozott.
Többféle állaspont van, h mi törtenhetett, miert ezt az utat valasztotta, sztem ő maga is időnkent ellentmondó morzsakat hint el erről, ill ad nagyvonalú elegans interjúkat az elegans(nak tűnő) dönteseről.
Hosszú tavon mi ennek a hozadeka?! Csak kerdezem. Opera enekes nem lesz, ez nyilvanvaló. Aki ebben meg hisz - ha tetszik, ha nem - ostoba!
Operett bonvivannak erősen közepszerű, nala sokkal jobbak vannak! A musical meg elhúz mellette, jönnek a kítűnő marketinggel rendelkező fiatalok, es feledesbe merül a neve...
Furcsa egy helyzet, h nagyívű musicalek futnak, es olyan amugy kítűnő prozai színeszek markoljak fel a legjobb szerepeket, mint pl Sthol, aki azert hangban nem egy hűha, viszont kockaztat es hoppa, bejön neki!
Nagyon kenyelmes így magyarazkodni, h mit miert, meg miert nem... hat igy is lehet, de minek? Attila mit kockaztat ezekkel a nyalas bonvivan szerepekkel? Hol itt a műveszi kreativitas, meg a majdenmegmutatom?
Végülis el is lehet tűnni a süllyesztőben... nem vitas!
Érte haragszom, nem ellene!

(Elnézést a sok ékezetnelküliségert, de telefonon nincs kedvem utanjavítgatni!)

Szerkesztve geliii... által: 2017. augusztus 18. - 10:55:41

0

#48 Felhasználó nem aktív   Saturday's 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2017. augusztus 18. - 10:29:46

Aki meghallgatta a Klubrádióban a ma délelőtti interjút, az most biztosan kicsit újragondolta korábbi véleményét. Én abban bízom, hogy ha egyszer mégis visszatér egy produkcióban, mint musical énekes, akkor egy olyan énektechnikával teszi ezt, aminek hála a szarabbnál szarabb hangosítások és a cseppet sem énekhangbarát követelmények ellenére nem fogja tönkrevágni a hangját 5 éven belül. Én nem gondolom, hogy elvesztegetett idő volt visszavonulót fújni anno. :)
0

#49 Felhasználó nem aktív   geliii... 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2017. augusztus 18. - 09:03:44

Üzenet megtekintéseIdézés: Rivombrosa - Dátum: 2017. augusztus 18. - 08:23:32

Mondom én, hogy nyugdíjazta magát!

Ezzel az a gond, h aki a tehetsege ellenere 40 evesen nyugdíjazza magat és csak a múltjabol el, az vagy lusta, vagy elvesztette a képességét, vagy elszenvedett egy olyan traumat, amin keptelen atlepni... lehet erre azt mondani, h a maganügye, meg h ő tudja mit kell tennie stb. Igen. De vannak az életnek olyan helyzetei, amikor kell egy külső velemeny, tamogatas, segítseg, amit mondjuk meg is kene hallani...jah, h ilyen nincs! Ez bizony sajnalatos, h nincs egy olyan szakember, aki vegre jól tarkón vágná, h ébresztő, ne álmokat kergess operakrol, meg mit tudni miről, ne a múltatból falunapozzal, meg álkoncertezgessél, hanem kapd össze magad, aztan az légy aki vagy!
Nah, mindenesetre minden jót kívanok neki, es azon keveseknek is, akik meg most is hűsegesen követik es nem fogyatkozik rajongasuk!
1

#50 Felhasználó nem aktív   Rivombrosa 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2017. augusztus 18. - 08:23:32

Üzenet megtekintéseIdézés: geliii... - Dátum: 2017. augusztus 18. - 08:00:38

Hova lett az a harcos,küzdő szellemű, nagyformatumú enekes?!
Pedig meg nem lenne késő! Meg siman vissza lehetne terni, es sztem bőven lenne szereplehetőseg musicalekben!
A közössegi media egy erős közeg, de úgy latom, h azt a fiatalabb művesz generació hasznalja, ill más igenyeket szolgal ki...(pl nekem nagyon tetszik Sánta Laci élő bejelentkezeses sorozata a
Madachból előadasok szüneteiben, kulisszatitkokról, kollegak bevonasaval.)
A ilyen klasszikus tipusú fórumok ideje meg tulajdonkeppen lejárt.
A fb alapbol be van allítva minden okostelefonozónak, ott gyors az infóáramlas, könnyű kezelni a felületet, szetbombazzak a vizualis impulzusok az agyad - egyebkent lehetne azt a felületet nagyon jól.es okosan hasznalni Attilanak is! De, ha nem, hat nem!

Mondom én, hogy nyugdíjazta magát! Még az én 80 éves nagyikám is vígan facebookozik...:D
Sánta Laci bejelentkezései nagyon jók!

Szerkesztve Rivombrosa által: 2017. augusztus 18. - 08:24:36

0

#51 Felhasználó nem aktív   geliii... 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2017. augusztus 18. - 08:00:38

Üzenet megtekintéseIdézés: Rivombrosa - Dátum: 2017. augusztus 18. - 07:32:39

Már a fórum sem akar működni, írtam egy jó hosszút és mind elszállt! :)
A füredi koncert most tényleg jó volt, kicsit féltem tőle, hogy zárt helyen a jó melegben elhal az egész, de szerencsére nem így történt. Jó volt a hangulat, jó a közönség, pár újnak mondható dal....és a musicalek persze. :) Nagyon régen nem voltam egy fellépésén sem, a színházban is a Chicagói volt az utolsó amiben megnéztem. Egyszerűen elegem lett a sok operettből , az unalomig ismételt dalokból a fellépéseken. Még csak arra sem veszi a fáradtságot, hogy pár új dalt énekeljen....Továbbra is úgy érzem, hogy nem kellett volna ez az éles váltás, most már egyre nyilvánvalóbb, hogy az operából nem lesz semmi, az operettekben meg középszerűvé lett. Tényleg olyan, mintha nyugdíjba ment volna. A musical az ő igazi közege, akkor él és ég ezer fokon, az operettekben leginkább csak bohóckodik....mint ahogy ezt ő maga is viccesen megjegyezte a füredi koncerten. Nagy kár érte...
Az fb és a hasonló platformok egyáltalán nem érdeklik.

Ja, és még mindig piszkosan jól néz ki! KépKép

Ezzel is egyet értek, bár nem voltam Füreden, sem semmilyen haknin az elmúlt 3-4 évben, csak néhany felvételt látok.
Ha vki mas szo-ban is néz operetteket, nemcsak Attilaval, akkor az tudja, h a műfaj klasszis bonvivanjai jelenleg Vadasz Zsolti es Boncser Gergő (raadasul utóbbi hangi adottsagai valóban megfelelnek az opera követelmenyeinek is). Fajó kimondani, h igen Attila középszerű a műfajban.
Hova lett az a harcos,küzdő szellemű, nagyformatumú enekes?!
Pedig meg nem lenne késő! Meg siman vissza lehetne terni, es sztem bőven lenne szereplehetőseg musicalekben!
A közössegi media egy erős közeg, de úgy latom, h azt a fiatalabb művesz generació hasznalja, ill más igenyeket szolgal ki...(pl nekem nagyon tetszik Sánta Laci élő bejelentkezeses sorozata a
Madachból előadasok szüneteiben, kulisszatitkokról, kollegak bevonasaval.)
A ilyen klasszikus tipusú fórumok ideje meg tulajdonkeppen lejárt.
A fb alapbol be van allítva minden okostelefonozónak, ott gyors az infóáramlas, könnyű kezelni a felületet, szetbombazzak a vizualis impulzusok az agyad - egyebkent lehetne azt a felületet nagyon jól.es okosan hasznalni Attilanak is! De, ha nem, hat nem!
0

#52 Felhasználó nem aktív   Rivombrosa 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2017. augusztus 18. - 07:32:39

Üzenet megtekintéseIdézés: harmony - Dátum: 2017. augusztus 18. - 06:48:25

Én még mindig nem adom fel, szerintem lesz még musical az életében, és az utóbbi 3 év a "nagy döntés" után csak átmeneti. A hangja még mindig gyönyörű, sőt. 3 éve alig nézek musicalt az Opiban, csak pár művész ad számomra kimagasló élményt. De számomra az a pár ember kevés a csodához.
Nagyon hiányzik Attila kisugárzása, hangja a musicalekből.
A FB oldala valóban semmi, inkább szerkesztené saját maga

Már a fórum sem akar működni, írtam egy jó hosszút és mind elszállt! :)
A füredi koncert most tényleg jó volt, kicsit féltem tőle, hogy zárt helyen a jó melegben elhal az egész, de szerencsére nem így történt. Jó volt a hangulat, jó a közönség, pár újnak mondható dal....és a musicalek persze. :) Nagyon régen nem voltam egy fellépésén sem, a színházban is a Chicagói volt az utolsó amiben megnéztem. Egyszerűen elegem lett a sok operettből , az unalomig ismételt dalokból a fellépéseken. Még csak arra sem veszi a fáradtságot, hogy pár új dalt énekeljen....Továbbra is úgy érzem, hogy nem kellett volna ez az éles váltás, most már egyre nyilvánvalóbb, hogy az operából nem lesz semmi, az operettekben meg középszerűvé lett. Tényleg olyan, mintha nyugdíjba ment volna. A musical az ő igazi közege, akkor él és ég ezer fokon, az operettekben leginkább csak bohóckodik....mint ahogy ezt ő maga is viccesen megjegyezte a füredi koncerten. Nagy kár érte...
Az fb és a hasonló platformok egyáltalán nem érdeklik.

Ja, és még mindig piszkosan jól néz ki! KépKép

Szerkesztve Rivombrosa által: 2017. augusztus 18. - 07:34:09

2

#53 Felhasználó nem aktív   Rivombrosa 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2017. augusztus 18. - 06:49:13

Üzenet megtekintéseIdézés: harmony - Dátum: 2017. augusztus 18. - 06:48:25

Én még mindig nem adom fel, szerintem lesz még musical az életében, és az utóbbi 3 év a "nagy döntés" után csak átmeneti. A hangja még mindig gyönyörű, sőt. 3 éve alig nézek musicalt az Opiban, csak pár művész ad számomra kimagasló élményt,. De az a pár ember kevés a csodához. Számomra.

Ezzel én is így vagyok. Mióta váltott, alig láttam néhány darabban, az utolsó a Chicagói volt, azt is csak egyszer. Ez a sok operett egyszerűen halálosan unalmas és egyforma. Azon túl, hogy Attila szépen énekel bennük, nem sok mindent lehet elmondani.

Szerkesztve Rivombrosa által: 2017. augusztus 18. - 07:03:17

3

#54 Felhasználó nem aktív   harmony 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.816

Elküldve: 2017. augusztus 18. - 06:48:25

Üzenet megtekintéseIdézés: geliii... - Dátum: 2017. augusztus 17. - 22:45:26

Helló! Nagyon rég írtam ide, alig tudtam belépni... nem is tudom, h jutott eszembe a jelszavam!
Nah, el is tűnt amit írtam, próbalkozom szerkeszteni...
A lenyeg: alapvetően egyet ertek veled!
Nulla kommunikació es emellett senki nincs sem a szakmaból, sem a menedzsment részeről, aki megmondana Attilanak, h ez a hősszerelmes operettes karakter egyszerűen unalmas és befulladt!
Ilyen-olyan haknis felvételeken latom, h az ő igazi közege meg mindig a musical!
Ez persze csak egy velemeny.
Kar érte!

Én még mindig nem adom fel, szerintem lesz még musical az életében, és az utóbbi 3 év a "nagy döntés" után csak átmeneti. A hangja még mindig gyönyörű, sőt. 3 éve alig nézek musicalt az Opiban, csak pár művész ad számomra kimagasló élményt. De számomra az a pár ember kevés a csodához.

Szerkesztve harmony által: 2017. augusztus 18. - 06:50:45

0

#55 Felhasználó nem aktív   geliii... 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2017. augusztus 17. - 22:45:26

Üzenet megtekintéseIdézés: Saturday - Dátum: 2017. augusztus 17. - 20:17:06

Én ezért a színházat és a managementet tartom felelősnek elsősorban. Nyilván nem bírta volna már sokáig a hangja azt a következetlen munkabeosztást, miszerint egyik nap musical főszerepeket kellett énekelnie, a másik nap operettet. Meghozott egy ésszerű döntést, és én nem bírálom érte. Az a helyzet, hogy Attilának nagyon jól állnak a hősszerelmes karakterek, és úgy tűnik, hogy jelenleg nem is igazán akarnak neki más típusú szerepekben lehetőséget adni. Elvétve akadt ugyan egy-egy másfajta karakter, de csak viszonylag rövid ideig. Én annak örülnék igazán, ha az Operettszínház vezető művészeit más színházak előadásaiban is lehetne látni, akkor sok eddig meg nem mutatott oldalukat ismerhetnénk meg.

A facebookját olyan embernek kellene kezelnie, akinek a személyisége legalább nyomaiban hasonlít Attiláéhoz, és van fogalma a közösségi médiáról.

El van tűnve? Ez leginkább a megfelelő kommunikáció kérdése.

Helló! Nagyon rég írtam ide, alig tudtam belépni... nem is tudom, h jutott eszembe a jelszavam!
Nah, el is tűnt amit írtam, próbalkozom szerkeszteni...
A lenyeg: alapvetően egyet ertek veled!
Nulla kommunikació es emellett senki nincs sem a szakmaból, sem a menedzsment részeről, aki megmondana Attilanak, h ez a hősszerelmes operettes karakter egyszerűen unalmas és befulladt!
Ilyen-olyan haknis felvételeken latom, h az ő igazi közege meg mindig a musical!
Ez persze csak egy velemeny.
Kar érte!

Szerkesztve geliii... által: 2017. augusztus 17. - 22:51:35

0

#56 Felhasználó nem aktív   Saturday's 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2017. augusztus 17. - 20:17:06

Én ezért a színházat és a managementet tartom felelősnek elsősorban. Nyilván nem bírta volna már sokáig a hangja azt a következetlen munkabeosztást, miszerint egyik nap musical főszerepeket kellett énekelnie, a másik nap operettet. Meghozott egy ésszerű döntést, és én nem bírálom érte. Az a helyzet, hogy Attilának nagyon jól állnak a hősszerelmes karakterek, és úgy tűnik, hogy jelenleg nem is igazán akarnak neki más típusú szerepekben lehetőséget adni. Elvétve akadt ugyan egy-egy másfajta karakter, de csak viszonylag rövid ideig. Én annak örülnék igazán, ha az Operettszínház vezető művészeit más színházak előadásaiban is lehetne látni, akkor sok eddig meg nem mutatott oldalukat ismerhetnénk meg.

A facebookját olyan embernek kellene kezelnie, akinek a személyisége legalább nyomaiban hasonlít Attiláéhoz, és van fogalma a közösségi médiáról.

El van tűnve? Ez leginkább a megfelelő kommunikáció kérdése.
2

#57 Felhasználó nem aktív   Csekka 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 149

Elküldve: 2017. augusztus 17. - 07:26:08

Üzenet megtekintéseIdézés: sylvia 25 - Dátum: 2017. augusztus 16. - 20:17:04

Ezt senki se vitatta soha szerintem....de konkrétan nyugdíjba ment, a múltjából él... mert amit az elmúlt pár évben alkotott(szerepeire gondolok), azzal nem sokáig lehetne megtölteni nézőtereket...
A koncert jó volt...sokkal jobb mint a kalocsai, de össze nem hasonlítható az első 2 siófoki koncerttel.
Valahogy eltűnt emberünk a süllyesztőbe-eme néhány fellépés kivételével. a fórum haldoklik, egész év hozzászólásai ráférnek 4 oldalra, régen naponta volt min. ennyi. A honlapján szinte semmi említésre méltó, felírják a fellépéseket és kész, a facebook-ja egy nagy nulla.

Teljesen igaz, sajnos, így van :-(
0

#58 Felhasználó nem aktív   sylvia 25 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 2017. augusztus 16. - 20:17:04

Üzenet megtekintéseIdézés: Kriszti80 - Dátum: 2017. augusztus 16. - 16:41:56

Bárki bármit mond, én tartom, hogy senki sem érhet Attila nyomába! :)

Ezt senki se vitatta soha szerintem....de konkrétan nyugdíjba ment, a múltjából él... mert amit az elmúlt pár évben alkotott(szerepeire gondolok), azzal nem sokáig lehetne megtölteni nézőtereket...
A koncert jó volt...sokkal jobb mint a kalocsai, de össze nem hasonlítható az első 2 siófoki koncerttel.
Valahogy eltűnt emberünk a süllyesztőbe-eme néhány fellépés kivételével. a fórum haldoklik, egész év hozzászólásai ráférnek 4 oldalra, régen naponta volt min. ennyi. A honlapján szinte semmi említésre méltó, felírják a fellépéseket és kész, a facebook-ja egy nagy nulla.
1

#59 Felhasználó nem aktív   Kriszti80 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 38

Elküldve: 2017. augusztus 16. - 16:41:56

Fantasztikus volt a koncert! Már nagyon vágytam egy ilyen igazi szórakoztató showra! Biztos rásegített a hangulatra az is, hogy a művészek kipihentebbek, mint évad közben, és az sem utolsó szempont, hogy egy nyári koncertre el lehet hozni a családot, amitől még fokozottabb a jókedv. Nem ez volt az első koncert, amin ott voltam, de az egyik legjobb! Imádtam minden pillanatát! Féltem, hogy a sportcsarnokban nem lesz ugyanaz, mint szabadtéren, de végül nem volt hiányérzetem! A dalok gyönyörűen szóltak, és humorból is kaptunk bőven. A könnyem folyt a nevetéstől. Bárki bármit mond, én tartom, hogy senki sem érhet Attila nyomába! :)
3

#60 Felhasználó nem aktív   harmony 

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.816

Elküldve: 2017. augusztus 14. - 19:01:44

https://youtu.be/uu89Pcngm6E
Tegnap, köszönjük a Művészeknek és a felvétel készítőjének
3

• 11097 Oldal +
  • 1