Startlap fórum:: Spanyol magántanár - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 8 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Spanyol magántanár

#1 Felhasználó nem aktív   Nonstoptanár 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 5

Elküldve: 2017. augusztus 27. - 09:08:40

TANÉVKEZDŐ AKCIÓ 2017.szeptember 15-ig a Nonstoptanáron !

Részletek

0

#2 Felhasználó nem aktív   Tihamér 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 9

Elküldve: 2016. szeptember 26. - 19:07:13

Kedves Magántanárok!
Szívesen látnánk hirdetéseteket a Vizsgázzon: Vizsgázz.hu - Magántanár közvetítés
0

#3 Felhasználó nem aktív   Vida Emese 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2016. szeptember 20. - 09:16:10

Ha szeretnél spanyolul tanulni, motivációt és mini spanyol nyelvleckéket kapni, gondosan válogatott spanyol nyelvű videókat nézni, ezeket megtalálod az alábbi oldalamon. Ha szeretnél a lehető leggyorsabban megtanulni spanyolul, diplomás, tapasztalt spanyoltanárként Skype-on magánórákat tartok minden szinten! Várom jelentkezésedet a következő oldalak bármelyikén!

www.minispanyol.wordpress.com

vagy megtalálsz a Facebookon:

https://www.facebook.com/minispanyol
0

#4 Felhasználó nem aktív   Marcosaw2 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 12

Elküldve: 2014. április 15. - 09:29:01

Hola, Anyanyelvi tanár vagyok, aki oktatást, társalgást és vizsgára való felkészítést vállal spanyol nyelven. Mexikóban születtem, mexikói-magyar vagyok, Madridban éltem gyerekkoromban, a spanyol eBay-nél dolgoztam itt Budapesten és az AVIS spanyol csapatában, argentín a kisfiam apja és a kisfiammal csak spanyolul beszélek. Kezdőket is tanítok. Másfél órára szoktam kérni 4000,- ft-ot. Egész nap jó. A helyszín: a központban bárhol vagy esetleg Óbudán. Sok tanulómat már felkészítettem vizsgákra, amelyek sikeresek lettek. E-mail: timea.kiraly@yahoo.es, tel: 06304392089
0

#5 Felhasználó nem aktív   rybyllyo 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2014. március 04. - 20:11:19

Skype-on, nagyon rugalmas időbeosztással, spanyol tanítást vállalok kezdőtől felsőfokú szakmai nyelvvizsgákig. Nyelvvizsgákra való felkészítést, korrepetációt, vagy akár külföldre készülőknek kommunikációs "gyorstalpalót" is tanítok. Ár: (megbeszélés szerint) kb 3500 Ft/90 perc. hetenyirita6@hotmail.com Ha kíváncsi lettél a skype-os tanulás előnyeire bátran írj!/smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
0

#6 Felhasználó nem aktív   tanarbazis.hu 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 12

Elküldve: 2013. március 13. - 09:40:49

Ajánlom figyelmetekbe: www.tanarbazis.hu
0

#7 Felhasználó nem aktív   szj12 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2013. január 27. - 16:22:33

Spanyol KECSKEMÉTEN

Egyéni vagy kiscsoportos (2-3 fő) órák.

Diákoknak: érettségire, nyelvvizsgára való felkészítés, korrepetálás
Felnőtteknek: hobbi, munka, egyéb célra

Ki vagyok: spanyolkecskemeten.hu
0

#8 Felhasználó nem aktív   spanyolonline 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2013. január 21. - 07:37:20

Ha a spanyol nyelv szerelmese vagy, ha szívesen olvasol a spanyolról, a spanyol emberekről, ha szívesen tanunál egyedi tananyagokból, várlak az oldalamra! Mit találsz nálam?
- online spanyol magánórák kezdőtől felsőfokig, szakmai nyelv is!
- ingyenes nyelvtani rendszerező spanyol email-tanfolyam dalszöveg ajándékokkal, ajándék e-könyvvel Latin-Amerikáról,
- spanyol e-könyvek a legkülönfélébb témákban, melyekkel gyakorolhatod a múlt időket, függő beszédet, subjuntivot, vagy játszva tanulhatsz spanyolul filmekkel, tesztekkel. Már 19 féle e-könyv kapható!
- blog a spanyolul tanulóknak: nyelvvizsga tippek, nyelvtanulás, Spanyolország, ünnepek, receptek, szokások és megannyi téma a két éves blogban.
Mindezt itt találod: www.spanyolonline.hu

Szívesen válaszolok spanyollal kapcsolatos kérdéseidre is! Írj: info@spanyolonline.hu
0

#9 Felhasználó nem aktív   gabrielx 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2012. június 09. - 10:07:53

Anyanyelvű spanyoltanár magánórákat ad

Sziasztok!

Spanyol anynyelvű tanár vagyok Buenos Aires-ből, Argentinából; most Budapesten élek. Hét éves magántanári és nyelviskolai tanári tapasztalatom van, beleértve a Berlitz, La Vida és Magna Lingua iskolákat.

A hangsúlyt a beszédre és folyékonyságra, a hallgatásra és értésre, a nyelvkincs gazdagítására és az írásos készségek fejlesztésére helyezem. Tanítok kezdőket és középfokú szinten állókat egyaránt.

Óráim magukba foglalják az általános spanyol nyelvismeretet, a társalkodást, és nyelvvizsgára való felkészülést (mint DELE és BME vizsgák).

Ha spanyoltanárt keresel és úgy érzed velem jól jársz, kérlek hívj a 0630 406 8292 számon, vagy írj itt a Startlap-on.

Köszönöm, és várom jelentkezésedet!

Szerkesztve gabrielx által: 2012. június 09. - 10:14:25

0

#10 Felhasználó nem aktív   zolpinter69 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. december 15. - 18:06:46

Sziasztok!

Spanyol nyelvoktatás kezdők és újrakezdők részére. Beszédcentrikus oktatás, nyelvvizsgára felkészítés. Pároknak kedvezmény!

Mexico-ból hazatelelpült tanár. Barátságos légkör és ár.

60perc/2500 Ft. Budapesti oktatás, Városligethez , Mexikóihoz közel!

érd: 3630/544-6077
vagy: zolpinter69@gmail.com

Hívjatok bátran!
0

#11 Felhasználó nem aktív   valwin13 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 42

Elküldve: 2011. november 07. - 11:30:56

Ez a portál hasznos lehet mindenkinek! Tudásműhely
0

#12 Felhasználó nem aktív   koppi 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 30

Elküldve: 2011. október 09. - 20:50:12

Sziasztok!!
Egy főiskolás lány vagyok, aki szívesen vállal spanyol oktatást és korrepetálást Budapesten bárhol, házhoz is megyek!! Felsőfokú "C" típusú nyelvvizsgám van és 2 évig éltem Madridban!Ha nyelvvizsgát szeretnél vagy csak nehezen megy a spanyol a suliban keress bátran!!!

csiguka16@yahoo.com
06303129646
Üdv
Patrícia
0

#13 Felhasználó nem aktív   LaProfe 

• Új Tag
  • Pipa

Elküldve: 2011. július 24. - 19:29:05

SPANYOL - ESPAÑOL

Az első szótól az abszolút felsőfokig...

...s azon is túl - pl. szintentartó társalgási órák keretében. De vállalok nyelvtani rendszerezést, közép, illetve emeltszintű érettségire történő felkészítést, s bármely (ELE vagy akkreditált magyar, kétnyelvű) nyelvvizsgára, szaknyelvvizsgára felkésztést is. Sikeresnek mondhatom magam, hisz a diákjaim sosem vallanak kudarcot a vizsgákon, de sokan azóta a spanyollal keresik kenyerüket, házasságot kötöttek általa, külföldön élnek stb.

Az órákat a Nyugati PU-tól pár perce tartom, megbeszélés szerint 60, illetve 90 percben.

Nyáron várom az intenzíven járni vágyókat is, illetve kisebb csoportokat (3-4) fő is szívesen vállalok, ez anyagilag előnyös a diákoknak, nem többszörözöm az árat, így megoszthatják.

Az ár az óra hosszától (60 ill. 90 perc) és a gyakorisgától is függ, megbeszéljük. Ha szívesen belevágnál, tanulj egy diplomás, fiatal, mégis nagy tanítási tapasztalattal rendelkező, profi tanárnőtől.

Keress a spanyol.a.spanyol@gmail.com címen, igyekszem hamar válaszolni. ¡Hasta luego!

Szerkesztve LaProfe által: 2011. július 24. - 19:29:41

0

#14 Felhasználó nem aktív   spanyollany 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 4

Elküldve: 2011. június 11. - 19:41:09

Sziasztok!5éve foglalkozom magántanítással,eddig minden tanítványomnak sikerült a nyelvvizsgája.Szerencsésnek mondhatom magam,hiszen igen neves tanárok tanítottak külföldön és itthon egyaránt.Többször jutottam ki külföldre össztöndíjjal,és több versenyben is részt vettem igen kíválló eredménnyel. Spanyol nyelv tanítását vállalom kezdő szinttől kezdve felső fokig, érettségire (közép- és emeltszintre), nyelvvizsgára való felkészítést,korrepetálást,ill. szinten tartó társalgási órákat vállalok Budapesten, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető helyen.Amennyiben szeretnéd elsajátítani Cervantes nyelvét, vagy tökéletesíteni nyelvtudásod fordulj hozzám bizalommal!/smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Ha szeretnél spanyol nyelvet vagy beszédtechnikát tanulni,vagy elmélyíteni tudásod,vagy csak érdekel a spanyol kultúra,akkor jelentkezz!!:-)Mindenkit sok szeretettel várok óráimra!Elérhetőségem: amurokata@freemail.hu
0

#15 Felhasználó nem aktív   koppi 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 30

Elküldve: 2010. november 22. - 11:34:54

Sziasztok!!
Egy főiskolás lány vagyok, aki szívesen vállal spanyol oktatást és korrepetálást Budapesten bárhol, házhoz is megyek!! Felsőfokú "C" típusú nyelvvizsgám van és 2 évig éltem Madridban!Ha nyelvvizsgát szeretnél vagy csak nehezen megy a spanyol a suliban keress bátran!!!

csiguka16@yahoo.com
06303129646
Üdv
Patrícia
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2010. november 21. - 12:54:36

Spanyol magántanárt keresek Győrben, kezdő szintről, ártól függően heti 1-2 alkalommal!
tundic@freemail.hu
0

Elküldve: 2010. október 24. - 11:31:31

Sziasztok!!

Spanyol nyelvtanítását vállalom, kezdő szinttől kedve, érettségire (közép- és emeltszintre), nyelvvizsgára való felkészítést is vállalok (felsőfokig!!). Kéttannyelvű gimnáziumot végeztem,jelenleg az egyetemen is spanyolt tanulok, OKTV helyezett, felsőfokúm is van, emellett többször voltam kinn Spanyolországban és anyanyelviek társaságában gyakoroltam a nyelvet.
Ha érdekel é használható tudásra vágysz, írj (mazsolka3@hotmail.com)!!
0

Elküldve: 2010. október 10. - 11:06:41

MAGÁNTANÁRT KERESEL ?
A SOKOLDALÚ KERESŐRENDSZERREL másodpercek alatt megtalálod IDEÁLIS TANÁRODAT a Tanárajánlón ! ____Az INFORMATÍV, FÉNYKÉPES ADATLAPOK választ adnak az ELSŐ TELEFONBESZÉLGETÉS KÉRDÉSEIRE. Láthatod óradíjait, szabad időpontjait, bemutatkozását, megközelíthetőségét...
0

Elküldve: 2010. szeptember 21. - 18:35:40

Sziasztok!

Én egy ANGOL- SPANYOL szakos tanárt keresek, pontosabban olyan személyt aki készít fel középfokú nyelvvizsgára MINDKÉT nyelvből. email címem: pool1@freestart.hu

Előre is köszönöm

Üdv.
0

Elküldve: 2010. szeptember 20. - 16:15:31

Sziasztok!
Egyetemista lányok vagyok, spanyol kéttannyelvű gimnáziumban tanultam, felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezek, rengetegszer jártam Spanyolországban, kedvező áron spanyol oktatást, korrepetálást vállalok!
dobozkaa@freemail.hu
20/316-5175
Kriszta
0

• 8 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.