Startlap fórum:: Spanyol magántanár - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 8 Oldal +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Spanyol magántanár

• Csoport: Guests

Elküldve: 2005. november 07. - 16:45:43

Anyanyelvű tanár spanyol nyelvórákat ad, gyereketnek is.
No me extiendo en hungaro...pero deciros que soy maestro de primaria y antropologo y que llevo en Budapest algo mas de un anyo. Mi especialidad: las lenguas extranjeras.
0

Elküldve: 2005. szeptember 20. - 08:21:07

Sziasztok!
Spanyolul szeretnék tanulni,ezért spanyol tanárt keresek Szegeden!
Cimem:pamela1@freemail.hu
0

Elküldve: 2005. szeptember 03. - 15:14:11

Spanyol tanart keresek lehetőleg Keszthely környékéről vagy Zala megyében sűrgősen !!!
email címem: gyuszi13@freemail.hu
0

Elküldve: 2005. május 05. - 20:03:58

Május 8-tól Budapesten leszek.Ha valakit érdekel,vállalok spanyolórákat haladó szinten háromhetes intenzív formában.
Több éves kubai és spanyolországi ta-pasztalltal rendelkezö diplomás nyelvtarár.
0

Elküldve: 2005. március 11. - 09:20:03

Sziasztok:)

Keresek egy magántanárt,aki tanfolyamot indítana, vagy magánórákat adna nekem! Fontos, hogy Győr-Moson-Sopron megyében, vagy Sopronban!
0

Elküldve: 2005. március 07. - 20:20:29

Ha esetleg nem tudnátok dönteni a spanyoltanárok között, egy percig se habozzatok!Itt vagyok én. Viszont teljesen komolyan az ELTE spanyol szakos hallgatója vagyok, akár teljesen kezdők jelentkezését is várom.
A mailem: karlus@szigetlako.hu
Kösz a figyelmet!:)
0

Elküldve: 2005. január 18. - 21:08:17

jah:D csak azt nem írtam hogy ez rozinak szólt:D Azt hittem ha válaszolok neki küldök mailt:D bocsi de kezdő vagyok. De legalább látjátok, hogy keresek valakit aki spanyolból felhozna egy alapszintre, Érdi vagyok, tehát Érd, vagy Budapest.

Előre is köszi
0

Elküldve: 2005. január 18. - 21:06:24

Szija:)

Péter vagyok. Érdeklődnék hogy ez a spanyoltanítás még részedről aktulis e. Én 22 éves vagyok, a nyelvet illetően angolból van egy középfokú általános, és szakmai nyelvvizsgám, és sokak szerint jó a nyelvérzékem, amiben tényleg van valami, így talán nem leszek nehéz eset:D Az utóbbi időkben kezdtem el érdeklődni a spanyol iránt, de munkaidőbeosztásom miatt (minden héten máskor dolgozom) nemigen tudtam nyelviskolákkal összeegyeztetni, így magántanárt kerestem, ami egyébként is jobb, mert nem 10 emberen oszlik meg a tanár figyelme, hanem nyugodtan tud az adott illetővel foglalkozni. Nekem spanyolból egyenlőre mindössze egy kezdő szintre való felhozás kellene. Az alapok egyenlőre, aztán hogy utána merre az természetesen eldől majd. Tehát egy nagyon alapszinten szeretnék egyenlőre tudni. Ha megoldható, és még aktuális, várom megtisztelő válaszod, és remélem meg tudunk egyezni. Én érdi vagyok, de Budapest még nem akadály.

Megköszönöm ha megteszed, hogy írsz nekem egy rövidet, hogy te hol tanítasz helyileg (város), mennyire rugalmas nálad az időbeosztás kezelése, mert könnyen lehet hogy nem minden héten érnék rá ugyanazokon a napokon. Valamint az árakról is érdeklődnék:D

Várom mielőbbi válaszodat.

Barát Péter

bttf@freemail.hu
0

• 8 Oldal +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.