Startlap fórum:: Aprender español - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Aprender español

#1 Felhasználó nem aktív   Tihamér 

• Új Tag
  • Pipa
  • Csoport: Felhasználók
  • Hozzászólás: 9

Elküldve: 2016. szeptember 26. - 19:10:23

Kedves Magántanárok!
Szívesen látnánk hirdetéseteket a Vizsgázzon: Vizsgázz.hu - Magántanár közvetítés
0

#2 Felhasználó nem aktív   Vida Emese 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 2016. szeptember 20. - 09:13:51

Ha szeretnél spanyolul tanulni, motivációt és mini spanyol nyelvleckéket kapni, gondosan válogatott spanyol nyelvű videókat nézni, ezeket megtalálod az oldalamon:

www.minispanyol.wordpress.com

vagy megtalálsz a Facebookon:

https://www.facebook.com/minispanyol

Ha szeretnél a lehető leggyorsabban megtanulni spanyolul, diplomás, tapasztalt spanyoltanárként Skype-on magánórákat tartok minden szinten! Várom jelentkezésedet a fenti oldalak bármelyikén!
0

#3 Felhasználó nem aktív   VivaEspana 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 1

Elküldve: 2014. június 25. - 22:13:51

Egyetemista lány spanyolból korrepetálást vállal középfokig bezárólag.
Jómagam természetesen felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezem, és az egyetemen szaknyelvet tanulok de felelősséggel csak középfokig vállalok oktatást, mivel fontosnak gondolom, hogy minden kérdésre tökéletesen tudjak válaszolni.
Rugalmas vagyok, pontos és alapos.
Óradíj: 1800 forint/óra
Jelentkezni lehet az oldalon vagy emailban: spanyoltanulas01@gmail.com
Várok mindenkit szeretettel! /smile.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />
0

#4 Felhasználó nem aktív   Marcosaw2 

• Új Tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 12

Elküldve: 2014. április 15. - 09:35:11

Hola, Anyanyelvi tanár vagyok, aki oktatást, társalgást és vizsgára való felkészítést vállal spanyol nyelven. Mexikóban születtem, mexikói-magyar vagyok, Madridban éltem gyerekkoromban, a spanyol eBay-nél dolgoztam itt Budapesten és az AVIS spanyol csapatában, argentín a kisfiam apja és a kisfiammal csak spanyolul beszélek. Kezdőket is tanítok. Másfél órára szoktam kérni 4000,- ft-ot. Egész nap jó. A helyszín: a központban bárhol vagy esetleg Óbudán. Sok tanulómat már felkészítettem vizsgákra, amelyek sikeresek lettek. E-mail: timea.kiraly@yahoo.es, tel: 06304392089
0

• Csoport: Guests

Elküldve: 2009. november 13. - 21:57:30

Sziasztok!

Oktatást és Társalgást vállalok spanyol nyelven Budapesten. Anyanyelvem a spanyol és a magyar. Mexikóban születtem, gyerekkoromat Madridban töltöttem, a spanyol eBay-nél dolgozom és argentín a kisfiam apja.

timea.kiraly@yahoo.es
0

Elküldve: 2009. november 03. - 16:06:22

Spanyol anyanyelvű 33 éves tanárnő vállal magánórákat , minden szinten, ha szeretnéd fejleszteni nyelvtudásod, vagy csak gyakorolni a nyelvet. Rugalmas időbeosztás,türelmes, barátságos hangulat. Várja minden lekes érdeklődő jelentkezését, akit érdekel a Latin-Amerika-i kultúra és a spanyol nyelv szépsége. 2500/óra de! az első órát kipróbálhatod ingyen! "Puedes probar tu primera hora gratis" Lizett: 70 679 8452 Angolul, spanyolul és franciául tudsz vele kommunikálni.
0

Elküldve: 2009. július 11. - 18:45:55

Hola a todos,

Spanyol-portugál szakos egyetemistaként várok kicsitől nagyig mindenkit aki spanyolt tanulna!
Beszédcentrikus órák, többféle nyelvtankönyvvel, olvasmányokkal és hanganyagokkal, több éves magántanári tapasztalattal. Kezdőtől akár a nyelvvizsgáig, alap gazdasági nyelvet is!
Főleg Budapesten és környékén,hely és ár megbeszélés szerint.

Érdeklődőknek: silverdolphin@mailbox.hu- ez az Msn-em is
0

Elküldve: 2009. június 16. - 18:50:42

Profesora española profesional.

-Clases individuales de español por videoconferencia (SKYPE )
-Deberes semanales tutelados.
-Todos los niveles. Preparación de exámenes. Correcciones. Apoyo escolar. Servicio doméstico extranjero.
-Puntualidad, seriedad y eficacia..
clase de prueba gratis

NECESITAS:
1. Programa www.skype.com
2. Micrófono y auriculares
3. Web cam (opcional)
Con esto puedes ver y oir a tu profesora igual que en una clase presencial “cara a cara”. 
www.inspanishplease.es
0

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó