Startlap fórum:: Óvónő állást keres - Startlap fórum:

Ugrás a tartalomhoz

Tovább a Startlapra! Startapp mobilon Startlap a Facebookon
  • 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Óvónő állást keres

• Csoport: Guests

Elküldve: 2007. május 31. - 06:34:22

Érettségivel rendelkező, szakképzett dajka vagyok, 1 éves munkatapasztalattal. Leépítés miatt állást keresnék Budapesti óvodákban. Tel:30/9567756
0

Elküldve: 2007. május 10. - 19:25:26

Vidéki óvodában dolgozó szakképzett óvónő vagyok, főiskolai végzettséggel, 22 éves gyakorlattal,számítástechnikai ismeretekkel rendelkezem. Családi helyzetem változása miatt keresek új munkahelyet elsősorban Budapesten, vagy környékén, de dunántúli település is érdekel. Jelenleg szolgálati lakásban lakom, amennyiben lehetséges, lakásmegoldás is szükséges. Szeptembertől keresek munkát. Kiegyensúlyozott, vidám, nyugodt, mozgékony, megfelelő lelki, szellemi, fizikális egységben élő nőként várom megkeresését. ebby65@citromail.hu
0

Elküldve: 2005. szeptember 25. - 08:17:46

Sziasztok!
2004 ben Kecskeméten kiváló /5/ diplomával végzett FIÚ óvodapedagógus vagyok.
Középfokú angol nyelvvizsgával, drámapedagógus oklevéllel, felsőfokú zenei tanulmányokkal /7 év zeneiskola zongora, furulya, szintetizátor, szólfézs, ének/, OSZK felsőfokú előadói zenei végzettséggel /zongora+ének/, középfokú számítógépes ismerettel rendelkezem.
A diplomát követően 1 évet dolgoztam óvodában, ahol zeneóvodát vezettem.
Továbbra is óvodában szeretnék dolgozni, ebben kérem a segítségeteket.
Lekhelyem: Szolnok
Elérhetőségem: 0670/560-6018
0

Elküldve: 2005. szeptember 01. - 11:51:57

Sziasztok. Én egy Budapesten élő,képzett óvodapedagógus, illetve addiktológiai konzultáns vagyok,mindekettőnél több éves gyakorlattal rendelkezem, Jelenleg vizzsa szeretnék menni óvodába dolgozni, esetlegesen egy olyan óvodába, ahhol kamatoztani tudom az addiktológiávaltanultakat is, (rendszerelmélet, a függőség, és a család kapcsolata, avagy, a függőségek, mit családi betegségek).
Elérhetőségem csababige@yahoo.com
0

Elküldve: 2005. augusztus 02. - 08:34:27

Sziasztok!
Fiatal,lelkes,kreatív,friss diplomás óvodapedagógus vagyok.Cigány nyelvből szereztem C típusú,alapfokú nyelvvizsgát, de az angol nyelvet is elakarom sajátítnai.Nyitott vagyok minden tanulási lehetőség felé ami az én tudásomat bővíti,és a gyermek érdekét szolgálja.Az ország területén bárhol vállalok munkát.

E mail: regro@freemail.hu.
Telefonszám:06-30-437-6999.

Szép napot kívánok!
Anna
0

Elküldve: 2005. július 04. - 14:19:41

Sziasztok !
1981-1995-ig dolgoztam a szakmában óvónőként, ill. helyettesként felsőfokú végzettséggel.
Az élet vállalkozásba kényszerített.
Szeretnék újból "pályára állni".
Kérlek, ha tudtok Óbudán, vagy Angyalföldön lehetőséget jelezzetek!
Előre is köszönöm a segítséget!

E-mail: koroknayne.marianna@axelero.hu

Sziasztok: Marianna
0

Elküldve: 2005. július 04. - 10:34:14

Sziasztok! Több, mint 30 éves óvónői tapasztalattal keresek munkát Budaörsön és környékén (XI., XII., IX., stb.). Rugalmas időbeosztással gyermekfelügyeletet is vállalok! Ha tudtok v.mit, akkor légyszi nekem is írjatok a Sulyok.Zoltanne@freemail.hu-ra, vagy hívjatok a 06-20-591-7797-es számon! Köszönettel: Sulyok Zoltánné
0

Elküldve: 2005. június 28. - 13:31:29

Sziasztok!
Négy évig dolgoztam óvónőként és fejlesztőpedagógusként.Mind a két szakon szereztem diplomát. Ha valaki hallott állásról kérem üzenjen.
Elsősorban B.A.Z.megye környékén.
cimem:keszter1979@freemail.hu
0

Elküldve: 2005. február 23. - 15:18:10

Szia!!
Most vagyok végzős föiskolai hallgató Óvodapedagógus szakon.
Ha hallottál üresedést a környezetedben lévő óvodákban kérlek irj::Nagyon fontos lenne.Minél hamarabb szeretném a tapasztalataimat,gyakorlatomat élesben is alkalmazni.
Csongrád és Békés megyei híreket várok leginkább!!
A segítséget előre is köszönöm.
E-mail címem: h83@freemail.hu
Mégegyszer Köszi!!
0

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó